Batohy Beckmann. Poradíte?

fifinka2020
12. črc 2024

Ahoj, hledáme aktovku pro prvňáčka, půjdeme samozřejmě nějaký typy vyzkoušet, ale zaujala mě značka Beckmann (z různých doporuceni), jen jsem koukala, že je skoro nikde nemaji v kamenných prodejnách.
Tak jsem se chtěla zeptat těch, kdo s nimi mají třeba zkušenosti, jestli byste nenapsali, zda jsou dobre? Případně zda jste zkoušeli nebo rovnou objednali?
Moc děkuji!

eva118
12. črc 2024

@fifinka2020 u nás v Ostravě k vyzkoušení jsou, dceři pěkně seděl, takže jsme ho hned koupili. Po třech letech jsem ho prodávala, byl jako nový.

malytlustyhroch
12. črc 2024

@fifinka2020 pred dvema lety je mival na prodejnach Baťa, jak teď, nevím.

lovemusicsun
12. črc 2024

V Praze na Žižkově je prodejna barefoot obuvi a tam je mají. Tam jsme je zkoušeli my. Když jsme zjistili, že sedí, tak jsem pak na internetu objednala design, který si dcera vybrala.

junitax
Autor odpověď smazal
Zobraz
fifinka2020
autor
12. črc 2024

@malytlustyhroch díky, četla jsem to na jejich stránkách, tak se asi zajdeme podivat

oplatecka
12. črc 2024

Syn ji měl v první až třetí třídě a je pořád jako nová. Je drobný, seděla mu ze všech nejlépe. Prostorná, lehoučká, byl s ní moc spokojený. Budu teď kupovat i pro dceru, která půjde po prázdninách do školy.

keysi90
12. črc 2024

Měla jsem pro dceru do 1. Třídy a bude sní pokračovat i ve druhé. Stále je jak nová. Určitě ji ještě vydrží. Je perfektně řešena. Jsem moc spokojená.

fifinka2020
autor
12. črc 2024

@oplatecka a @keysi90 a měli jste prosím tu verzi Classic?

chemisterka
12. črc 2024

Dcera jde do třetí a aktovku bude mít ještě letos. Sedí hezky, je lehka. Vypadá jako nová.

oplatecka
12. črc 2024

@fifinka2020 Ano, měli jsme verzi Classic.