Dárky k Vánocům. Co kupujete svým holčičkám?

maminakarol
29. říj 2021

Co kupujete svým holčičkám pod stromeček ? Mám doma dvě cácory jedné 4 roky a druhé rok a 8 měsíců ...
Doma máme snad všechno.. Panenky, barbíny i oblečky,nádobí+jídlo, 4 druhy kostek, autíčka malá velká i traktory. 😅 Kočárky na panenky, kolo, odrážedlo, motorku, Různé panáčky, stavebnice a různé vkládací desky s tvary...
Starší chce nový kočár pro panenku a koloběžku ale té mladší nevím co koupit. Vůbec nevím🤷 Poraďte

alilali
29. říj 2021

@maminakarol Já bych ji koupila, záleží jaké máte doma místo, houpačku a nebo takové ty "rozvíjející" hry. Např. šroubování maticek, chytání rybiček, atd... Mají v Pepcu i v Lidlu za pár kaček 🙂

krisstina93
29. říj 2021

Kuchyňku, Albi tužku (to bych vzala jako společný, u nás si s tím hrajou kluci, ale někdy od roka co stojí až po školní věk, stejně ta tužka tu miluje dvouletý i školák). Nebo nějakou jednoduchou deskovou hru, to by taky za chvilku mohla zvládnout i ta mladší.

michaela_pol
29. říj 2021

Naše čtyř léta si přeje medvidka Cubby a Barbi mořskou vílu co ve vodě mění barvy. A úplně bych zapomněla na zmrzlinový stanek co v létě viděla v Pepcu 😂. K narozeninám (za měsíc) dostane lyonis kalendář s magnetkami

maki90
29. říj 2021

@maminakarol jsme na tom stejně... starší 4,5, mladší za týden 2. Takže ještě narozeniny do toho 🙄dostane firstbike, k Vánocům starší novou koloběžku, mladší nějaké dřevěné motorické hry, knížky pro obě. Obě se rády převlékají a tančí, takže dostanou nějaké vílí kostýmy se sukýnkou (viděla jsem např.v sinsay za přijatelnou cenu) a Albi tužku (měli jsme,ale rozbila se. Pokud nemáte, doporučuji, zabaví se obě). Ráda se ještě inspiruji, musíme totiž vymyslet ještě dárky od babiček...

korin
29. říj 2021

Něco kreativního, třeba sešity s nálepkami, vodové omalovánky.

jane46
31. říj 2021

U nas 4 roky - hodne pomohl Lego katalog 😁 Takze si pri psani Jeziskovi vybrala hlavne lego... Plus dostane vlasatou panenku a k ni obleceni, par veci s Hello Kitty a kocku na voditku. Od babi a tety kuchynku a od strejdy stolni hru. Druha babi si jeste nevybrala... Par knizek tu taky mame.
Veci na tvoreni, malovani atd. u nas nosi Mikulas misto sladkosti.
Snad bude spokojena 😉
Za me poradim sehnat katalog hracek ci lego a at si vybere. Nase by jinak nevedela. Pomaham ji u toho vybrat, muze jen 5 veci a hned mam po starostech 😁

johca
2. lis 2021

já naší dceři kupuju naušničky zlaté 🙂 a potom play doh plastelínu....všechno vždycky nakoupím i pro babičky a pro dědy a tak....oni mi pak dají peníze a zabalí si to sami...než nějaké blbosti od nich, oni s tím aspon nemají práci 🙂

zelenaesmolda
2. lis 2021

@johca
myslis,ze male dite oceni jako darek nausnice?

gujduska
3. lis 2021

@zelenaesmolda Třeba moje (v lednu 5letá) cácorka by byla štěstím bez sebe za náušnice 🤣 letos už dostala dvoje, ale teda ne zlaté. Ale určitě musí být i nějaká hračka nebo kreativ.

mmarce
5. lis 2021

Koloběžku?