Ve které lékárně je levno?

monikagrol97
6. srp 2019

Prosím poraďte lékárnu, kde je to levnější. Chystám se nakoupit poprvé na novorozeně co je potřeba. Taky vás prosím na názor mesickove masti a olejicku. Zda má někdo zkušenosti. Děkuji

j.a.n.i
7. srp 2019

@monikagrol97 Me na novorozence stacil olivovy olejicej, sprej s morskou vodou a dudlik. Na to nema smysl resit levnou lekarnu.

zelenaesmolda
7. srp 2019

@monikagrol97
kup az budes leky a jine veci potrebovat protoze ti to taky klidne muze lezet doma a nepouzijes to.
co se kosmetiky tyce tak urcite nedoporucuju johnsons baby,strasne vysusuje.

lolam10
7. srp 2019

Kosmetiky staci fakt malo.neco po koupani(my mame hipp olej treba),mydlo(pouze na zadecek) co je i sampon a krem na opruzeniny(sudocream) ale ten mazu jen obcas ne prevenzivne.zkusila bych koupit treba v dm.ja teda nejvic nakupuju na bazarku.casto lze sehnat nove neotevrene baleni mnohem levneji...jinak asi nejsou moc dobre vlhcene ubrousky(moc chemie),tak pouzivam rozstrihane prosteradlo a olej medvidek od eone a vlh.ubrousky jen na cesty.ale kdybych mela prebalovak v koupelne tak nejlepsi je jen umyt zadecek pod vodou...a jeste je dobry nejaky krem na bradavky na zacatky kojeni,ze zacatku to trochu boli nez se to srovna tak mi to pomohlo,mela jsem od aventu ale asi je to jedno...

lolam10
7. srp 2019

A co se tyce leku tak bych koupila espumisan na prdiky a nurofen.to bohate staci

marketa1218
7. srp 2019

Lékárnu jsem pořizovala včera a jen drobně zatím. Čipky do zadečku, espumisan, teploměr a nějaká probiotika, která se mohou dávat kvůli prdikum už preventivně. Pak mám sudocrem, bepanthen, něco málo od hippu a úplně stačí.

zelenaesmolda
7. srp 2019

@lolam10
ja bych ani ten nurofen zatim nekupovala,az bude treba tak se da koupit vzdycky

caverina
7. srp 2019

@zelenaesmolda tak nurofen bych zrovna koupila...shanet ho treba ve dve v noci asi pujde dost tezko...

zelenaesmolda
7. srp 2019

@caverina
to je pravda

marketanova
8. srp 2019

Já nakupuji na internetových a všechno hlavně kosmetiku a výživu