Dcera, 8 měsíců, stále vyžaduje v noci UM.

lucinka255
28. pro 2019

Ahoj,prosim o radu,moje 8měsíční dcera stále v noci vyžaduje mléko už od narození je na UM.Jse spát ve 20.00hod to má mléko,pak usne ve 21.00hod hodinu cestuje po postýlce od doby co nám obchází nábytek takže už chodi.pak se vzbudí jak kdy 11.00-01.00hod další mléko,pak ve 4.00další a pak ráno v 7další :( uz mi to hlava nebere kaše mi nechce,takze vetsinou dostane veceri od oběda. Už si nevim rady zkousel jsem ji dat jen napit ale take ne proste dokud nedostane mleko tak neusne.mam dve deti jeste ale ani u jednoho z nich jsem tohlr nrmela spali celou noc a ted jsem uplne bezradna ze uz se v zivote nevyspim.Diky za rady

kuttu
28. pro 2019

@lucinka255 🙄🙄dceři 16 měsíců a za noc kojim 2 x...neprijde mi to nejak neobvyklé...

lenka0703
28. pro 2019

Asi tě nepotěšim, ale mám ti úplně stejně. Jen s tím rozdílem, že malé je 18 měsíců. Mléko (Nutrilon) prostě vyžaduje 1 - 2x za noc. Usíná kolem půl osmé (po tom, co dostane mlíčko), pak se budí kolem půlnoci a pak kolem páté ráno. Vstáváme tak v sedm. Řeší to hlavně moje máma, která mi říká, že jí ho nemám dát, ale ona jinak pláče a vyvádí. Pít čaj ani vodu nechce, jen mléko. Nehrotim to a mléko ji dám, říkám si, že ho asi ještě pořád potřebuje, jen prostě já nevím, co je to spát celou noc. 🙄🙄 O to je to horší, že jsem v jedenáctém týdnu těhotenství a představa, že mě to čeká na novo...no co ti mám říkat, není mi z toho dobře...

gryfis
28. pro 2019

Každé dítě je jiné.. vydržet, ono se to ustálí samo..

krista25
28. pro 2019

Ahoj jsme na tom úplně stejně, malému je přes 10 měsíc, většinou 1-2x za noc chce mléko. Ale vstávám k němu tak 5x 😁, to si dá ještě čaj a chce podat dudlík protože ho nemůže najít. Jinak co se kaší týče také je nechce. Takže buď nějaká polévka nebo tak. 😊

lenka0703
28. pro 2019

Je to hrozné, ale já jsem tak ráda, že v tom nejsem sama a že není moje dítě nenormální...😁😁😁 A to teď ještě máme tak, že se malá vzbudí, třeba v jednu do třech hodin si chce hrát. Někdy bych ji fakt přetrhla. Asi už se vážně nikdy nevyspim...

merope
28. pro 2019

8 měsíců - nerostou jí zoubky? U nás taky už spával 7 hodin v kuse, ale jak se něco začne prořezávat, tak max 3 hodiny a brečí a mlíko ho uspokojí a zase usne.

cuuza
28. pro 2019

V tomhle věku mi to přijde normálni, můj prcek začal spát sedm hodin v kuse asi v deseti měsících. Jednou to přijde...

lucca0
29. pro 2019

Prijde mi to normalni v 8mi mesicich.. dcera vyzaDovala UM jeste ve 3 letech 1x za noc. Nevidim na tom nic spatneho

martiina_k
29. pro 2019

Našemu bude v lednu 2,5 a dvě flašky mlíka v noci pije pořád. Než jde spát (tak mezi půl devátou a devátou) si dá mlíčko, potom kolem půlnoci a pak kolem čtvrté ráno. A nevypadá to, že by se mlíka chtěl vzdát ☹

luj89
29. pro 2019

3x za noc v 8 měsících? To si můžeš gratulovat ;). Napadá mě jedině ji postupně aspoň to UM ředit víc a víc vodou a skončit na vodě. Na rozdíl od kojení UM v noci není vhodné.

