Dárek pro 11letého kluka. Máte tip?

4. čer 2024

Ahoj! Co mame privezt 11 letemu klukovi? Jdeme na navstevu s prespanim. Ten muj ma sice 10, ale na rozdil od nej jeste neprolomil hranici puberty.
Kluk je fotbalista a protoze je z dobre financne zalozene rodiny, tak ma vlastne vsechno. Napadaji me fotbalove karticky...? Neco jineho? Co ted frci u cerstvych pubertaku?
A co mamince (kamaradce), ktera bude mit za dva tydny narozeniny? Ta ma take vsechno, flaska vina mi prijde neosobni... a nejaky osobity darek od nas z kraje... nemam zadny tip.
Diky za rady!

prejeta_zaba
4. čer 2024

Klukovi nějakou deskovku, hlavolam, dobrotu...mamince nějaké zajímavé potraviny - nakládný sýr, sušené ovocné plátky, domácí sirup...? Nedopsala jsi z jakého jsi kraje, takže podle toho můžeš nějakou krajovou specialitu právě - frgál z Valašska atd. Nebo pro ni něco do zahrádky, jestli mají. Nebo nějakou drobnou kosmetiku. Nevíme jaký je typ, možná fakt nepěstuje zahrádku...takze to už musíš domyslet. Jestli je máš ráda, ušetři si prosím takové to "mají všechno", působí to jako laciná závist, to jim radši nevoz nic, jestli to tak cítíš. 🤷‍♀️

autor
4. čer 2024

@prejeta_zaba nee, to vubec neni zavist. My na tom taky nejsme nejak spatne. Jen je proste tezsi neco poridit, kdyz vse, co potrebuji, si mohou koupit. Ale je pravda, ze ja jsem spise prakticky tip, takze se moc neorientuji ve vecech typu "jen tak pro radost", automaticky obdarovavam vecmi uzitecnymi 😇

autor
4. čer 2024

Jo a my jsme Stredocesky, vicemene Praha teda.

anonymous_ka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
dashyyy
5. čer 2024

já bych šla formou poukazů.. syna by třeba potěšil poukaz do barbershopu, jumparéna, lístky do kina.. kámošce bych volila stejnou cestu, poukaz k její kadeřnici, kosmetičce, nehty nebo tak

luciejonsztova
5. čer 2024

Taky mě napadl poukaz, když je to sportovec do nějakého sportovního obchodu a ať si vybere co chce. ☺️
A mamince to samý, třeba dm, nebo někam do restaurace. 🤔