10 měsíční miminko se často budí

hanka_12345
21. srp 2018

Ahojky holky,nas maly ma 10 mesicu a posledni tyden mi spatne spinka. Vzdycky to bylo tak, že jsem ho uspala a probudil se cca po hodince, prisal se a spinkal dal potom uz vydrzel cca 3-4 hod spinkat nez se probral na jidlo. vzdy si cucnul zavrel ocicka a spalo se dal. zacala jsem mu davat kase na noc a uspavani se zrychlilo ale zaroven se casteji budil takze jsem kasi davala v jiny cas protoze se mi zdalo, ze mu to na noc nesedlo no a prave ted posledni tyden se v noci budi snad 7x optoti beznym 2-3x a place a nemuzu ho utisit, papat nechce,prebaleny je, prdiky jsme nikdy moc netrpeli tak si nemyslim ze by to ted nejak zaclo, vykaka se kazdy den takze ho tam-myslim si-nic netlaci v brisku, nemocny ani po ockovani taky neni. vcera se mi ho vubec nedarilo uklidnit a trvalo to asi hodinu nez zase usnul.

dekuji

zmrzlinka
21. srp 2018

Vedro, zuby nebo zpracovava zážitky z celého dne?

tamdan8
21. srp 2018

co to je neporadím, ale u nas je totéž už 2měsíce 🤦‍♀️

dokument
21. srp 2018

@hanka_12345 v tomto veku se mi budil nejcasteji. Pak to prejde. Rostou v tomto obdobi zuby. Nebo i kojeni to ovlivnuje, nekdo prestane radsi kojit, aby se vyspal. Co mam zname, vsem se v tomto veku budily deti nejvic.