Určitá složenka. Našli by mi ji za konkrétní měsíc na poště?

kl13
11. pro 2020

Holky,chci se zeptat...Každý měsíc posílám přes složenky nájemné majiteli. Veškeré ústrižky si nechávám,ale z nějakýho nejasného důvodu mi chybí jeden měsíc (ustrizek) konkrétně měsíc 07/2020. Myslíte,že když půjdu na Českou Poštu, že potřebují za ten určitý měsíc tu složenku,najdou mi ji?

fyii
11. pro 2020

@kl13 jo, pres reklamace ti to jsou schopni dohledat, sice asi ne ustrizek, ale podaci data asi jo...bude to zpoplstnene, drive to bylo 50kc. Zkus se poptat na poste nebo ted mozna i online uz to jde

zelenaesmolda
11. pro 2020

@kl13 proc neposilas z uctu?tam to mas snadneji dohledatelne a nemusis schovavat zadne ustrizky

amazonkajanik
11. pro 2020

@zelenaesmolda protože někteří pronajimatelé to pak nevykazují 😉😂 prostě pronájem na černo. Kdyby to přistálo na účtu,financak po tom může skočit. Znám jednoho takového a z vlastní zkušenosti už neposlu nájem jinak,než na účet 😟

kl13
autor
12. pro 2020

@zelenaesmolda jelikož to pronajimatel tak chce.. 👎

kl13
autor
12. pro 2020

@fyii dobře

kl13
autor
12. pro 2020

@amazonkajanik popravdě ja platim 5000,-kč za byt 3+1 vodu teplo mame vlastni akorat elektriku 1000,-kc a tak takova castka me už nevytrhne...akorat ta slozenka stoji 60😀

amazonkajanik
12. pro 2020

@kl13 no,my tenkrát taky oproti dnešku neměli nějak závratnou částku. Ale pronajímatel třeba potvrzení zapomněl a pak že dodá (chybí mi 2 z roka),nebo když jsme dávali nájem na 2x páč se mužskému zpozdila výplata,takže nám to nebude vypisovat zvlášť,že by se mu zvedla daň. A světě div se a prošlo mu to,nechal na nás (vlastně na chlapa,páč na něj byla nájemní smlouva)uvalit exekuci,že dlužíme za rok 😣 včetně měsíce,kdy jsme tam už prokazatelně nebydleli. Využil toho,že jsme se odstěhovali z města a s nikým (ani s rodinou)nebyli v kontaktu. Takže nás teď čeká kolečko přes soudy,exekutorskou komoru,dokládání potvrzení,atd

kl13
autor
12. pro 2020

@amazonkajanik ty vole,tak to tomu se říká vyj*** pardon

amazonkajanik
12. pro 2020

@kl13 Jj a dokonce to udělal takhle cca u 7 nájemníků. A to se všichni diví,jak je možný,že v tom,v čem podniká,mu vynáší na dovolenou v austrálii 2x ročně, 1x za 5let nový tuareq a před pár lety koupil dům za 4mega a ten pronajímá drogerii Teta

zelenaesmolda
12. pro 2020

@kl13 tak to by me docela zarazilo proc nechce prijem penez na ucet.To smrdi.

kl13
autor
12. pro 2020

@zelenaesmolda mě je to taky divný,proto chci tu složenku,jelikoz jsem si jista že jsem jej platila a až teď mi volal,že mu prej dluzim jeden najem....

kl13
autor
12. pro 2020

@amazonkajanik ať žije vyj**** fakt už toto

zelenaesmolda
12. pro 2020

@kl13 no tak kdyz si to lidi nechaji libit...ja bych do takoveho pronajmu vubec nesla

kl13
autor
12. pro 2020

@zelenaesmolda ja neměla jinou možnost,buď žít u pritelovych rodičů,kde jeho mama byla skoro denne v lihu a ka s malyma klukama tam a nebo se osamostatnit....tak jsem šla zde...