Dárek pro muže. Máte tip na hezký jedinečný dárek?

nika110818
18. říj 2022

Ahoj. Jdu si pro inspiraci. 😊 manzelovi se snazim darovat vzdy neco hezke a jedinecne, ne porad dokola to same. Rada daruji napriklad zazitky. Nicmene uz jsme s manzelem par let a napady nejak dochazi. 😂 nemate, prosimc tip na nejaky hezky jedinecny darek, ktery mel uspech? Predem dekuji. Hezky den. 😊

martiniquest
18. říj 2022

A co poradnou vuni? Manzel ted dostal Dior Sauvage a dost se mu libi.

nika110818
autor
18. říj 2022

@martiniquest tech ma uz milion. 😂 manzel ma rad kvalitni parfemy a ma jich opravdu spoustu. Kazdopadne dekuji za tip na novou vuni, to se vzdy hodi. 😊

levandule_k
18. říj 2022

Něco z jeho koníčků, co má rád, co ho baví? Já miluji kvalitní parfémy, když vůně danému člověku sedí, je to ráj pro můj nosánek. Nejlepší je, když se vůně vybírá tak, že si ji daný člověk vyzkouší přímo sám.
Manželovi jsem udělala radost párovou ajurvédskou masáží a wellnessem se saunováním.

krisstina93
18. říj 2022

Ja nechala muži udělat hrnek s naší rodinou :D ne jako fotohrnek, ale našla sem firmu co udělá hrnky podle přání, navolis si tam počet osob, vzhled, můžeš přidat i zvirata, jména a postavíš si tak svoji rodinu, nebo jen partnerský třeba :D mě se to moc líbí, uvažuju, že si jeden nechám vyrobit i pro sebe :D ale je to drobnost, spíš taková drobnost k něčemu :D

jahodi
18. říj 2022

ségra mi poradila něco takového https://www.edelikatesy.cz/darkovy-set-jamon-pa... 🙂

xxx3d
18. říj 2022

řeším podobnou věc
všechno máme, takže já to asi zase budu řešit kvalitním koňakem, ale přijde mi to takový...fádní
no, ale jestli ráda dáváš zážitek, co nechat pro muže vypracovat horoskop 🙂
toho mýho bych tímhle neuchvátila, a navíc, už jeden "na tělo" má a celkem to sedí

eliska_f
18. říj 2022

Řeším to samé, navíc mám klidovy režim, takže můžu řešit jen přes net. Parfém mě taky napadl (už dlouho žádný ode mne nedostal), pak mě napadlo předplatné časopisu - můj muž moc nečte, takže knížky padají, ale předplatné by mu radost mohlo udělat. Nakonec jsem uvažovala ještě o voucheru na střílení - aby odzkousel nějaké spesl zbraně, ke kterým se běžně přes známé dostat nemůže. Loni dostal od kamarádů řízení buginy a byl nadšený (to je tip třeba pro tvého muze).

ahyt
18. říj 2022

@krisstina93 Tortli?? Nechala jsem u teto firmy udelat hrnky k Vanocum dceram,zetum,manzelovi a muzu rict,ze jsem nadsena Ta podoba a badhernej design hrnicku a vlastne za par kacek😊

krisstina93
18. říj 2022

@ahyt jojo 🙂 je to moc pěkné 🙂

jasemin26
19. říj 2022

Co třeba fotokalendář? U nás udělal v loni pro manžela z fotek syna a rodinných výletů radost.. taky záleží jestli má manžel nějaké koníčky, já mám rybáře tak mu kupují věci na rybaření

ninibystrous
19. říj 2022

Manžel před rokem dostal krabici ve tvaru srdíčka a v tom byli naše fotky od našeho prvního randeni až po poslední foto bylo jich myslím celkem 20 a na každou fotku s druhé strany jsem vždy něco napsala a otiskla rtěnkou moji pusu a musím říct ukapla i slza.

ferda90
19. říj 2022

@nika110818 ahoj, já příteli dala poukaz do truhlářské dílny, kde si mohl vyrobit pořádné prkynko 🙂 je v Ostravě Vítkovicích(možná mají pobočku i jinde) pak vyhlídkový let nad Beskydy malým letadlem.

badyr
19. říj 2022

@nika110818 já letos koupila lístky na Ztraceného. Manželovi jsem neznačila třeba společnou masáž. U nás u je to více o dětech, samozřejmě i my něco pod stromečkem budeme mít. Koupím asi ještě nějakou vůni a manžel má rád obrázkové ponožky z h&m, tak mu nějaké pořídím.

badyr
19. říj 2022

@ferda90 můžu poprosit o odkaz prosím, to je hodně zajímavé 😉👍

ferda90
19. říj 2022

@badyr https://fajnadilna.cz/
Jsou tam různé kurzy.... Já vzala truhlářský, kde se přítel seznámil se stroji a rovnou si sám vybral co by si chtěl vyrobit. Můžeš si tam vyrobit hodiny, políčku, držák dřevěný na noze atd atd... Chlapíci kteří už umí se stroji tam dělají třeba i nábytek, postele. Dá se tam pak i zakoupit členství, takže člověk si tam za nějaký poplatek může chodit něco vyrábět 🙂

queenp
19. říj 2022

Manžel bude mít 40 let a budeme slavit 15 let ve vztahu (manželé jsme 7 let).. Tak jsem si řekla,že po tolika letech a 2 dětech,kdy už to není 100% o vášni, nechám si nafotit budoir fotky v hezkém prádelku a pak dostane fotoknihu 😄

ferda90
19. říj 2022

@queenp my slavíme v lednu taky 15 let, v září přítel 33 let. Taky mi dochází nápady🙈

eliska_f
19. říj 2022

@ferda90 vypadá to skvěle, jen zkusím - není neco podobného blíže Brna?

patypresdevaty
19. říj 2022

Úspěch měl třeba kurz vaření (Burgery) v Prakulu. Je to tam příjemné- popiji se, vaří, jí, to vše pod vedením dobrého kuchaře🙂

volodka162
19. říj 2022

Nevím jaký je tvůj chlap, ale já dávala poukaz na projížďku porsche (asi před 7 lety), letos dostal k 40tinám třeba škola smyku nebo škola bezpečnosti ....no prostě rady a triky na dráze se svým autem. Byla tam i starší paní s fábií, tak i sportovní auta. Pak taky dostal střílení asi 10 různými zbraněmi....napadá mě jízda tankem atd. Prostě něco takového - pokud to teda pro Tebe není moc peněz. Pro mě to bylo...ale složili jsme se na to celá rodina nebo napůl z práce atd. To bych taky nedala někde 5tisíc za dárek, nejsem blázen. Na tohle vše je dobrej slevomat.

ferda90
19. říj 2022

@eliska_f to nevím, zkuste kouknout na stránky fajna dílna na FB