Jak často se budí vaše 5měsíční miminka v noci?

kituska20
11. srp 2015

Jak často se vám budí vaši 5ti měsíční prckové v noci? Dodejte prosím jestli kojíte nebo jste na umělé výživě.
Moje dcera se posledních pár týdnů budí 4-6krát za noc plně kojíme. Zoubek nikde, občas potrápí prdíky ale spát déle jak 3 hodiny v kuse u nás nehrozí. 😲

katyxq
11. srp 2015

Dcerka se mi budila co 1-2h, mezi 6. a 9. měsícem co půl hodiny (a hlady to nebylo, ale kojení má spoustu funkcí) ... u syna se teprv uvidí, zatím je víc kliďas a spavec než jeho sestra dračice 😀

kituska20
autor
11. srp 2015

Předtím se mi budila po hodině a to jsem zjistila, že jí bolelo bříško....pak se to na dva dny zlepšilo a vzbudila se jen třikrát( pro mě zázrak :D) ale teď zase pokračuje v zavedeném. Vedrem to není v ložnici máme příjemně, zimou taky ne, prdíky možná :D a zuby určitě ne.

mandala
11. srp 2015

Všecny tři děti od narození až do odstavení kojení - zhruba 1 rok - se budily 1,5 - 2h. Režim miminka se stále mění, nehledej v tom žádné skryté důvody, to jsem dělala já u první dcery, než jsem přišla na to, že nemá smysl se tím zabývat. Ted u posledního už to přijímám, jak to je a nic neřeším. 😉

miki7
12. srp 2015

My mame neco malo pres 4 mesice a mala mi spinkala uz od 2 mesice 7 hodin v kuse a ted posledni 3 dny 9 🙂 Jsme na UM, prdiky u nas byly co chvilka ale ted se docela zlepsili a popspi vic i ve dne 🙂

kukujda
12. srp 2015

Syn má 6 měsíců. Kojíme co 2 hodiny ve dne v noci, v noci se často vzbudí i vícekrát a jenom si tak podudlá... Co už s tím 😀

ladyhacek
12. srp 2015

malý bude mít příští týden 5 měsíců a je plně kojen - krásně se budil už jen 1x za noc > co začali ty tepla tak častěji (3x) ale když spí nahatý a přikreji ho lehkou dekou (povlakem, či plínou) až kolem 23-24 když už se ochladí tak se budí jen 1x (občas 2x) . Máme celou noc otevřené okno - přes den je tu 30°C v noci 27-28°C

majti
5. říj 2015

Mam dcerku, za par dnu 5 mesicu a stejne zkusenosti jako ty. Budi se mi od dvou tri hodin rano po hodine a chce mleko. Plne kojim a maskuji kruhy pod ocima 😉 pry by mohlo pomoci zavedeni poledniho zeleninoveho prikrmu, tak to dnes zkusime. Lekarka mi to doporucila jiz od 4.mesice. Preji dostatek sil 😉

kituska20
autor
5. říj 2015

Tak mojí bude už 7 měsíců a vstává pořád stejně :D

kukujda
5. říj 2015

@majti To nepomůže, klidně koj dále plně, vyplatí se to. Zelenina to nevyřeší, z vlastní zkušenosti 🙂

majti
6. říj 2015

@kukujda
Kojim kojim o 106, mrkev jí moc chutná a vždy ji pak stejně dokrmuji mlékem

pajinaaa
8. říj 2015

Malému je 5 měsiců a plně kojím bez příkrmu a bez čajíčku a spinká celou noc,budí se tak kolem šesti,sedmi ráno...někdy má dny,že se třeba probudí ve tři ráno,tak nakojím a spíme směle dál ;)

lucikporembska
8. říj 2015

My máme 4 a půl měsíce, kojím tak z 80 % + během dne 3x 60 ml UM na dopapkání a malá spí od osmi do sedmi a jedním nočním kojením 🙂

lucykal
8. říj 2015

Naše malá už je bohužel jen na UM, ale i když byla jen kojená spala celou noc. Musím říct, že je fakt hodná takže usíná okolo 20-21 hod a budí se pravidelně jako hodinky v 6:30. Když byla uplně malinkatá tak jsme ji museli budit každé 3,5 hod v noci.