Manželovy třicetiny. Máte tip, jak to pojmout?

23. říj 2020

Zdravím, manžel slaví 4.11. třicet let a já jsem se rozhodla, že mu ten den udělám, co nejvíc hezký 😊👍🏼👌🏽 Mám pro něj 30 dárků, přičemž se stupňují od nejmenších po ten největší (mezi prvními je například poukaz na masáž ode mě, potom plechovka Plzně nebo nějáká sladkost, pak se to stupňuje na ponožky a tričko a tak). V průběhu celého dne mu budu dárky postupně dávat. No a napadlo mě, že by si každý dárek musel nějak zasloužit - třeba splnit nějaký lehký úkol. Napadá vás něco, jak to pojmout? 30 úkolů je na moji fantazii vážně dost 😅

krtcice
23. říj 2020

Mě napadá třeba vymyslet křížovku, a v tajence bude místo, kde je dárek ukrytý, pak třeba jestli máte zahradu, tak schovat při dobrém počasí dárek tam a nakreslit mapu s instrukcemi "jdi 5 kroků rovně, pak zatoč doleva...", udělat kvíz o tobě jak dobře tě zná a první písmena odpovědí mu prozradí další úkryt (např.moje nejoblíbenější barva, odpověď bude třeba modrá, první písmeno M a pokračovat)... onlouvám se, teď večer už mi to tak nemyslí tak už mne nic nenapadá ale kdyžtak zítra ještě něco vymyslím 😉

leneee
23. říj 2020

Muze rano dostat Treba krabici zabalenou jako darek a v te budou listecky s hadankou. A pokud uhodne, dostane jeden darek. Pak dalsi atd. Ale nejdriv si proste bude myslet, ze ma tu krabici jako jeden narozeninovy darek. Muze byt uvnitr i treba mensi a pak zas mensi krabice, az v te nejmensi treba jen navod co ma delat a kde hledat ty hadanky atd.

klea81
24. říj 2020

30 dárků? 🙀Můj muž by se teda dobře necítil. Myslel by si, že jsem se zbláznila 😁A jako dárek si musí zasloužit, copak je to pes co dostane pamlsek za aport? 🤔