Silvestr kojící matky😉

lenkaluk
5. pro 2016

Holky, vy co kojite, co budete pit na Silvestra? Mate nejaky tip na neco mnam, co se snese s kojenim? Hezky den vsem😊

valeri10
5. pro 2016

@lenkaluk já miminko teprve čekám,ale budu pít nealko bohemku ta je moc dobrá.Taky jsem zkoušela nealko víno značky Carl Jung a to je taky moc dobré.

fallingstars
5. pro 2016

Já taky teprve čekám, a když chci změnu, tak piju Crodino, je to nealko aperitiv, podle mě hodně podobný Aperolu, takže s nealko sektem se, myslím, dá vykouzlit hodně reálný nealko Aperol Spritz 😉

jajulin
5. pro 2016

S kojenim se snese snad vsechno🙂. Dulezite je mnozstvi. Pokud se nechces ztriskat, tak je zbytecne to nejak resit 🙂.

japona
5. pro 2016

@lenkaluk Sklenka dvě čehokoliv, co máte ráda je naprosto v pohodě.

frantiska85
5. pro 2016

Alko si normálně dej, v rozumné míře, na ženskou na plech opilou není pěkný pohled, ani když nekojí 🙂 Není důvod se šidit.

terisek2222
23. pro 2020

Kojim a dam si pivo, takze i misto sampana budem mit nejspis jako pripitek pivo s manzelem a dat si muzes🙂

pipi_puncocha
23. pro 2020

Kojím už přes rok a normálně si skleničku dám, neříkám láhev, ale 2 deci v pohodě, jednou za čas.🥂

elesse
23. pro 2020

Budu pit to co vzdycky🙂

lovemusicsun
23. pro 2020

Ta Bohemka bez alkoholu je dobrá. Ale já si teda dám normální víno a na půlnoc trochu šampaňského. Dvě skleničky opravdu řešit nebudu.

agneska7
23. pro 2020

Když jsem kojila tak jsem si normálně skleničku šampaňa dala , a když nechceš alko vůbec tak si kup bohemku nealko nebo rychlé špunty

prezdivka
23. pro 2020

Šáňo normálně na přípitek, jinak asi bílý víno. Ale já poslední léta nepiju skoro vůbec, takže jestli toho dohromady budou tři decky, bude to úspěch :D

martiniquest
23. pro 2020

Jakozto kojici normalne piju, rozumej, dam si jedno pivo nebo sklenku vina, opijeni ve zvyku nemam. Koncentrace alkoholu v mliku je jeste o neco nizsi nez v krvi