Jak se dostat k bytu?

15. čer 2023

Ahoj holky. Odjela jsem do ciziny kde.mi vyhorel barak. Vratila jsem se do cz od te doby hledam pronajem v Mlade boleslave nebo okoli. Opravdu uz jsem zkousela apsolutne vsechno. Od azylaku az po odbornou pomoc. Byla nam pridelena socialni pracovnice ktera teda zatim moc nezamakala. Mam tri male deti. Mackame se v 1+1 o rozloze cca 20m² s pani mamou a svagrovou. Dceri nasly vrozenou vadu srdicka se kterou jde na operaci do motola potrebuje svuj klid. Nemate nektera znamou nebo znameho nebo proste neak neco jak se dostat k bytu. Uz to zkousim vsemy možnýmy cestamy. Prosim blbe narazky si nechte. Penize nejsou problem.

klokanka31
15. čer 2023

A co zkusit požádat o městský byt?

autor
15. čer 2023

@klokanka31 to uz taky mam za sebou opravdu verte ze uz sem zkousela apsolutne vsechno.

merope
15. čer 2023

Na sreality nic?

autor
16. čer 2023

@merope vubec a kdyz uz tak zase ze hodne deti. Jinak ja ani pritel nekourime, nepijeme.

krisstina93
16. čer 2023

No sledovat inzeráty, třeba bezrealitky je fajn, ale musí se rychle reagovat no. Případně teda můžete zaukolovat realitku, mě to nabízeli, když sem hledala bydlení, ze za poplatek mi budou přednostně nabízet inzeráty, dřív než to hodí třeba na ty sreality.

mia255
18. čer 2023

Když peníze nejsou problém tak by neměl být problém sehnat pronájem i se třemi dětmi ne? 🤷

veronicka89
18. čer 2023

Když řekneš že das 3najmy dopředu plus kauci...cenou tě všude...