Jak přepnout kouzelné pero na knihy s pohádkami?

hanula91
16. říj 2016

Neví někdo jak přepnout kouzelné pero koupené s angličtinou na knihy s pohádkami.

lenka5731
16. říj 2016

@hanula91 musíš na začátku další knihy najet na symbol "zapnutí" (kolečko s čárkou, jak bývá na všech spotřebičích)

hanula91
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hanula91
autor
16. říj 2016

@lenka5731 Vím jake kolečko,ale nikde ho nevidíme 😕 máme z kouzelné sbírky červenou karkulku

lenka5731
16. říj 2016

@hanula91 není na prvním listu knížky - 2. strana? Já tu tužku nemám, ale přesně s tímhle problémem jsem bojovala v obchodě. Snažila jsem se prohlížet knížku "Svět" a když jsem na něco klikla, tak mi to zahlásilo "kachna divoká". Musíš tu knížku odhlásit/přihlásit. Víc neporadím.

hanula91
autor
16. říj 2016

Mám tu knihu jak byli v trafice. Ty asi myslíš knihy z Albi. Tady právě nic takového nevidíme.

lenka5731
16. říj 2016

@hanula91 aha, tak to asi myslím knihu z albi, prohlížela jsem to v \Dráčiku 😒

hanndy
17. říj 2016

Při otočení první strany je na prvním listu dole vypnutí a zapnutí, zkus to udělat 2x mělo by to jít, jinak asi reklamace.. My koupili včera zpívánky, paní nám vše ukázala jak se s tužkou pracuje i jak se přepíná na jinou knihu a vše ok..

talina
17. říj 2016

napadá mě jestli je aktualizovaná verze pera může to být novější verze knížky a pero je starší výroby. Pak se pero aktualizuje přes PC

hanndy
17. říj 2016

@talina to je také možné

monanika
26. led 2018

@hanula91 prosím, přišla jste na to, jak rozhodit pero od Magic Happy English na kouzelnou sbírku pohádek? Mám celou sadu pohádek původní pero čte angličtinu i pohádky,ale perou, koupené k angličtině mi u pohádek hlásí,že mám dohrát soubory.