Máte tipy na seriály ke kojení?

katule1990
15. srp 2021

Ahoj holky,

večer syna uspávám u kojení a většinou je to na delší dobu, tak si za ním na telefonu pouštím do sluchátek seriál, abych se zabavila (syn na mobil samozřemě nevidí). Teď koukám na Panství Downton a protože mám rozkoukaný poslední díl, tak přemýšlím, co si příště pustím, mám pocit, že už jsem "všechno" viděla. Ráda bych nějaký seriál typu Zoufalé manželky, Mistresses, Pretty Little Liars, Devious Maids, Sex ve městě...prostě něco spíš pro ženský, na napínačky koukáme s mužem 🙂. Jaký seriál vás zaujal a těšily jste se na každý díl? Moc díky a pěkný večer.

hvezdicka09
15. srp 2021

@katule1990 milenky, melas to vědět, koruna, terapie

monaluza
15. srp 2021

@katule1990 Pan Selfridge, Zavolejte porodni sestricky, Znovu dvacitkou

emamaira
15. srp 2021

Já jsem u kojení zkoukla zatím Korunu, Bridgertonovi a Příběh služebnice.

petronelka20
15. srp 2021

Treba The Vampire diaries, The Original, Gossip Girl, Switched at Birth, Gueens gambit, Elite, How I met your mother, The big bang theory ...

maki90
15. srp 2021

@katule1990 třeba Cizinka. Jinak já si u kojení četla, to bylo taky super.

kosi_cek
16. srp 2021

Také jsem objevila Zavolejte porodní sestřičky, akorát jsem kojila tak moc, až jsem dohnala aktuálně vysílanou sérii v televizi 😂 Jinak na seriály moc nekoukám tak nevím, ale během kojení jsem přečetla taky spousta knih..Miluji kojení 😃

katule1990
autor
16. srp 2021

Super, díky moc za tipy, určitě z toho něco vyberu 🙂. U večerního kojení už jsem právě sjela všech 6 řad Panství Downton 😀. Já bych si i ráda četla, ale kojím večer vleže po tmě a jednou rukou syna poplácávám po zádíčkách, hladím nebo přidržuju, když se u kojení kroutí, takže čtení je pro mě nerealizovatelný.

aguu
16. srp 2021

@katule1990 taky se přikláním za porodní sestřičky.

nikoulinka
16. srp 2021

Za mě hodně dobrý seriál, kupodivu český, je Terapie, s Rodenem. Pak já osobně mám ráda rodinné seriály, kde člověk vypne u dobrého humoru. Takže Deník zasloužilé matky, Pravidla zasnoubení nebo Rodinná válka.

uzivatelkapetra
16. srp 2021

Není to na dlouho, ale Nebe sro je taková ptákovina, úplně na odlehčenou, krátké díly, takový humor, který už bývá málo k vidění

alyssa1
16. srp 2021

Why Women Kill

barmil
16. srp 2021

@katule1990 Mare of Easttown, White Lotus, Workin' moms, Ballers, Ray Donovan, The Undoing.

chumlee71
16. srp 2021

@katule1990 sedmilharky je taky dobrý seriál

novamamina
16. srp 2021

na netflixu super seriál Workin moms. Vtipné, skvělé.

honeya
16. srp 2021

Riverdale, sex/život, superdrbna, 2 socky

felixfelicis
16. srp 2021

Mad Men a Mrs. America.
Kde prosím koukáš na to Panství Downton?

katule1990
autor
16. srp 2021

@felixfelicis Stahuju si to z uloz.to 🙂. Trochu jsem se bála, jestli se mi to bude líbit, ale je to fajn, až na pár momentů, který jsem těžce nesla 😅.

felixfelicis
16. srp 2021

@katule1990 Já už to prave hrozně dlouho chci vidět a nemohla jsem to sehnat...mám HBO i Netflix a starý dobry ulozto mě nenapadlo 😀 Dekuju