9denní holčička stále jí nebo spí - je to normální?

jana2222016
19. pro 2018

Maminky moje malá má přesně 9 dní. Je normální, že se napapa a ihned do půl hodinky usne. Spí i 3 hodiny vkuse. Prostě jen spi nebo papa. U první dcery jsem to tak neměla, ta byla pořád vzhůru, spala jen v noci. Tak na to nejsem právě zvyklá a zajímá mě zda je to normální. Děkuji moc za vaše komentáře

ssluniiii
19. pro 2018

Buď ráda a užívej si to

janari5
19. pro 2018

U nás to bylo stejně a v pořádku

rousse
19. pro 2018

ano, je to naprosto normální a pokud od prvního na to nejsi zvyklá, tak si to užívej, co o jde🙂 já to tak měla u první, tak doufám, že ta druhá cácorka bude v tomto směru po ségře resp. po mě...jinak naše č.1 doteď (skoro 4 roky), když spí, můžou střílet z děla a ona to neví....minulý týden jsme byly v nemocnici a zaspala i měření tlaku a teploty 😀

jana2222016
autor
19. pro 2018

@rousse no právě, starší u ní skáče přímo křičí, dupe, mlátí z dveřmi a méně spí jak zabite. Ani to s ní nehne 😂😂. Když spí tak ji prostě nic neprobudi

mourovatakocka
19. pro 2018

Užívej si to!!! Jinak nám dcera takhle spala první dny, protože měla žloutenku, při té jsou prý děcka spavější, ale u doktora na první prohlídce jste už určitě byly, takže je třeba jen tak úžasná ☺️

kittyy17
19. pro 2018

@jana2222016 po šestinedělí budeš vzpomínat na doby klidu :D

petiar
19. pro 2018

Naša spala aj šesť - sedem hodín vkuse v noci, to mala asi mesiac. Lekárka nám vravela, že ju máme budiť, skúsili sme dvakrát, nedalo sa, nechali sme to tak. 🙂 Všetko je ok, užívajte!