Dlouhé spaní miminka přes den

martinatd
21. kvě 2021

Ahojte maminy, vim ze bych mela byt ráda a taky jsem ale přece jenom pro jistotu se chci zeptat. Maly 2 měsíce a pár dní mi hodně spí přes den. Konkrétně dnes byl vzhůru trhane snad 3 hodiny jinak furt spinka. Usne vždy při kojeni a vždy si dá minimálně hodinku. Teď už spí 3 , jinak když je vzhůru je šťastné miminko, jen se bojím noci a celkově že bude problém aby rozeznal den a noc. Máme zavedené nějaké rituály ale.od kdy to miminka vnímají nevím, pokaždé čtu něco jiného. Jsem za to , že se miminka budit nemají a nějak věřím že si dokáže ten spanek regulovat sám. Může to být ale důvod toho , že se mi v noci budi co 2 hodinky? Uz s stalo, že to nebylo kvůli hladu prostě mi přišel vyspany nebo byl.o půl 2 vzhůru a broukal si na světýlka 🙈děkuji za názory 🙏😊

lobella
21. kvě 2021

@martinatd mme to spani pres den prijde ok, dcera byla tedy nespavec, dala si 20 minut a hodku dve vzhuru, v nochi se mi budila co 2 hodky asi do roka a pul, nijak jsem neresila, casto se vzbudila prave treba ve 2 rano a 2 hodky jsme se hrali, protoze neusla🤷 kamaradxe holka spi vecer od 8 do 6 rano, ma 5 mesicu a pres den ma nekolik 2 hodinovych spanku

kajjina
21. kvě 2021

muj syn spal prvni tri mesice cca 17 hodin denne....spal v podstate porad....v noci se budil...kojila jsem cca co 3 hodiny a mezi tim spal a to same v noci....a bylo to nadmiru spokojene a hodne dite a je vlastne i tedka a je mu 6 a ja byla spokojena taky 🙂 Ritualy jsme meli nastaveny cca od jednoho mesice a dodrzovali jsme je v podstate s malou upravou cele detstvi a prikladam tomu i to, ze byl tak hodnej,protoze proste nemel duvod brecet....plakal skutecne velmi malo . JInak já to měla tak, že čím lépe spí přes den, tím lépe spí v noci...🙂 a nebudila jsem ho nikdy 🙂

ajja87
21. kvě 2021

Máme tři měsíce a máme to skoro obdobně, ted uz je teda aspoň dopoledne trochu vzhůru, od probuzení cca 7hod ai dává takový 20ti minutovky, ale od těch 11 hodin už mi prospi skoro zbytek dne, v noci se budí 1 az 2x,ted teda dva dny co 2 az 3 hodky. Koupání máme podle toho jak zrovna odpo spí, ale většinou mezi 6 az 7

hezz17
21. kvě 2021

Ridila jsel se heslem Cim lip spi pres den, tim lip spi v noci.

martinatd
autor
21. kvě 2021

to jste mě všechny uklidnili 🙏🙏jsem šťastná za takové miminko a vim ze se bude zkracovat časem takže si to musím užít 😊jen jsem.chtela mít jistotu i když se většinou řeší opak. Děkuji 🙏😊

emillyhk
21. kvě 2021

@martinatd U nás je to tak, že čím líp spí přes den, tím klidnější noc 😊 Kolem toho druhého měsíce teda přes den moc spát nechtěl, o to byl ale uplakanější 🤷‍♀️

zzuzzocka
21. kvě 2021

@martinatd malej byl stejnej. Teď má 3 roky, po obědě 2 hodiny přes noc 11-12 hodin.

chimny
24. kvě 2021

@martinatd Jen si hlídek aby dost jedl.Syn takhle zaspaval hlad...Nikdy bych tomu nevěřila,ale musela jsem ho pak budit na jídlo...