Aké plienky na noc?

ah1234
27. únor 2019

Ahoj, mam 4-mesacneho syna, cez den je v latkovkach, na cesty a na noc v eko jednorazovkach. V noci spi aj 10-12 hodin vkuse a vsetky eko jednorazovky precura. Je neprebalitelny v noci, ked sa o to pokusame, zobudi sa a trva mu aj hodinu-dve, kym zaspi znovu. Skusali sme Pampersky, precural aj tie. Nejake vami osvedcene plienky, co by vydrzali ? ☺ dik za typy ❤

katushenka
27. únor 2019

zkuste Moltex...jsou trochu bytelnější ale fakt vydrží.

darkwitch
27. únor 2019

U nás pomohly, dve latkovky na noc...

ah1234
autor
27. únor 2019

@katushenka moltex sme snad ako jedine eko jednorazovky neskusali. Skusim kupit. Ja som si myslela, ze trebars tie Pampers budu viac sat ked nie su eko a ono prd. Preco ich ludia potom kupuje, nechapem 🤔🤔

ah1234
autor
27. únor 2019

@darkwitch s latkovymi na noc som to vzdala 😔 On to precura tak ze to citi do 2 hodin a potom sa sam vzdy zobudi s krikom, ze lezi v mokrom 😐 neviem co to mam za ucurane mimi 😁

darkwitch
27. únor 2019

@ah1234 me taky pampers za noc procura, ted testuju lupilu, tak dam pak vědět... Teda ne že bych trvala na jednorazovkach na noc, ale tchyne je vzdy koupi, tak je prece nevyhodim...

sudylichozrout
27. únor 2019

@ah1234 U nás fungují úplně obyčejné DM Babylove pleny. Teď už jse dcerka starší, ale když byla úplné miminko, kojila jsem ji klidně i 4x za noc a nepřebalovala, pokud se nepo... a nikdy mi plenky neprotekly, nebyly pročůrané. Tak zkus třeba ty 🙂

ah1234
autor
27. únor 2019

@darkwitch Mne tchyne tiez furt kupovala plienky 😁😁 ale potom videla plnu skrinu latkoviek a eko plienok ktore nevedela zohnat a dava mi namiesto toho pri kazdej navsteve 500 korun ze nech si kupim tie svoje moderne vynalezy 😂

bayt
27. únor 2019

@ah1234 Máme Pampers Premium Care, v noci nepřebaluji, nikdy se nestalo, že by je pročůral. Fakt nikdy, a to je mu rok.

bayt
27. únor 2019

Jo a jak tu psala Sudý lichožrout, tak Babylove jsou taky hodně chválené. Nezkoušela jsem, ale kámoška na ně nedá dopustit.

ah1234
autor
27. únor 2019

@bayt tak ono kazde mimi asi cura inak, mojemu Pampersky nevydrzali ani do polnoci :(

bayt
27. únor 2019

@ah1234 Ale v profilu nemáš Premium Care, ne? Pampers má několik řad plenek.

ah1234
autor
27. únor 2019

@bayt ja som skusila potom aj vacsiu velkost jak mi niekto radil, aj tie Premium Care. Mam tu 4 balenia Pampers momentalne 😁

katushenka
27. únor 2019

@ah1234 Jinak my zkoušeli už taky všechno možný. Určitě 15 - 20typů máme ozkoušeno..a na to jsou nej ty Moltexky a myslim že i Bamboo vydrží dost. Jinak ještě nevím jaké jsou Kolorky noční, vím, že je dělají ale ty jsem zatím nezkoušela.... třeba by to byla ta správná varianta? DM (jak ty bio tak ty nebio 🙂 vydrží míň. Bio jsou relativně slabé, nebio jsou silnější ale žádná sláva. To už jsou lepší ty Pampersky ale zase se mi po nich malej osypával.

