4měs. miminko. Noční spaní bez fusaku?

agnes_123
3. srp 2020

Ahoj, prosím poraďte.
V bytě máme 25 stupňů. Snížit to nelze. Jak obléct miminko na noc?

V tenkém fusaku a overalku řvala vedrem. Body a fusak má taky dost teplý zatylek. Když jsme ji nechali spát jen v overalku, ráno mi přišlo, že je studená. Nahá ve fusaku mi přijde taky blbý. Nebo tričko a fusak? Nebo fusak s krátkým rukávem/? A dělá se to vůbec? Ještě jsem našla fusak jen na nohy...

krupka3
3. srp 2020

Dej ji to, v cem nervala vedrem ale byla studena, a k tomh kombinuj prikryvky dle aktualniho pocasi.

lv
3. srp 2020

Overal a tenka prikryvka, nevadi ze ji skope, moje děti spí obě odryte, mohla jsem se uzakryvat, ale jjm je tak dobře. Nebo tenky spací pytel, bez vytepleni.

jjasmina
3. srp 2020

Malá spí v body s krátkým rukavem,ponožky si stejně sunda okamžitě a spí pod lehkou přikrývkou nebo když se ochladí, tak pod peřinkou

me_druhe_ja
3. srp 2020

V 25C spinká jen v body, bez ponožek. Někdy mu v noci prikryju nozky tenoučkou dekou (jako plinka), ale stejně se odkope. A i tak bývá na hlavičce zpocenej.🙄

sigyn
3. srp 2020

Nad 25 dáváme jen bodýčko s krátkým rukávem a když je pod, tak tenký overall. Jakkoliv přikrývat nemělo smysl, to hned letělo 🙂

lpch
3. srp 2020

@agnes_123 kdyz mel syn cca ctyri az pet mesicu, zazili jsme prvni velka vedra. Pry to neni uplne spravne, ale ja ho nechala spinkat jen v plinecce a prikryla jsem ho tenkou dekou a spokojene spinkal. O dalsi rok pozdeji jsme to delali stejne a to uz se i odkopaval, protoze byl samozrejme starsi a uz vedel jak na to. Takze spinka kazde leto jen v pline a odkopany.

klokanka31
3. srp 2020

@agnes_123 Já mám malou v dupačkách, přikrytou lehkou dekou. V noci teď když bylo vedro, tak se sama odkopala a bylo jí fajn...

leniczka23
3. srp 2020

Matýsek spal jen v body s krátkým rukávem a na přikrytí měl slabou peřinku.

andelka
3. srp 2020

Můj má teda už rok a půl a spí v tričku a teplackach, obvykle bez ponožek. Když je trochu chladněji ( jakože dneska bude) tak v overalu. Vloni spal též tak, tričko a polodupacky. Fusak ( pytel) nechtěl a přikrýt se taky nenechá. Max když byl úplně miminko,tak ještě spal v tenké zavinovačce.

martiniquest
3. srp 2020

V tenkem kratkem overalu/bodynu. K tomu tenke ponozky. K tomu uz nic. Spi vedle me, takze ji pripadne dohreju telem

cuuza
3. srp 2020

Teda muj dvoumesíční by se ve fusaku upekl, spí bud v body nebo overalu, max plína přes něj. Fusak v tomhle vedru vážně ne...

agnes_123
autor
3. srp 2020

Děkuji moc. Mně přišlo divný ji ničím nepřikrýt. Ale třeba to mají mimina jinak. Teď je jen v overalku a je spokojená. Tak snad neprostydne, když ty vaše taky tak spí.

cilkat
4. srp 2020

POtvrzuju, že obě děti od narození spaly odkrytý... pokud je někdo přikryl, okamžitě se žížaly pryč a budily. Spí teda se mnou a že je jim zima poznám podle toho, že se snažej nacpat pode mě/na mě. Pak i přikreju (třeba venku pod stanem :D ).

nita1984
4. srp 2020

Malý spí jen v plíně. Jinak je mu vedro. Doma máme 22 stupňů a překrývání u nás nefungovalo nikdy. Nesnáší to.

zuzik3010
14. srp 2020

My spíme nahatý a v kokonu ❤️❤️