Zkušenosti s laser game a případná alternativa. Poradíte, prosím?

marge_s
2. črc 2024

Ahoj ženy (muži :D ), můžete mi někdo pomoci s přípravou narozenin? Syn by rád Laser game, ale já pořád nějak nechápu ten princip. Kdyby šel jen s bráchou, jde to vůbec? Má to smysl? nebo je to jen pro skupiny? Případně nemáte námět na nějakou herní alternativu? Je hračička - virtuálni realita by ho asi zajímala, nějaké PC hry nebo tak něco. Lokalita Praha.
Podotýkám, že mě nezajímá vhodnost nebo nevhodnost, jednou jsou to jeho narozeniny, ať z toho má radost, já nemusím. a jednou ho to fakt morálně nezničí.

20190418
2. črc 2024

Většina oslav, na které můj 9r syn chodí, jsou buď laser game nebo hop arena. Nejméně jich na oslavě s laser game bylo myslím 6. Ve dvou to podle mě taková zábava není, ale myslím že to není problem. Budou asi ten prostor sharovat s jinymi skupinkami. Ale nevím, bylo mi to celkem jedno. Jen jsem odevzdala syna a pak mi ho přivezli domů rodiče oslavance. Každopádně mě to samotnou zajímá, letos asi bude oslava i u nas (syn nikdy předtím oslavu nechtěl, jen chodil jako host 😄). A někde je taky prostor s kaskadovymi hrami, ale to už mi přijde trochu asociální na dětskou oslavu.

marge_s
autor
2. črc 2024

@20190418 diky! No to jsem si právě říkala, jestli je nepřifaří k nějaké další skupině. Já rozhodně neplánuju nějakou skupinovou oslavu, aby měl víc spoluhráčů. On tam byl na výletě se školkou, má z toho velký zížitek, ale v tomhle počtu to je pak o něčem jiném. musím to promyslet 🙂

mabs
2. črc 2024

@marge_s čím víc lidí, tím líp.

marge_s
autor
2. črc 2024

@mabs jj, to jsem pochopila 🙂

blondynka400
2. črc 2024

@marge_s buď si zarezervuješ prostor jenom sama pro sebe a nebo je to volné, tzn, můžou být jenom oni dva a nebo se přihlásí další lidé. Nevýhoda je, že ro klidně můžou být dospělí, kteří jsou herně někde jinde a pak si to tvoji kluci neužijí a ještě jim hrozí, že je sejmou.... Na druhou stranu ale ve 2 si to fakt neužijí. Proč nechcete hrát alespoň vy rodiče s nimi? Ve 4 to bude mít hned větší náboj.
Já doporučuji toto: https://mercurialaser.cz/rezervace/branik/

marge_s
autor
2. črc 2024

@blondynka400 my na to moc nejsme, ja vylozene nesnasim vsechny atrakce od akvaparku po pout, dost jsem se napremlouvala, uz jen to ze vubec uvazuju, ze se tam vypravime 🤣

pilzzee
3. črc 2024

@marge_s Urcite tam bezte taky! Lasergame je bozi! 😀 co ja bych za to dala, kdyby moje decka byly uz vetsi a chtely chodit na takovy mista 😀

marge_s
autor
3. črc 2024

@pilzzee 🤣👍

ireniq
3. črc 2024

My taky chodime do toho Braniku, vidis kdy je volno, kolik minimalne vas musi byt, aby vyloucili cizi lidi (tusim 6 pro to mensi "hriste"), my objednavame 3 hry s mezerama, zaskrtnu "oslava" a rovnou je vyzdobeny stul. Urcite aspon tech 6 kamosu aby bylo celkem. V tom Braniku musis od nich vzit i občerstvení (krome dortu, ten muzes prinest vlastní), takze to stoji majlant, ale zase to mam bez prace, posledne jsem objednala i dort od jejich spratelene cukrarny, takze ho dopravili rovnou tam a ja nesla jenom svicky a "ohnostroj" na dort.

aktakd
3. črc 2024

@marge_s Pro dva kluky by mohla být fajn virtuálni realita. V Praze nemám zkušenost, jsem z Vysočiny.

teryem
3. črc 2024

Laser game je skvělá, jezdíme pravidelně dospělí. Syn měl v únoru deset, udělali jsme mu zážitek a vzali ho s kamarády na laser game. My dospěláci jsme jim doplnili skupinu. Bylo to skvělý, klukům se to moc líbilo, nám dospelakum též 😀 není to nejlevnější, aby se to vyplatilo, chce to víc herních úseků..ale co no..narozky

marge_s
autor
3. črc 2024

Diky moc vsem! Presne to jsem potrebovala!
@aktakd hele asi zkusim to, nasla jsem si nejake vr parky, asi to bude pro dva lepsi a nejake zadosti skrz vr uz taky od syna probehly, tak snad to potesi!

aktakd
3. črc 2024

@aktakd Já myslím, že jo. Můžou hrát každý svoje a nebo něco společně. Pro dva akorát.

blondynka400
3. črc 2024

@marge_s tohle je ale něco jiného než akvapark a nebo pouť. Já byla taky původně docela proti, přišlo mi to blbé, ale pak jsem to vyzkoušela a změnila jsem názor. I jsem tam udělala firemní akci, taky se k tomu pár lidí stavělo, že oni hrát nebudou. Ale nakonec odcházeli všichni spokojení a hlavně zpocení až někde.... Ono se to nezdá, ale je to dost sportovní výkon, když to hraješ pořádně a jenom někde nestojíš schovaná.

marge_s
autor
3. črc 2024

@blondynka400 jj, ja jsem desny introvert 🤣 kvuli detem bych se mozna hecla, ale mame v rodine jeste jeden neriditelny PAS kousek a to je dalsi vyznamne minus, v tu vchvili by ho stejne nekdo musel hlidat, radsi ty dva nekam strcim a zustanu se tretim 🫢 ale i tak dekuju za info, muze se hodit ☝️

hojda
3. črc 2024

@marge_s Syn byl minulý týden se třídou tady: https://www.lasergamericany.cz/rezervace/ Jinak pro dva by bylo možná i varianta herna arkádové automaty (hry co byly za nás na poutích) https://muzeumher.cz/cyber-arcade/

marge_s
autor
3. črc 2024

@hojda tak ty to maji super udelany 👍 dik, jeste to promyslim

teenyel
5. črc 2024

V Praze na Vaclavaku je VR arena. Byli jsme nekolikrat a super 🙂 https://vrplaypark.com/cs

marge_s
autor
8. črc 2024

@teenyel nakonec vyhrala ! 😃 diky vsem!

teenyel
9. črc 2024

@marge_s tak at se libi 🙂

fabooparty
Odpověď byla odstraněná
Zobraz