Kroužek mladých hasičů

leja_t
19. srp 2016

Ahoj holky,
přihlásila jste některá z vás svoje dítě do kroužku mladých hasičů?
U nás je kategorie přípravky a pak mladší a starší žáci 🙂
Dcerce je 2,5 roku, je hodně šikovná, v září nastupuje do školky a právě se mě i kámoška ptala jestli bych ji nechtěla dát do té hasičské přípravky i s jejím synem 🙂 Myslíte, že má cenu ji tam dávat 🙂? Díky za názory.....

gumak
19. srp 2016

hasičům se věnuji už 10 let a záleží na té jejich "trenerce" u nás ty děti dokážeme zabavil ale znám i lidi,kteří je nechtějí protože je s nima moc práce ( a závody neběhají), jinak já planuji dát malou od 3 let 🙂

leja_t
autor
19. srp 2016

@gumak Moc díky 🙂)
Já už se taky hasičům věnuji dlouho, běhám za ženy, ale tréninky dětí šly vždy okolo mě 😀
A právě teď jsem o dostala nabídku jestli bych to časem tu přípravku popř. i mladší a starší nechtěla vézt 😀 Tak rozmýšlí. Mám ještě 3měsíčního syna, tak jestli to vůbec půjde... Měla bych do toho ještě vždy 2x týdně trénink se ženama ☹ 🙂))

amabilis
19. srp 2016

Pokud berou takhle male deti, klidne bych to zkusila. U nas tedy berou a od peti.

leja_t
autor
19. srp 2016

@amabilis Jojo berou, a ta naše potvůrka děti zbožňuje 😀 a hlavně jí tam chodí i její sestřenice a bratránci, takže ona by určo neprotestovala, já jen chtěla vědět, jestli je to k něčemu ji tam dát tak brzy 😀

gumak
19. srp 2016

no já právě taky běhám za ženy a když jsem byla těhotná,tak jsem s dětma trochu pomáhala 🙂 jako jestli je berou tak bych ji tam dala :D.. malá má 11 měsíců necelých a nejlepší hračka je tátův koš :D takže víme,že nám roste malá košařka :D