2měsíční dítě neklidně spí, mručí, mele se. Čím to je?

pisisvori
19. zář 2014

Ahoj, mám 2 měsíční holčičku, která v noci tak od 2-3 hodin spí hrozně neklidně...hrozně moc se mele, hemží, mručí, chručí....máte někdo zkušenost čím to může být? Nedávám jí v noci krknout, protože usne u prsa, ale co jsem kde četla a ptala se tak to u kojených nevadí...může to být tím?

deli85
19. zář 2014

Ahoj resily jsme to s holkama a mručí tak hodne miminek my naší male rikame ze je jak mroz🙂zacala jsem ji znovu zavinovat at nemacha rukama a spi opet klidne...

ev.ka
19. zář 2014

a nerušíte ji vy? některé děti spí raději sami...

pisisvori
autor
19. zář 2014

@deli85 kdyz mi jsme nikdy nezavinovali,tak nevim jestli to snese. Navic ma 6,5kg a 62 cm tak do ceho?

gwennie
19. zář 2014

no... naše dítě tak spí do 5m doteď 🙂 a má 15m. Museli jsme ji vystěhovat postýlku do vedlejšího pokoje 🙂

pisisvori
autor
19. zář 2014

@ev.ka no spi s nama v lozníci starsi dcera a manzel v pokojicku. i kdyby byla dcera v pokojiku a manzel v obyvaku ja uz nemam kam😉 a nechat ji samotnou v obyvaku to nevim teda

pisisvori
autor
19. zář 2014

@gwennie no jo, ale v 15m je to jiné dát ji samotnou...první dcera taky byla v pokojíčku sama od 13m...Ale ve 2 měsících jí dávat spát do jiné místnosti mi nepřijde úplně dobré.

pisisvori
autor
19. zář 2014

@gwennie
@ev.ka
@deli85 díky za zkušenosti a rady.

ev.ka
19. zář 2014

naše děti taky spali s námi déle, ale znám spoustu rodin, kde se to osvědčilo a pomohlo to...

jamia
19. zář 2014

A není prostě možné, že se jí zdají sny? Pokud nespinká tak nahlas, že nemůžeš usnout ty, neřešila bych to.

kvakuska
19. zář 2014

@pisisvori miminko spí s vámi v posteli nebo ve své postýlce? a starší dcera spí kde, ve své postýlce nebo ve velké posteli?

pisisvori
autor
19. zář 2014

@jamia no právě, že já díky tomu vůbec nespím🙂 a v případě, že už 2 měsíce vstává po 2 hodinách a někdy je v noci ještě 2 hodiny vzhůru.... by bylo fajn, zdřímnout si aspoň, když spí🙂

pisisvori
autor
19. zář 2014

@kvakuska miminko spí část noci ve své postýlce, část u mě, když u kojení obě usneme ...ale to už jsme sledovala, že je úplně jedno kde je, že se hemží...stejně
starší spí s náma v ložnici na manželské posteli asi měsíc(holt žárlení...) jinak spala vždy ve svém pokojíčku prvně v kolíbce, pak v postýlce a já tam s ní na válendě do 13m...pak dostala velkou postel(200x90) a já jsme se odstěhovala do ložnice...k nám do postele chodila minimálně....spíš já jsme jí uspávala u ní v posteli a šla za ní, když se vzbudila....(proto taky tak velká postel, protože usínala u prsa do 16m)

xcere100
19. zář 2014

Ahoj, mám to u nás v čerstvé paměti, mám totiž 6 měsíční holčičku. Pořád se vrtěla, spala ve svém pokojíku, ale stejně nic nepomohlo, dvě tři hodinky spala strašně neklidně. Zlepšilo se to trošku tím, že jsem jí na spaní dávala do postýlky plínku, tak se s ní "umuchlala".
Ale naprostý boom v tom vrtění, že opravdu přestala nastal teď před týdnem, kdy jsem už to vstávání psychicky nevydržela a zkusila jí vzít dudlík, jeslti to nebude lepší (musela jsem až 20x za noc nahodit dudlík, protože se tím neklidným spaním probudila úplně a dudák hledala). A najednou, noci klidné, vzbudí se jen jednou na jídlo, a jinak pohoda🙂
Takže opravdu vydržet a navíc, vyzkoušet, co to dítě ruší. Do zavinovačky jsme ji také nedávali, protože ve dvou měsících měla 7 kg, a nyní má necelých 10 kg.

kercitka
28. čer 2016

@pisisvori Jak dlouho to nakonec trvalo? Nám se to děje taky. Dceři je 8 týdnů

pisisvori
autor
28. čer 2016

@kercitka ahoj, už přesně nevím, ale do 7-10m určitě a bohužel se budí v noci doteď (i 3-4x) a ze spaní křičí...

kercitka
28. čer 2016

@pisisvori jejda 😑

pisisvori
autor
28. čer 2016

@kercitka né, že by to byly nějaké scény...jen prostě spí začne se hemžit, mlet a volá nééé brm brm nebo mámá, Aní jako ségra🙂(ještě moc nemluví)...nebo chce jen napít