2,5letá dcerka nespí celou noc, kdy a jak to přejde?

lucijenkaa
4. lis 2015

Dobrýden,mam dcerku 2,5 roku (necelých) a pořad se mi v noci budí,někdy s pěkným plačem nekdy jen přeleze k nam do postele,ma vlastní postel a spíme všichni vjednom pokoji,mame malý byt ale říkám si,že už je velka na noční buzení xkrat za noc,musím jí ješte stale uspavat,už spí bez dudlíku,bez mlíka ,máte nějake rady prosím,kdy a jak to přešlo? a mam to řešit s doktorkou? je to noc co noc neprospana,dekuji

wenduliks
4. lis 2015

@lucijenkaa Kamaradky dcera to dela jeste ted- 3roky a 2mesice. Neporadim ti. Jen,ze v tom nejste sami...

megy
4. lis 2015

No mě se budí taky mladší v noci hodněkrát - v lednu mu budou dva. Otázkou je, jak se cítí ona sama - protože u nás třeba je mladší po té noci totálně fit, tudíž to buzení ho nijak nepoznamenává, ale mě jo 😀 často to bývá i kvůli nočním děsům, že se budí, ale rada je asi taková - vydržet. Pokud není jiný problém

lucijenkaa
autor
4. lis 2015

@wenduliks dekuji ,no a kamaradka to nejak reší nebo ne?chceme v lete druhe,jestli to do leta neprejde,na druhý siasi počkame

patrusa
4. lis 2015

Mam syna 31 mesicu a taky se 1-2x za noc vzbudi. Nic zasadniho, bud chce curat nebo k nam. Nuhak to neresim, az prijde cas, bude spat celou noc. K tomu mam dceru 1 rok, ktera se taky tak 2x za noc vzbudi. Osobne si myslim, z az se vam narodi druhe, rak se stejne spani starsiho zhorsi, ikdyz uz bude spat celou noc, tak s velkou pravdepodobnosti se zacne zase budit.

sisstin
4. lis 2015

syn se budil asi do 2 a 3/4 třeba 50x za noc 😉 pak najednou lup, jak když utne a od tý doby spí celou noc 😉 ovšem můj spánek šel totálně do kopru a od tý doby mám poruchu spánku....

emalkova
4. lis 2015

@lucijenkaa Máme stejně starou a taky se budí celý život. Teď už to považuji za celkem fajn, když se jen napije nebo přejde k nám a spí dál 😀 . Vstává před šestou a taky dokonale fit. A druhé máme, ta se budí taky jen 2× za noc, což po té první považuji za luxus!!! 😀 My s bráchou jako malí tedy chodili k našim až někdy do 5 let. Nečekám, že najednou začne spát bez pohnutí. Stejně ji v noci chodím přikrývat...

wenduliks
4. lis 2015

@lucijenkaa neresi. Jednou z toho vyroste. Oni uz 2.maji,holky jsou od sebe 20mesicu a budi se jim obe. Spi spolu v 1posteli.

lucijenkaa
autor
4. lis 2015

Děkuji všem,hned je mi lepe,netím,že jich nespí víc :D ale tím že to není takova katastrofa jak sem si myslela...

pety91
4. lis 2015

Bohužel je velmi individuální, první dítě super, druhý velmi náročné až do 2,5 let. Držím palce. 😒

luciksima
4. lis 2015

naše malá 2,5 roku se též stále budí v noci už od narození...dřív to byl děs budila se fakt každou chvilku s řevem,že nešla ani uklidnit atak...na to nám hodně pomohli homeo budí se stále ,ale už mín s dr.jsem to řešila často...a neporadila nic jen nechtě jí v postýlce at si zvyká a že nemá spát s náma a pod.blbý rady..

lucijenkaa
autor
4. lis 2015

Tak uvidíme,je ješte malinka,ted mi to tolik nevadí jakokdybych melamít druhe,tak snad to brzy prejde,všem dekuji za odpovedi 🙂

katyxq
4. lis 2015

naše skoro čtyřleťačka se budí už "jen" 1-2x (pokud ji něco netrápí, pak je to mnohem horší) ... ve 2,5 roce se budila tak 2-4x - no, spí vedle nás, tak je možný, že se budila a budí i častěji, přitulí se a nevím o tom.

melodygirl
4. lis 2015

@lucijenkaa já mám dceru 3a3/4 do 2 let se budila 10x, teď tak od 20,00 spí v kuse třeba do 2, a pak od 4 se do 7 vzbudí i 3x! To spí s semnou v posteli. No dnes jsem zrovna hudrovala, jak jsem měla přetrhávaný spánek. 🙂

veru23
4. lis 2015

malá má 4,5 r a celou noc nespala ani nepamatuju 🙂 někdy je vzhůru i 4x za noc 😒