Co koupit tchyni k narozeninám?

bunny123
25. srp 2016

Ahoj, nenašla jsem podobnou diskuzi. Tchyně nemá žádný koníček, takže jsem rok od roku zoufalejší ve vymýšlení dárků. Letos jí bude 58 let. Předem děkuji za váš čas a nápady.

hz
25. srp 2016

to je dobra otazka, mam dost podobnou tchyni te tve, tak se hackuji. porad jen davame vino...zvlaste, kdyz ona ma dost prostredku na to si veci koupit.. hackuji se😉

zmrzlinka
25. srp 2016

Fotokniha s fotkami vnoucete nebo vnoucat 🙂

olga_
25. srp 2016

Vaří aspoň trochu ráda? Existuje kuchařka s názvem "Kuchařka pro báječnou tchýni".

lusyy
25. srp 2016

Asi bych dala neco praktickeho co vyuzije,chodi ke kadernicci nebo poukazku do obchodu,do lekarny,kvetinarstvi,knihkupectvi,predplatne casopisu........

bunny123
autor
25. srp 2016

@zmrzlinka To jsem zapomněla napsat, fotodárek vnučky bude, to je vždy 🙂, ale co kromě toho?

Teď mě napadlo lístky do divadla. Budget na narozeniny je 500,-. Ale není problém ho mírně překročit 🙂

bunny123
autor
25. srp 2016

@lusyy Loni jsem jí dávala voucher na nehty. S tou lékárnou by se asi urazila 🙂 Ale třeba moje mamka by byla nadšená 😅

lusyy
25. srp 2016

Jeste jsem chtela napsat ....ltreba poukaz na veceri ci obed....treba s rodinou,neni nad chvilky stravene s nejblizsimi.

lusyy
25. srp 2016

@bunny123 ja bych teda rozhodne poukaz do lekarny brala,i kdyz jsem na bylinky......vzdy se da na neco vyuzit🙂

tifanyt
25. srp 2016

Tak co jí po různu kupuji tchýni: kuchařky, předplatné časopisů o bydlení nebo o zahradě, poukazy na kadeřníka, na nehty, voucher na večeři, parfém, poukaz do obchodu s oblečením, povlečení.
Pak se velmi často skládáme s ostatními sourozenci, takže kupujeme pak větší dárky - foťák, mobilní telefon, pobyt - ale to se skládáme buď ke kulatinám nebo k Vánocům pro tchýni i tchána.
Tchýně si potrpí na takové ty různé serepetičky a pracholapky a obklopuje se "krásnými" věcmi, takže není problém něco koupit 🙂

bunny123
autor
25. srp 2016

@tifanyt oblopuje se "krásnými" věcmi 😀

naturela88
25. srp 2016

My tchýni kupujeme většinou velký pugét (ten ji udělá radost), případně nějaké serepetičky - hlavně něco se slonem, nebo ozdobu na zeď ze sušených květů. Teď jsme ji například kupovali antistresové omalovánky + pastelky, dala se na malování. K vánocům vždy kalendář s vnoučetem. Jinak si myslím, že poukaz na něco by nebyl špatný - ať už kadeřnice, masáž, lékárna, večeře, divadlo.

evulina77
25. srp 2016

@bunny123 lístky do divadla pro tchýni a tchána

anetka1701
25. srp 2016

Tchýni kupuju zajímavé doplnky do domácnosti (minulé vánoce například karafu na ocet/olej kde jsou dvě nádoby v sobě, vypadá to dobře), koupila jsem jí omalovánky a pastelky (to jí i chvíli bavilo)... Jednou dostala k vánocům Dolce espresso... Těžké to je vždycky. Já bych asi volila pěknou kytku, zajímavou čokoládu (Geordi´s Chocolate třeba) a něco s vnučnou... U kulatin se pak člověk praští přes kapsu víc, no 🙂

chocolady
25. srp 2016

Ja si myslim ze dokonaly darek je ten, co se da snist, nebo spotrebovat. ;) muzes se porozhlednout po nejakych bio susenkach, dobre kave, susenem ovoci- udelat balicek z neobvyklych pozivatelnych veci - mrkni na visnove nebo rybizove vino, maji to v kazde druhe vinotece za +- 100,- a není to paty modry portugal z lidlu. 🙂 nebo se podivej v drogerii, po prirodni kosmetice- tim neurazis- v dm alverde- deodorant, krem na ruce, mydlo apod.. Nebo weleda. Neni to zbytecnost co ti lezi doma a jenom ji oprasujes. 🙂

olga_
25. srp 2016

@chocolady Tady dodám, že chce zvážit, zda je tchýně v jídle ochotná experimentovat. Moje babička milovala ochutnávání nových věcí i v osmdesáti. Moje tchýně je ale v tomto konzerva. Tento typ dárků jsem nějako dobu zkoušela a pak jsem třeba po sedmi letech ty věci našla ve spíži 😒. A dodávám, že to bylo třeba i dobré kafe z Vídně apod.
Chce to vyzkoušet. Já si vypozorovala, co má doma z těch dražších surovin (javorový sirup, různé věci ze zdravé výživy) a děláme balíčky z věcí, které má ráda.

mishen
25. srp 2016

Také zrovna dnes jdeme přát tchýni k narozeninám /63 let/ a koupili jsme jí od School ten elektrický obrušovač na paty, nebaví jí chodit na pedikuru, ale zároveň jí potřebuje, tak snad bude mít úspěch...K tomu květina a zákusky a je hotovo 🙂 Jinak v předchozích letech to bylo vždy spíše něco praktického do kuchyně, pánev wok, soda stream....a nebo poukaz právě na pedikuru plus třeba masáž, to víme, že si sama nedopřeje...
Šťastnou ruku při výběru 😵