Do jaké třídy nosilo vaše dítě aktovku?

arasidka81
28. led 2023

Jde mi o to, jestli se do ní vleze i učivo ve druhé nebo třetí třídě. Starší děti měly od první třídy batoh od topgalu, ale tenhle nejmenší je plašan, tak bych raději volila aktovku kde má vše pohromadě.

martt
28. led 2023

@arasidka81 Syn nosil aktovku i ve druhé třídě. Do treti tridy jsme kupovali uz batoh. Měli jsme tu největší verzi od Emipa.

izz76
28. led 2023

Dcera nosí aktovku ještě teď ve druhé třídě,má baagl a všechno se ji v pohodě vejde.

jaja01k
28. led 2023

@arasidka81 Syn už ve 2. třídě aktovku nechtěl, že mají všichni batoh. Jinak myslím, že by se mu tam věci vešly ještě teď ve 3.

lv
28. led 2023

Mela starsi 1.rok, ale pak batoh a mladší rovnou batoh, prijde mi to lepsi

lencaa11
28. led 2023

@arasidka81 1-2 třída pak už nechtěli mít aktovku

korin
28. led 2023

Do 3. třídy aktovka Emipo, pak se do aktovky věci nevešly a syn přešel na batoh Coocazoo. U dcery to vidím stejně.

andelka
28. led 2023

U nás jede Topgal. Starší má od 1 stejnou, teď je v 6. Na narozeniny v květnu si vybere nový batoh. Mladší měl stejnou 1-4 třída. Od 5 má jinou, větší.

konidana
28. led 2023

Dcera v 1.a 2.tride, syn mel stejnou az do 4. Meli nejakou z tech mensich.

cilkat
29. led 2023

Ve druhé třídě jsme chodili na bruslení a já v aktovce nosila i brusle. Nepřežila, takže do třetí třídy už jsem měla batoh. Ale objemove byly problém fakt jen ty brusle (před 30ti lety... ale nemyslím, že bude teď velký rozdíl).

arasidka81
autor
29. led 2023

Děkuju všem za názory ❤️

klarkablaha
30. led 2023

také jsme měli lepší batoh s vyztužením celou dobu 🙂

lenulen
30. led 2023

Ahoj, oba moji kluci maji skolni batoh znacka Bagmaster. Jeden je ve 3. a druhy ve 4. tride. Kazde leto vyperu. Porad vypadaji jako nove, vse se jim tam vleze. Verim, ze vydrzi az do pate tridy 🙃

arasidka81
autor
31. led 2023

@lenulen jo batoh je v tomlhle určitě lepší. Starší synové měly batoh od topgalu a vydržel v pohodě čtyři roky. Jenže tenhle nejmenší je fakt poděs, tak v batohu by měl sice všechno dané ale není to tak přehledné jako v aktovce. Počítám, že do třetí třídy půjde s batohem 🙂

swan42
31. led 2023

@arasidka81 ja mela aktovku celej prvni stupen 🤣 byla jsem posledni, vsichni uz meli batohy a smali se mi 🙈
Co tak vidim kolem, tak vetsinou aktovka do 3.tridy a od 4.batoh

veronicka89
31. led 2023

Asi nechapu rozdil mezi altovkou a batohem..vsak jsou nektere aktovky ( tasky do skoly )obrovske

konidana
1. únor 2023

@veronicka89 aktovka je cela pevna krabice s vikem. Batoh neni tak pevny , ne vzdy uplne samostatne stoji i otevreny, je na zip (nebo i na prezku) , a ma vetsinou vice komor. Mene stabilni a mene prehledny.

veronicka89
1. únor 2023

@konidana dik v tom pripade ale nejde o to co ma vic mista ptz jak pisu existuji i velke aktovky...bde spis o ,, trapnost ,, aktovky pro deti 😅

arasidka81
autor
1. únor 2023

@veronicka89 neřeš to 🙂

veronicka89
1. únor 2023

@arasidka81 tak ja jsem na to otazku nezalozila. Podle me pokud chce nekdo velkou aktovku koupi si ji pokud batoh koupi batoh...takze nechapu co resis ty 🤔

patypresdevaty
1. únor 2023

Doted jsem rozdil aktovka/batoh nevnímala, prestoze mam prvňačku a nedavno jsme vybirali Ale pokud tedy aktovka = krabice, tak tu jsme nebrali ani do první třídy, protoze vše bylo velký, neforemny a tak nějak celkově nanic
Koupili jsme "aktovku" Beckmann, která má jednu velkou kapsu jako aktovka, ale je lehká, měkká a vzhledově pěkná. Je skvělá a myslím, že by ji minimálně do 3. třídy mohla chtít nosit 🙂

veronicka89
1. únor 2023

me se zas nechtelo moc investovat ( ptz jsem si rikala ze radsi koupim podle prichazejicuch naroku jiny nez na silu mit drahy na 3 roky ) a syn je veliky ale hubenour . takze jsem jela podle zad at sedi -prezky a hlavne vahy 🙂
Vzali jsme herlitz ..ma vse co potrebujem je krasny , ma plastove dno stal nas v akci se vsim 30 eur a vazi 750 g .🙂
A je super a necha si ji urcite i do druhe tridy 🙂

veronicka89
1. únor 2023

Kdybych chtela velkou aktovku beru asi ergobag...

arasidka81
autor
1. únor 2023

@veronicka89 ano přesně takový typ myslím. Jde mi o aby ji neměl pouze do první třídy.

ada22
1. únor 2023

Dcera má nyní aktovku Bagl zippy po sestře má i batoh od Topgal 1-3 třída. Ten batoh mi přijde skoro menší než ta aktovka, takže bych se nebála, že se mu věci do aktovky nevejdou. Mohu porovnat obě varianty a aktovka je mnohem lepší, když je dítě ve škole, ale na nošení je zase mnohem lepší batoh.

hance09
1. únor 2023

Syn má tuto aktovku ve třetí třídě a v pohodě https://www.topgal.cz/p/aktovka-s-ozubenymi-kol...

rakako
1. únor 2023

U nás kluci nosí aktovku i ve čtvrté třídě; pravda, že jeden den v týdnu to mají narvanější, ale pořád se vejdou (mají lehounké aktovky emipo) - do páté už je asi "přemluvím" na batoh, uvidíme 🙂