beata.n
27. únor 2019

Me vydrzi vzdy Moltex, jsou super. Pres den davam MonPeri a ty uz nejsou takovy drzaci, v noci male uz protekly. Takze doporucuji Moltex

alicie_k
27. únor 2019

Pampers za mě ne, a to ani Premium Care, syn z nich měl strašnou opruzeninu a celkově mám už k nim averzi. Já nelátkuji, používám Dada plenky nebo Babylove a na noc mu dávám o číslo větší. Spí celou noc a nepročůrá se. Z ekoplenek jsem měla Kolorky a byly taky fajn, nevím jestli jsi zkoušela 🙂

bayt
27. únor 2019

@ah1234 Aha, tak v tom případě neporadím, zkus ty Babylove 🙂

hezz17
27. únor 2019

Cca od 10m dáváme na noc jednorazky, protože latkovy prucurala. Davam dm baby love eko. Chvíli jsem se vztekala. Ze to protyka, že je ráno mokrá. Ale chyba byla na my strane 😀 vůbec jsem to s jednorazkama neumela😀

vendes
27. únor 2019

Dcera také vše pročůrá, naštěstí se při přebalování nevzbudí. Zkuste noční Kolorky, ty několikrát vydržely celou noc.

iulia
27. únor 2019

Značka plenek je vždy individuální, synovi seděli na noc moltexky a dceři pampers premium care. A na noc vždy o číslo větší.

ladyhacek
27. únor 2019

Záleží i jak v noci pije.
Prvního syna jsem musela přebalovat druhý mi vydrží. A vydrží dost jen občas se stane, že má tunovou plinu - to je znát kdy víc pije.
Mám eco babylove ( teď i obyčejné) a nikdy se mi nestalo, že by byl procurany. Má půl roku
Když malé miminko měla jsem Bambo - nejsou špatne ( prucurany nebyl nikdy) ale ty DM ny vyhovují více

jannym
28. únor 2019

Přidám drobný poznatek - dcera v noci neprotýkala vůbec ale syn v jednom kusem, trvalo to cca 3 měsíce, asi do 6 měsíců, protékal vždy na boku na kterém spal, kolikrát ani nebyl plínká tak mokrá, ale asi jak v noci odtrávil co si nacpal večer do pupíka a plínka se někde uvolnila...nevím záhada, zkoušela jsem večer víc utáhnout do zas řval - asi ho to tlačilo - vyzkoušela jsem z jednorázovek happy, zelený papersky a albert privátku (a u těch jsem zůstala - jediné v kterých nemá zadek jak pavián)

sell1
28. únor 2019

Nevim, jestli to tady už nepadlo, četla jsem jen prvních par příspěvku. Zkuste plenky o velikost větší. 🙂 i kdyz se to nezdá, tak tohle zatím pomohlo všem, koho znám :D

ah1234
autor
28. únor 2019

@sell1 my mame problem ze je chuda zizala a o velmi vacsia plienka mu preteka zboku okolo stehienok

sell1
1. bře 2019

@ah1234 a vy jste o číslo větší už zkoušela? Protože není potřeba brát bůh ví jak velké plenky, to pak proteče každému. Ale o jednu velikost to miminku určite protékat nemuze, to se mi nezdá.

ah1234
autor
1. bře 2019

@sell1 jj jasne skusala 🙂 idem dneska po tie moltex tak uvidime.

snahnah
1. bře 2019

@ah1234 Mám na noc kalhotkovou Bamboolik s všitým chobotem+ještě dovnitř vkládám vnitřní batolecí. Má na dupě sice balík, ale neproteče, narozdíl od jednorázovek. Taky ji mívá cca až 12 hod.

elher
1. bře 2019

my používáme Pampersky premium, malý také spí celou noc, 8-10 hodin. Ráno jí má většinou pěkně naducanou, ale neproteče. Protekla snad 1 nebo 2x vždy když už bylo potřeba větší číslo.
Také nám budou 4 měsíce-. V jiných značkách se i přes den budí častěji, protože má plnou plínu.