10m. dcerka má lehké spaní. Co dělat, aby spala klidně?

medison1
6. pro 2015

Ahoj, moje dcerka 10m má lehké spaní, jak přes den tak i v noci. Vzbudil by ji i spadnutý špendlík. Potom je celý den unavená a ufňukaná. Večer chodí spát ve 20h, po snězení kašičky v 18h a vypití mléčka 180ml ve 20h se budí i dvakrát v noci a vypije i 150ml mléka. Ráno se budí kolem 6 -6:30h. Při každém nočním přetočení kňourá, cestuje po postýlce. Co mám dělat aby spala v klidu a pořádně? Pokaždé se budí s pláčem i přes den.

medison1
autor
19. pro 2015

Tak jsem vyzkoušela homeopatika a je to lepší. Dávám je už týden, ale je to sladký sirup a už mě ho začíná odmítat. Tak jsem zvědavá co bude dál 🙂

812014
19. pro 2015

@medison1 muzu se zeptat na nazev tech homeopatik? Mam dvouletou dceru ktera ma taky neklidny spanek a porad se budi

medison1
autor
20. pro 2015

Máme Sedalia sirup. Ale je to jak kdy. Třeba včera v noci pořád vykřikovala a byla 2x vzhůru. Ale na druhou stranu roste jí zub 😖

cica002
20. pro 2015

Zkus homeopatika Coffea cruda 9CH, na zoubky i na spani nam zabira uzasne. Vecer pred spani rozdrtim 5 kulicek v trosce vody,rozmicham a po lzickach podam. Bohuzel jsou tato homea na recept.

medison1
autor
1. led 2016

@cica002 A spinká pěkně celou noc? Mě ten sirup už nechce. Vybrali jsme jen půl sklenky. Prášky ve vodě by byly lepší. Zkusím to navrhnout doktorce až půjdem na roční prohlídku. Mě to nepřipadne normální, když se dítě celou noc vrtí, kňourá a ráno vstane unavené.

cica002
1. led 2016

@medison1 Spí od 19.00 do 7.30 🙂 Max se vzbudí, když jí vypadne dudlík. Podám, pohladím popř. dám napít a spinká dál 🙂 Zkus to a pak dej vědět, jak u malé funguje.

medison1
autor
2. led 2016

@cica002 Zkusím když mě to doktorka napíše. A jak ti spávala před užíváním homeo?

cica002
2. led 2016

Kdyz zacaly rust zoubky,tak se budila snad co pul hodiny a zustalo ji to,i kdyz zrovna nebolely. Pak zacaly rust dalsi a to uz jsem nasadila homeo a byl klid. Ted uz davam jen ve dnech,kdy se mi budi. V polopanku si to po lzickach vypije,chvilku pochovam a spi az do rana 🙂

pisisvori
2. led 2016

Mě se takhle dcera budí pořád, bude jí 18m. Víc jak 2hodiny v kuse jsem od porodnice nespala. Bylo to lepší jen 5 dnů, když jsem odstavila (starší po odstavení spala celou noc) Zkusila jsem pediakid na spaní a nic, sedalii taky, ale po té byla šílené protivná , uplakaná přes den. Do odstavení v 15m se budila i 10x, teď minimálně 3x a uklidní jí většinou jen pití (je jí jedno co) vypila by i litr za noc (snažím se redukovat) a minimálně 3x za noc se ještě ze spaní mele a kňourá....jsem hrozně unavená i když co jsem odstavila je to podstatně lepší, ale nemám pomoc babiček ani manžela, takže už dost nemůžu a taky nevím co s tím.

medison1
autor
26. led 2016

Tak jsme byly na roční prohlídce a doktorka malou poslala na neurologii, že jí zatím nic psát nebude. Až podle vyšetření. Tak jsem zvědavá na co přijdou 😖

kipipipi
19. lis 2019

Mám 3mesicni mimčo a od příchodu z porodnice je to peklo, usíná i 3 hodiny. Nejsem zastánce nechat uřvat, takže po 10minutach za ním chodím většinou má vypadly dudlík. Dám mu zpátky dudlík a za chvilku je to znovu. Nevím co s tím. Teď jsem koupila bachovy kvetove esence Malý snílek a zatím to nevypadá že by to pomohlo. Neporadí mi někdo prosím? Dekuju moc