Šaty na svatbu (holčička). Máte tip?

16. čer 2024

Dobrý den, prosím ukážete mi fotky šatů na svatbu vašich holčiček jako host? Takže ne bílé.. potřebuji inspiraci a nevím jestli nějaké honosné nebo jednoduché. Děkuji

pavicka
17. čer 2024
levandule_k
17. čer 2024

Asi i záleží, jak to bude luxusní svatba a jak je založená holčička, některé jsou víc sportovně založené a některé jsou víc princezny. Jak znám některé děti, tak bych brala ještě nějaké náhradní, co mám doma, kdyby na sebe zvládla vylít džus.

prejeta_zaba
17. čer 2024

Záleží jak stará holčička, jakého ražení, kde je svatba, jak moc se tam hodláte zdržovat atd. Jinak si klidně dej do Googlu šaty na svatbu pro dítě a budeš jich mít mraky. Já dávám na obřad bohaté, bílé (bude družička) a na odpoledne budu brát tak troje nějaké starorůžové s tylovou sukní po kolena (H&M nebo F&f)- je divoká, věčně na sobě bude mít něco vyitého. 🤭

autor
17. čer 2024

@prejeta_zaba jojo mám v plánu to stejné akorát nemá mít bílé je to na žádost nevěsty nechce družičky... Malá má skoro 2 roky a má dlouhé kudrnaté vlasy prostě panenka takže já bych radši nějaké honosné 😁 a svatba je na zámku oslava pak na nějakém sále

adelisss
17. čer 2024

My jsme se jako rodina snažili spolu trochu ladit (nějaký modrý prvek u všech). Šaty měla dcera s tylovou sukní.