Jaký dárek pro partnera ke třetímu výročí?

kebule123
21. kvě 2017

Ahoj, možná je to trošku mimo téma, ale potřebuji poradit, už mi dochází nápady. ☹
Jaký dárek na třetí výročí pro partnera?

pet359
21. kvě 2017

No tak hlavne ty prece sveho partnera znas nejlip, vis, co ho bavi, co ma rad...to je hrozne tezky..a nebo mu udelej fotky-akty...to snad nemuze zadnyho chlapa urazit..

yelowangel
21. kvě 2017

Nedávno tady proběhlo že se chlapům líbí manboxeo, ale je to dost drahá záležitost. Ovšem je fakt že vidět chlapa jak se snaží probojovat do bedny k obsahu je někdy zajímavej zážitek 😉

eldrag
21. kvě 2017

Muj manzel dostal prvorozeneho syna 😂

kebule123
autor
21. kvě 2017

@pet359 no jednou jsem se ho ptala, jestli by ho potěšily akty a říkal, že ani ne, že co by dělal s fotkama, že se na mě radši podívá na živo :D

kebule123
autor
21. kvě 2017

@eldrag no to je moc pěknej dáreček 🙂 , ale miminko letos neplánujeme

kebule123
autor
21. kvě 2017

@yelowangel j to manboxeo je super, ale to spíš k narozeninám...na to výročí by to chtělo něco jiného

zuzineckah
21. kvě 2017

@kebule123 co tak víkend v Římě, nebo Paříži a pod.? Nevím jaký máš rozpočet, ale pokud tě finance neomezují, zvolila bych nějaký takový zážitek. Jestli hledáš něco levnějšího, tak bych vsadila na společnou masáž (k tomu vířivka, divadlo/kino, bowling, motokáry... - dle financí).

kebule123
autor
21. kvě 2017

@zuzineckah ten Rim a Pariz zni skveke, kouknu na kolik to vychazi. A chtela jsem jeste nejaky hmotny darek, napadl me retizek, pak jeste novy kola na auto 😂😂😂

zuzineckah
22. kvě 2017

@kebule123 pokud nosí šperky a pod., tak je to paráda, snadnější výběr 😀 Můj muž nic podobného nesnese 🙈 u něj bodují právě zážitky, cestování a dobré jídlo 👍🏼 Ještě mi napadá, že by nebyl špatný třeba Tropil Island v Německu, jako levnější varianta nějakého společného výletu (i když málo to taky nevyjde) 👍🏼

jezz13
22. kvě 2017

Jednou jsem dostala k vánocům brzdové destičky. dotyčného jsme měla chuť zabít.. ale jestli jde o nějaké spešl alu kola, mohou to mít chlapi jinak 🙂
Taky hlasuju spíš pro společný zážitek - masáž, vířivka, existují pivní lázně, vinné lázně, nebo třeba let balónem někde, kde to máte rádi.. Hmotný dárek mi sedí spíš k narozeninám, u výročí mi přijde trochu zvláštní si dávat věci.

pet359
22. kvě 2017

@kebule123 tak to je jasny 😉 ale ja to brala i jako pamatku pro sebe, ze jsem taky byla nekdy kocka...jak ale rikam-ty ho znas nejlip-jestli ma rad auta, kup mu ty kola, jestli si uziva masaze, bez do nejake spolecne...jestli nosi sperky, daruj mu retizek treba s venovanim...to je takhle hrozne tezky

kebule123
autor
22. kvě 2017

@zuzineckah no on nosí jen hodinky, ale ty jsem mu dala už na první výročí 😅 a potom má ve skříni pár řetízků které si bere na nějakou sváteční událost, ale žádný nemá ode mě. pak mě napadl ještě nějaký pěkný nůž, on je voják.sice už si jeden koupil, ale říkal mi, že klidně by si koupil i další 😅

kebule123
autor
22. kvě 2017

@jezz13 nad letem balonek jsem taky uvažovala, ale ten privátní jen pro dva stojí 12tis 😲 a pokud by to byl ten normální let ve více lidech, tak letenka pro jednoho 3500, takže by mě to vyšlo na 7tis....tak to už abych začla šetřit 😀 i seskok padákem mě napadl, to jsou super zážitky

kebule123
autor
22. kvě 2017

@pet359 jojo já to mám stejně, taky bych chtěla fotku, na které se sama sobě líbím 😀

kebule123
autor
22. kvě 2017

@pet359
@jezz13
@zuzineckah
@yelowangel
@eldrag

Holky a jaké dárky jste svým chlapům daly vy?

pet359
22. kvě 2017

@kebule123 no....my si vzdycky ten den uzijeme spolu...tzn. vecere, prave nejaky ten spolecny zazitek, vylet...proste se sami sobe venujeme...a musim rict, ze s byvalymi partnery to tak taky bylo...jako treba prvni 2 vyroci nejaky darecek probehl, ale pak uz jen tak neco pro radost-me kytku, chlapovi treba cokoladu, co ma rad a jen tak si ji nekoupi a proste si to uzijeme spolu..a byvalemu, ac vubec nebyl na nejaky fotky, tak jsem mu dala prave ty akty-to bylo po 6 letech vztahu, co mas porad vymyslet zeo 😂 - a jak z nich byl prekvapenej a nadsenej...

zuzineckah
22. kvě 2017

@kebule123 my výročí nijak extra neřešíme, měli jsme teď nedávno 3. výročí svatby a já manželovi kupila láhev Remy Martin a obr Lindt čokoládu. Já dostala krásnou kytku. Obvykle přidáme nějakou společnou vyjížďku (večeře a pod.), ale letos nám vyšlo výročí zrovna na den, kdy jsme synovi pořádali dodatečnou oslavu narozenin 🙂 Na 5. výročí plánujeme návrat na "místo činu" (měli jsme plážovou svatbu) 😀, tentokrát i s dětmi a ideálně také babičkami 😉👍🏼 To bude megadárek pro nás všechny 😜😂

yelowangel
22. kvě 2017

tak my si dárky k výročí nedáváme, když už tak mě partner přinese kytku, já jemu dám čokoládu ale hlavně si uděláme hezký večer a čas jenom pro sebe. Až asi k pětiletýmu což bude za rok bych viděla nějaký wellnesko nebo společná masáž, vířivka, večeře ale to uvidíme co na to malej 🙂

kebule123
autor
22. kvě 2017

Děkuji holky, něco tedy vymyslím

almatulova
27. říj 2017
Uživatel almatulova je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od almatulova.

Ahoj, jak už bylo řečeno, tohle je dost těžké. Každého chlapa zajímá a baví něco jiného. Já mám jasno. Můj manžel je kutil s velkým K a nejradši se vždycky zavře k sobě do garáže a něco si tam dělá. Kolikrát fakt ani nechápu, co tam dokáže takovou dobu dělat. :D Ale někdy se to hodí, to neříkám. Je fakt šikovný, takže všechno opraví a kolikrát tím hodně ušetříme. Pro mě bylo jasnou volbou nějaké nářadí a pracovní oděvy, tak jako vždycky. Koupila jsem novou sadu s nářadím a montérkovou kombinézu. S výběrem mi pomáhal tchán a manžel je spokojený. Zkus mrknout, třeba taky něco vybereš. 🙂 https://www.rucedozadu.cz/pracovni-odevy.html