3,5měsíční syn kucká - co mu doma obléct?

nugetka20
6. říj 2016

V bytě máme 24 stupňů. Jak se teď rychle měnilo počasí, začal mi malej kuckat (3,5m). Nic extrémně, ale mimo takového normálního miminkovského pšíkání odčas "zahuhňá". Poránu je tu chladnějc, má studený ručičky. Co obléct? Dávám tričko s dlouhým rukávem a teplejší dupky......mám oblékat ještě jedno bodýčko, nebo ponožky? Vůbec to nedokážu odhadnout - chlap mi tu chodí polonahej, protože jemu je teplo pořád a já mám na sobě mikinu :(

monikagurthova
6. říj 2016

@nugetka20 to je tim topením mala to ma taky. Vlhci vzduch ve 24 stupních urcite ne dlouhý rukáv. Vlhčit vzduch třeba mokrou plenkou na topení a hodne chodit ven. Ja v tomhle dávám Eli (6m) krátký rukáv a max punčocháče. Děti mají studené ručičky ale to neznamená ze je jim zima, teplotu těla zjistíš za krkem nebo na bříšku 🙂

nugetka20
autor
6. říj 2016

@monikagurthova Teď je venku hnusně, furt prší .... takže se ven nedostaneme. Jako že je tu moc teplo? :O

monikagurthova
6. říj 2016

@nugetka20 spis tim ze zatopis tak je suchý vzduch což je normální 🙂 ja jsem si s tim porad lámala hlavu jak to ze mala kucka takový dráždivy kaslik no a pak mi to doslo ze je to od chvíle co topíme. Takze zvlhcuji vzduch a mala nekucka. Ja vím ze porad prší ja si třeba malou oblecu a vezmu na pul hodiny na krytou terasu. Nebo když jen mrholi dam ji do kočárku pres nej tu jejich pláštěnku a jdeme. Potřebuji vzduch. Jestli opravdu nemáš kam ven tak aspoň hodne větrat