makronka222
29. pro 2019

Nase kolem pulnoci a pak v 5 rano. Proste ma hlad, to nijak neresim. Zkusila jsem zvysit davku UM, ale pak se chudak akorat poblila:/ ikdyz mela pauzicku u krmeni.

makronka222
29. pro 2019

@luj89 jak ze neni UM na noc vhodne? A kdyz ma to dite hlad? Zredeny by moje dite okamzite vyplivlo. Ja teda taky. Je to hnus ikdyz jsem zkusila dat o pu lzicky UM min. A takhle sidit dite kvuli pohodlnosti? Proste je to dite a ma hlad, tak se mu da najist. Ty si dej misto vecere taky vodu a uvidis, jakou budes mit supr naladicku. Nejaka studie ohledne te skodlivosti? Neni. Hm. Tak si svoje rady nech.

megi89
29. pro 2019

Náš 21 měsíční pije v noci taky um...a dokonce 2x za noc.... 🙄

moonuliik
29. pro 2019

Tohle je super stav na ten věk 😂 já jsem si dcerku rozmazlila na kakao a ve třech letech mi vztava každý den o půl druhé na trochu kakaa... 😂 Jen tak na žízeň, ale čaj nevezme ani za nic 😊 jinak sice jsem kojila a nemusela lítat pro um do kuchyně, ale v tom věku jsem dávala na požádání několikrát za noc až do roka a čtvrt.... A pak ještě dvakrát za noc dlooouho UM... Fakt je každé dítě jiné... 😊

katgatoo
29. pro 2019

Pardon, ale musím se smát. Já tedy do 2 let kojila. Touhle dobou 8 měsíců až nevím.... rok a půl jsem byla vzhůru třeba 10x. Teď je malý 2r8m a teprve teď spí celou noc. A to mě ještě často zavolá, že chce vodu nebo prostě rovnou přijde k nám do postele a dospává tam... a to se taky moc nevyspim 😂

jahoda5
29. pro 2019

Ja mam dceru 15 mesicu a pije 3x za noc mliko, ted par noci ma 4x ..je to silene, horsi jak male miminko..ale jak pisete, vodu, caj nechce..kdyz reknu chces mlicko, kejva ze jo, vypije a vklidu spi..bohuzel to budem holky muset pretrpet! 🙂

kristyn.g
29. pro 2019

Syn 12 m a mléko v noci cca 2-3x

ivuska1986
29. pro 2019

@lucinka255 ahojky, 3x za noc je ještě dobré, kojené děti vstávají i vícekrát, naše malá okolo roku zmakla i 10-15 x za noc, byl to masakr. V osmi měsících je možné, že prostě ještě mlíčko tak často potřebuje, je malinká

ahojahoja
29. pro 2019

Taky nepotesim 😄 syn má 2 a půl roku a pořád se budí na mlíko 😏 kolikrát v noci vstávám častěji k němu než k měsíčnímu miminku😄 ale od narození je hoooodne špatný spáč, těším se kdy se to konečně změní 🙏

nazka
29. pro 2019

@lucinka255 já půjdu proti proudu, dcera od 3 týdnu, co byla na um vydržela spát cca 6hod v kuse (do 4 ráno) a pak jsme spali dal. Od 4.mesicu spala celou noc a spí doteď, kdy už mlíko nemá. Nic zvláštního jsme pro to nedělali.. Držím palce, ať to máte co nejdřív jako jsme měli my.
Kaši na noc jsi zkoušela dát? Prý víc zasytí.

alice.r
30. pro 2019

@lucinka255 První dcera spala celou noc od 2mesice. Nekojena. Druhá 2,5 se budí a v noci by si ještě mliko dala. Ale už je velká. Mliko vadí na zuby a prostě v noci se neji. Je to o zvyku. Mliko jim pomáhá usnout. Vysvětluji, snižovala jsem dávky. Dávám napít vody. Když je nemocná, jí přes den málo a noci chce mliko, tak ji ho dám. Ale pak se to zase špatně odbourává.