Samoživitelka hledá spolubydlení

nikola93faf
27. pro 2018

Ahoj, mám 6ti měsíčního syna a hledám spolubydlení nejlépe také s maminkou. Najde se tu některá?

martulacek
Autor odpověď smazal
Zobraz
kamilka89
10. kvě 2019

@nikola93faf už jste našla bydlení? Jsem na tom podobně a také hledám ..

phoebe8008
Autor odpověď smazal
Zobraz
janal88
20. čer 2019

@phoebe8008
Ahoj stále hledáš spolubydleni?

phoebe8008
Autor odpověď smazal
Zobraz
janal88
21. čer 2019

@phoebe8008 ano, žila jsem pár let v zahraničí a rozhodla jsem se, že je na čase vrátit se domů kvůli synovi (6 let) chci aby se naučil pořádně česky. Vzhledem k tomu že mám psa, tak není snadné najít podnájem v Praze, proto bych ráda spojila síly s další maminkou a společně pronajmout domeček se zahradou, s tím že si vzájemně můžeme pomoct i s dětma ☺

martulacek
23. čer 2019

@jana88 a @phoebe8008 milé dámy, koukám na vaší konverzaci, mám k dispozici 3kk a bydlím tu s 20ti měsíční dcerou a dvěma čistotnými kocoury a sháním nějakou maminku, která by šla k nám a dělila se s námi o byt na půl, já si nechala ten menší pokojíček a vy ten větší s balkonem s tím že by vám nesmělo vadit že bych chodila na balkon věšet prádlo a teď sem koupila malé bazének na balkon,tak by se tam prckové mohli vždy smočit. Mimo jiné dělám i chůvu a jezdím s malou sem tam hlídat děti, tak bych mohla být i trochu nápomocna. Bydlím hned u metra Háje jak je centrální park na Opatov,tudíž je tu spousta zeleně, vaše dítko může hned z baráku vyjet na motorce, koloběžce či kole a hned je v tom parku kde nejezdí žádná auta,v okolí je několik dětských hřišť a jedno dopravní hřiště. Tak dejte vědět zda by eventuelně byl zájem a já bych se pak domluvila se současným spolubydlícím, který se mi sem mi sem nastěhoval v týdnu, jak to vidí, nechtěl to totiž dlouhodobě a je i divnej,ale musela sem už někoho vzít. Ráda bych uvítala maminku s prckem a i má dcera. A nebo kdyby se podařil nějaký ten domeček se zahradou tak by to bylo super, jinak moji kocouři mají rádi psi ale v tom bytě by to asi nešlo.Přeji hezký den.

phoebe8008
Autor odpověď smazal
Zobraz
janal88
24. čer 2019

@phoebe8008 no tak ani já nemám parodii psa..slecna má 44 kilo 😅, proto hledám domeček se zahradou, jinak vychází skvěle jak s dětma tak s ostatními psy.

adell94
6. srp 2019

Ahoj holky, kdyby jste některá hledala spolubydlení okolí Brna. Nabízím společné bydlení v malém domečku 3+kk. Jsem ochotná spát na gauči nebo v pokoji se synem. Mam tříletého syna, zahradu, pergolu a plně vybavený dům. Stačí se jen nastěhovat. Představovala bych si tak 5-6tis měsíčně s tím, že jsem ochotná nakupovat, vařit i uklízet sama.. nebo se můžeme dělit. Pokud budete mít zájem napište mi zprávu nebo email hledamsuperspolubydlici@seznam.cz

tynamax
23. zář 2019

Dobrý den,nabízím spolubydleni mamince s jedním prckem...bydlime na Praze 6 ,kde žiji spolu s triletym synem. Kontakt na mne je 604866553.

kamilka89
23. zář 2019

@tynamax Dobrý den! Zkusím se vám zítra ozvat, teď jsem našla vás čerstvý inzerát. Popř.kdybych na to náhodou zapomněla- zde je můj kontakt:776 888 292, díky a zítra. Kami.

luciaaicul666
8. lis 2019

Ahoj , mladá maminka samozivitelka ( synovi jsou 2 měsíce ) hledá spolubydlení. Praha . Hlídání a práci zajištěnou mám 🙂 já - cistotna , kamaradská 🙂 776873416

nikol22222
27. črc 2020

Ahoj taky hledám nějakou spolubydlící se kterou by jsme si mohly najít bydlení mam 2 malé děti. Budu ráda za odpověď

greneiacz
21. srp 2020

Ahoj, hledá někdo ještě spolubydleni? Jen Brno. Mám dvě děti, 15 let holka, syn v listopadu 3 roky... Potřebujeme dva pokoje. Samostatný byty 2+1 jsou dost drahé a neutáhla bych to sama.

greneiacz
21. srp 2020

@nikol22222 ještě hledáte? A případně v jaké oblasti?

phoebe8008
Autor odpověď smazal
Zobraz
walkyra07
6. zář 2022

@nikola93faf---- Jsem ted pracovně v Německu a ke klientovi u kterého pracuji hledám kuchařku , plus cca 3 krát do týdne hodina úklid . Práce je denně cca na dvě hodiny , ale budeš k tomu mít svúj vlastní samostatný byt , pokoj plus samostatnou kuchyn a koupelnu . Plus Baby pfon s kamerou at máš dítě pod kontrolou pokud bude spát . Strava zdarma , výdaje na dítě jako plínky sunar a případně nějaké léky ti zaplatíme . Plat 15 000 . Hledáme někoho kdo tu bude delší dobu , tak že raději ženu kterou v česku nic neváže jako např. partner , nebo někdo nemocný v rodině . Budeš se mnou v kontakttu přes mesenger , tak že ti než tu pojedeš ukážu , že se opravdu jedná o práci u Německého dúchodce , který ale ještě podniká a má Firmu , jen je nucen být celý den na lúžku . Já jsem jeho pečovatel . Máš možnost si našetřit nějaké peníze a pak třeba v Česku pronajmout byt , na který ted momentálně nemáš peníze . Nebo jestli budeš chtít pomúžu ti pak časem tady najít práci na plný úvazek . Až se trošku naučíš jazyk . Pomúžu ti ze vším , nemusíš se bát . Dopravu z Česka ti zajistím

hojda
6. zář 2022

@walkyra07 mate nejaky oficialni inzerat nekde?

walkyra07
6. zář 2022

Ano je to ještě na Hyperinzerci a v několka dalších skupinách na Fcb a pod ... už se mnou tak to dvě ženy pracovaly , míst kde to jde není hodně , ale tady to mám od Klienta povoleno

hojda
6. zář 2022

@walkyra07 nezni mi to moc duveryhodne, novy profil, kde je jen zvlastni clanek...

walkyra07
6. zář 2022

Je pousta žen , které chtějí začít nový život , ( jsou třeba na Azylu a bude jim končit roční pobyt )) ale nemají možnost si našetřit třeba aspon na pronájem bytu . Jedné z nich by to mohlo pomoct

walkyra07
Autor odpověď smazal
Zobraz
hojda
6. zář 2022

@walkyra07 to ja nerozporuji, jen to nepusobi mic duveryhodne takhle anonymne po internetu. Zkusila bych tedy nabidku poslat nejakemu azylovemu domu a jednat osobne.

walkyra07
6. zář 2022

Azylové domy chrání anonymitu těch holek . Myslím že by to dál nepředali , ale přemýšlel jsem už nad tím také . Jen to budu muset zjistit , jestli to má vúbec cenu , jim posílat