Hospitalizace miminka o víkendu

tera87
16. únor 2018

Nemáte zkušenost prosím s hospitalizací miminka o víkendu? Udělají výtěry ze zadečku atd. ze zadečku a nebo ho budou spíše pozorovat? A hlídat?
Malej má průemjrm tak 5x denně a špatně papá. Teď teda něco spapal ale pokud se nerozjí musíme do nemocnice. Máme i.podezření na ABKM
Jinak je usměvavej.
Průjem je vodnatej a hlenovitej.

biedronka10
16. únor 2018

My se teda ted vratili z nemocnice kvuli jinym problemum. Takze jsme meli jine odbery, ale ano, prijeli jsme v nedeli vecer a nez nas dali na pokoj, tak byly odbery krve, vyter, mereni tlaku, prohlidka.

tera87
autor
16. únor 2018

@biedronka10 děkuji a s čim jste byli jestli se můžu zeptat?

biedronka10
16. únor 2018

@tera8 doma byla apaticka, najednou mela problem past konicky, lehla na brisku, prastila hlavou a ztezka dychala a slintala, pak vyskocila fontanela opet (pred dvema mesici se to stalo bezprostredne par hodin po provedenem ockovani) nakonec mela 3 dny 40, az dostala injekci a vyrasila vyrazka po celem tele.

tera87
autor
16. únor 2018

@biedronka10 taky si koukám užíváte ☹

biedronka10
17. únor 2018

@tera87 no uz jsme doma, ale mala je od navratu jak vymenena. Protivna, ubrecrna, spava. Vyrazka ji trapi furt nato, ze rekli, ze ji rychle zmizi. Uvidime u naseho dr v pondeli. Doufam, ze se nic pres vikemd nestane, necjce se mi zpet. Uplne me to psychicky vyridilo a jak jsem dojela, totalne jsem odpadla do postele a taky si uvolnila nervy, pobulila. Bylo toho na me moc.

tera87
autor
17. únor 2018

@biedronka10 no já jsem to nervově nezvládla. Zatim jsme do nemocnice nemuseli ale jsem psychicky na dně.

biedronka10
17. únor 2018

@tera87 vim jake to je. My tam byli od nedele do ctvrtka odpoledne. V nemocnico nebyl cas, byl jen stres a porad se neco delo. Zhroutila jsem se az doma, ale ted uz je lip. Neboj, bude lip. Ja teda doufam ze se nas prpblem uz nebude opakovat, to mi nikdo nevyloucil.

tera87
autor
17. únor 2018

@biedronka10 držim moc moc pěsti

biedronka10
17. únor 2018

@tera87 ja i tobe a prckovi. Bude to dobre, hlavne klid.