7měsíční syn bouchá hlavou do všeho tvrdého

freesia87
31. pro 2018

Můj 7.měs. syn v postýlce hlavou schválně naráží do špruslí, má potom červené otlaky na hlavičce. Když si ho ráno vezmu k sobě do postele, schválně se snaží dostat k pelesti a zase zkouší tvrdost svou hlavičkou. Je to normální? Nebo ho snad něco trápí? Mám obavy, aby si neublížil.

aaddeellaa
31. pro 2018

Syn ma rok a dělá to taky. Dokonce si sedne úmyslně ke zdi a dělá to. Taky nevím proč.

bayt
31. pro 2018

@freesia87 Syn má skoro rok a dělá to taky, nejradši se o něco opře zády a bouchá jakoby směrem dozadu. Dávám si akorát pozor, abych na ot moc nereagovala, aby se nenaučil, že tím získá nějaký zvláštní druh pozornosti.

zrzeckas
31. pro 2018

Mala ma rok a pul a taky obcas boucha hlavuckou do postylky.... Netusim proc

mmichaella
1. led 2019

Kamarádka mi rikala, ze to jako malá delavala taky a dneska je z ní sikovna pravnicka🙂 vliv to mit asi žádný nebude, jen davat pozor, aby to nebyly velké pecky no...

miba10
1. led 2019

Malé je 13 měsíců a dělá to už cca 3 měsíce. Jenza ona to nedělá u sprusli, ale u pelesti postýlky. Ta je plná 🤦

vikinkav
1. led 2019

Malej to dela u vseho moznyho, jeste se smeje, je mu 13m. Vypozirovala jsem ze to dela hlavne kdyz je unaveny anebo tak signalizuje unavu

ariadna12
1. led 2019

Nasemu prckovi se libil ten zvuk. Pokud nema boule a modriny, asi bych to resila vysokym mantinelem v postylce nebo cestovni postylkou, ta sprusle nema.

freesia87
autor
2. led 2019

Dekuju za komentare. Napada me jestli to teda nebude tim, ze je unaveny. Ale spis se mu asi libi jak to zni 🙂 Tak mi zbyva jen hlidat, aby si neublizil.