Jaký pánský parfém koupit manželovi?

hanule112
9. zář 2015

Ahoj holky.Chystám se manželovi koupit nejaký luxusní pánský parfém,který pěkně voní a vydrží dlouho.Mužete néjaký doporučit?Díky

editah222
9. zář 2015

Můj muž se voní vůní od Emanuel Ungaro, řadou Homme III. Miluji ji. . A taky jsem měla vždy ráda Givenchy pour Homme, ale tou se voněl můj ex tak už ji nekupuju 😉 Ale každémá se líbí něco jiného a taky na každém voní jinak.

gwennie
9. zář 2015

Jil Sander for men!! Nej vůně! Nevtíravá, svěží, nenápadná a přitom naprosto signifikantní!

denissima
9. zář 2015

Dior - Eau Sauvage nebo Fahrenheit, ten první má podle mě větší výdrž.

zvalentova
9. zář 2015

Pánských parfémů jsou plné prodejny i eshopy. K finálnímu výběru diskuse nepomůže, je potřeba jít a fyzicky očuchat. Zvlášť, když na každém to voní jinak.
Každá tady napíšeme vůni, která se líbí zrovna nám a na našich mužích...

vendulka
9. zář 2015

já muži pořídila toaletní vodu od Davidoff Cool Water Man nám oboum nádherně voní, není ani drahá a vydrží v klidu celý den 🙂

ba0terka
9. zář 2015

Hugo Boss Boss No.6 Bottled a nebo Hugo Boss Boss No. 6 Bottled Night 🙂) ... ale je dobré si zajít do parfumérky a "očuchat" a pak následně třeba na netu koupit 🙂))

banitram
9. zář 2015

Manžel miluje Hypnose ... koupila jsem mu i Fahrenheit od Diora, což také příjemná vůně, ale stejně se vrátil zpět k Hypnose 🙂 ... musím říct, že i mně se moc líbí

emko11
9. zář 2015

Viktor&Rolf - Spicebomb 🙂

apple11
9. zář 2015

Homme Ideal 🙂

veraga
6. říj 2015

Až budeš v parfumerce, očichej určitě i Paco Rabanne 1 Million. Tahle vůně může za to, že jsme s manželem spolu :D. Už na prvním rande mě úplně omámila. Hodně lidí se nás vyptává, čím to manžel tak hezky voní. A je to fakt držák - na košili je cítit i po vyprání. Cihly mu kupuji pravidelně, je to prostě vůně mého milionového chlapa 🙂

elinkav
6. říj 2015

Na manželovi se mi nejvíce líbí vůně Hugo Boss No.6, Gucci Guilty, Bleu de Chanel nebo Mercedes Benz intense 🙂

kaccistar
6. říj 2015

Hugo Boss Boss No.6 Bottled Sport - pozor, "sport" má bielu flaštičku, klasická nesport verzia priesvitnu. Sport je dokonalý 🙂

bubinko1506
7. říj 2015

Gucci Guilty, Trussardi My Land, ale uplne top je Aigner Evolution Man 2

kajajka
7. říj 2015

Dior Homme 😉

oriell
25. říj 2015
Uživatel oriell je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od oriell.

Holky voní vám na muži Burberry London? Já jsem z něho hotová, ale nevím, jestli by partnerovi voněl, je hodně kořeněný. On sám si parfém není schopný vybrat, ale zase je dost drahý a nechci na něj pak shánět nějakého kupce. dekuju za radu

jipe
25. říj 2015

U nás mě vyhrál calvin klein eternity summer a přidávám se k těm, co jim voní Hugo boss No. 6, to je taková moc pěkná klasická pánská vůně

jarkamodra
2. lis 2015
Uživatel jarkamodra je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jarkamodra.

Ten hugo boss u nas taky vyhral no, ale posledne mi pritel rikal ze to ma uz opravdu kazdy a koupila jsem minule vanoce od davida beckhama Instinct a pritel si na ni zvyknul 🙂 jukni asi na parfums tam ej nejvetsi vyber co jsem zatim videla

eldam3
28. kvě 2017

no to je tezky :D musis vybrat co voni tobe. pokud teda neni takovej vybiravej :O

lilie16
28. kvě 2017

za me Bruce Willis 🙂

eldam3
2. čer 2017

Ještě, že existuje tolik vůní :D já jsem ráda, že si přitel vybírá lehký vůně a ne žádný těžky mrchy

karolinasto
10. lis 2017

Manžel má rád Lacoste Essential je to lehká, svěží vůně, nic agresivního a vydrží dlouho. Já tu vůni na něm miluji a teď jí mají se slevou 57 % to už je fakt rozdíl za ní vyplácnout 2000 nebo 800 stovek 😍
https://www.notino.cz/lacoste/essential-toaletn...

julisa88
2. pro 2017
Uživatel julisa88 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od julisa88.

Taky mu kupuji to naco je zvykly, takze i letos mu budu uz po treti kupovat stejny parfem, nema rad zmeny

alzibetka
6. pro 2017

Sazka na kosmetiku je jistota, to potesi vzdy kazdeho.

vanea
6. pro 2017

jakýkoliv Hugo Boss nebo YSL L´Homme🙂 za mně nejlepší 😍

babanci
6. pro 2017

Acqua di gioia? To záleží na tom, jak by se Ti líbilo, aby Ti ten Tvůj voněl. Vyraž a počuchej si. 🙂

krteczech
6. pro 2017

Armani Aqua do Gio

julisa88
12. pro 2017
Uživatel julisa88 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od julisa88.

Jo jo Hugo Boss to jsou sexy vune na muzskych