Silvestr. Jak budete slavit?

23. pro 2020

Ahoj zajimalo by me jak budete travit Silvestr. Zda i v 5.stupni budete treba doma s prateli apod... Dekuji za nazor.

mamikry
23. pro 2020

Doma s rodinou, v tehle situaci urcite ne s nikym dalsim. Max. s sirsi rodinou, kdyz budeme mit negativni antigen testy.

autor
23. pro 2020

@mamikry kdyz by to byly kamaradi ktere jsou jako rodina a vydate se s nimi opravdu pomalu kazdy den?? 🤷‍♀️🤷‍♀️

lachtanice86
23. pro 2020

Silvestr neslavime nikdy. Tak je mi tohle "omezení" dost volný

autor
23. pro 2020

Pouze ti co slavi... Decentne...

mamikry
23. pro 2020

Pokud pres svatky navstevovuji pribuzne, tak ne. Pokud budou doma bez velkych kontaktu jinde, tak to bych s nimi mozna slavila. Ale ja mam ke covidu dost respekt, kazdy tu hranici ma jinde.

lachtanice86
23. pro 2020

Pokud dobře koukám tak u PSA v 5.stupni jsou ve vnitřních prostorech povolené jen 2osoby

autor
23. pro 2020

@mamikry chapu ja ,, taky" Ale opravdu se s nimi vidime furt🤷‍♀️

autor
23. pro 2020

@lachtanice86 prave ... A jako je mi lito na silvestra slavit sama. Chci byt s ,, rodinou"😢😢

lachtanice86
23. pro 2020

Kamarádi nejsou rodina, ale je tvoje věc, přinejhorším vasi oslavu někdo praskne na policii

autor
23. pro 2020

@lachtanice86 pro me je to vic jak rodina jsem s nima casteji nez s moji rodinou... 🤷‍♀️🤷‍♀️

autor
23. pro 2020

Samozdrejme nerikam ze to bude akce... Ne jen sedout povidat🤷‍♀️

lachtanice86
23. pro 2020

Nevim co tu čekáš, ze ti tu napíšeme, vis že to bude zakázané, víš že to není rodina, víš že nesplnis podmínky 2osoby ve vnitřních prostorách, víš že na tebe může někdo zavolat policii, asi extrém, ale doba je divná. Takže suma sumárum, je to tvoje rozhodnutí a případné následky si poneses taky sama. Si dospělá, se rozhodni

autor
23. pro 2020

@lachtanice86 ano ale tezce pochybuju, ze cela Čr bude sedet doma na prdely a vsichni doma po 2 lidech. A pochybuju, zecelej konik bude taky zavrenej doma🤣🤣🤣

autor
23. pro 2020

Ale jak pisu. Ptam se na nazor a kazdej nazor veru takze diky... A nikdo nerika, ze je vsena 100% rozhodnuto. 🤷‍♀️

michaela666
23. pro 2020

Já hlavně doufám, že ne v porodnici 😂😂 Sama mám na Silvestra narozeniny ( máma to tenkrát stihla ještě ve 20:06) a ráda bych si dala aspoň v klidu u televize chlebíček. Ne, abych si ten svůj dáreček musela ještě x hodin odrodit....Mimochodem rodím ve stejné porodnici jako jsem se narodila. Snad ne u stejného doktora. 😀

autor
23. pro 2020

@michaela666 jeee.. To je hezky plan😇😇

lachtanice86
23. pro 2020

Hele, ale každý at si to rozhodne sam, tady ti to nikdo neposveti. Neřeknu Vánoce, ty jsou hlavně o rodině, ale Silvestr tak důležitý není.

monikavitezslav
23. pro 2020

Nás syn má na silvestra narozeniny takže u nás se slavit bude. V místnosti 2 osoby dodržet taky nebude moci protože nás je v domě 6 i s malou v břiše 😀 ale zvolily jsme odjezd na chalupu do lesa kde doufáme, bude klid od všeho.

autor
23. pro 2020

@lachtanice86 to je jasny.... Ale kazdy to na Silvetr ma jinak...

autor
23. pro 2020

@monikavitezslav to my prave odject nemuzem... 🤦‍♀️

monikavitezslav
23. pro 2020

Tak ono ne každý má možnost někam utéci před touhle dobou. Já se jen modlím až to do února přestane chci rodit v klidu, ne s rouškou a v nervech z toho co bude.

autor
23. pro 2020

@monikavitezslav to verim.... Achapu.... A doufam v to. Ale myslm, ze prani se nam nesplni...

lachtanice86
23. pro 2020

@monikavitezslav no ale jestli je vas 6 v jedné domácnosti tak to je rozdíl

autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
lachtanice86
23. pro 2020

Vždyť ale píšu ze je to jen o tom zda riskovat chceš nebo ne a to si musíš rozhodnout sama

drep
23. pro 2020

Sloužím záchranku a budu doufat, že omezení udělají z tradičně z jedné nejhorších služeb roku normálně blbou službu.

autor
23. pro 2020

@drep 🤷‍♀️

autor
23. pro 2020

@lachtanice86 nevim🤷‍♀️

tynka9
23. pro 2020

Tak jestli se vídáte několikrát do týdne, tak asi už nehraje takovou roli, že byste zrovna Silvestr vynechali. Na druhou stranu takové setkávání bude zakázané, takže to už je pak jen na vás, jak se k tomu postavíte. My jsme měli v plánu se potkat 3 rodiny, jsme dobří přátelé (jeden z jich nám šel dokonce za svědka), jen teď jsme se neviděli dlouho, moc starostí u každého z nás, málo času + kovid... jak ti dopadne, to uvidíme. Finální slovo padne asi těsně předem.

stastnamatka07
23. pro 2020

Ano pozveme si známé. Nebudu se řídit takovou kravinou. Ohňostroj nepotřebuji ale kamarády ano 🙂
A nikdo mi nemůže zakázat, koho a kolik lidí si pozvu domů.