8 měsíců a změna stolice....🤔 Čím to může být? Zuby?

peta2020
23. únor 2022

Zdravím maminky, chtěla bych se zeptat zda nemáte některá zkušenost. Mám 8 měsíční holčičku od narození je na um Hipp combiotic, příkrmy ,kaše i přesnídávky dávám také od Hipp, vždy vše v pořádku. K tomu pije dětské čaje. Stolici mývá pravidelně denně nebo obden, pěkné tvrdší bobany ale teď v pondělí měla stolici měkčí, a dotoho ještě 3x bláto, včera a dneska zase měkčí bobany ale pak si prdne a jde z ní stolice alá míchaná vajíčka jako když byla malinká. Horečku nemá, pije, jí, hraje si tak nevím. Máme dole dva zuby a to vše bez problémů tak jestli se chystají ty naboře a tohle je k tomu? Četla jsem že bych měla vysadit mléčné produkty ale ona ráno a večer to mléko dostává nevím co jiného bych ji měla místo toho dát? Dávám ji sem tam toto, to nám dali v lékárně. Tak pokud nějaká rada budu ráda. Dneska měla ráno v 6h a v 10h mléko, pak v 13h mrkev s rýží, odpoledne dávám banánovou přesnídávku a k večeři buď dostává krupicovou kaši nebo mléko.

kmarie81
23. únor 2022

@peta2020 za me to muze mit k zubum. Navic to co pises, tak na nejaky akutni nebo zavazny prujem to nevypada. Prece ani my dospeli nemame porad stejnou stolici. Kdyby se ti ale neco fakt nezdalo tak radsi nez se radit v lekarne bych zavolala nebo zasla k doktoru. Za me - moje dcera Anicka 12 mesicu ma proste stolici podle toho co zrovna ten den nebo ten pred snedla, plus jak pila. Ted zrovna kadi kasovity 3-4 denne - ocekavame horni jednicky podle stavu dasni kazdym dnem 🙂.