Knížka psaná psacím písmem. Máte tip?

hope09
14. črc 2024

Ahoj holky, nevíte náhodou, jestli existuje knížka pro děti psaná psacím písmem? Jde mi o trénink čtení pro prvňáčka, tak aby to byl nějaký dětský příběh 🙂 Nějak se mi nepodařilo nic vygooglit. Díky!

jaja01k
14. črc 2024

@berenika39 To ale není psacím písmem.

hope09
autor
14. črc 2024

@berenika39 Děkuji, ale tohle je psané velkým tiskacím, to nehledám 🙂

berenika39
14. črc 2024

Uf. Já se spletla. Myslela jsem, že velkými tiskacími. Omlouvám se.

malytlustyhroch
14. črc 2024

@hope09 existuje, mame doma, taky je to nejaka z "prvniho cteni" ale za nic na svete si ted nevzpomenu na nazev, jsou tam asi 4 pribehy, kazdy jinym pismem, posledni je normalni psaci. Opakovali jsme na ni psaci pismo pred zacatkem druhe tridy.

malytlustyhroch
14. črc 2024

Jina kniha je ZAJICEK MOC RAD PISE, kde se stridaji casti tiskacim a psacim pismem. Pribeh o zajicovi je tiskace a ukazky zajicovi prace jsou psace. A cely je to neuveritelna blbost plna skvelych klicovych slov jako "raketa" "poklad" "duch"... takze i pro deti, ktery nez prectou druhou vetu, zapomenou co bylo v prvni, to je myslim celkem atraktivni.

malytlustyhroch
14. črc 2024

@malytlustyhroch tak jsem ji dohledala je to Ucime se cist ctyri druhy pisma https://www.restorio.cz/catalog/product/view/id...
Jeden pribeh je velkejma, druhej malejma a dva psacim (kazdy trochu jinym, ale muj kluk v tom nevidel problem).

matusoni
29. črc 2024

@hope09 Edo, ty neposedo! Obrázková etiketa pro nejmenší, je to jako komiks a psaný psacím. U našich velký úspěch.

brigitasturcova
27. srp 2024

@hope09 jinak se dá najít přímo font psacího písma do Wordu. A napíšeš si co chceš, samozřejmě to není jako knížka, ale krátké texty na procvičení.

hope09
autor
28. srp 2024

@brigitasturcova Děkuji moc, to mě vlastně taky napadlo, ale pak už jsem zapomněla dohledat ten font 😃