Co k 1. narozeninám pro holčičku? 😅

11. zář 2020

Ahojky💕. Dcerka bude mít brzy 1.narozeniny a hned budou Vánoce a já vůbec nevím co jí koupit 😁. Všechno už snad má🙈. Budu vděčná za každý tip 🙂. Prosím anonym ponechat, nechci aby mně tu rodina poznala🙈.

ba2te
11. zář 2020

Stoleček od Fisher Price, bazén s míčkama, Tatrovku, houpačku Utukutu, aktivní chodítko, odrážedlo? A počkám si na další tipy 😝 Řeším to samé - teda kromě toho, že by už vše měla 😀

autor
11. zář 2020

@ba2te Stoleček má, bazén s míčkami jsme ji kupovali v létě, tatrovku má, chodítko ne ( jsem proti ), odrážedlo a houpačku na zimu... nevím🙈

codal
11. zář 2020

Dávali jsme bednu, kde nahoře byly otvory na míčky a na bocích různé blbiny - telefon, kalkulačka, spiner, počítadlo, zvonek na kolo, různé řetízky a dvířka a hromada dalších věcí, něco jako jsou takové tu desky s různými věcmi. Moc hezké jsou taky quite booky, pak samozřejmě panenka, kočárek, teď se mi moc líbí ortopedické podlahy pro děti, taková ta houpací prkna a u nás měla úspěch taková věž z kostek, uvnitř každé kostky byl jakoby domeček pro zvířátko, ta zvířátka u toho byla taky.

slunea
11. zář 2020

Když už všechno má, tak co třeba dort, svíčku a konec? Děti hromady hraček nepotřebují. A když jich mají moc, nebo dokonce všechno, tak to prý i škodí, dají se o tom najít články.

Dcerka je druhé dítko. K prvním narozeninám jsem jí upekla dort, od prarodičů dostala nějaké menší hračky.

veronyque
11. zář 2020

Houpací koník (nebo jiné zvíře, které má ráda), activity board (vyrábíme dceři aktivity box, na kterém budou různé dřevěné hry), hopsadlo do dveří, kočárek a panenku, dětské teepee, interaktivní auto odrážedlo, stan s tunelem (např. z Ikea), quiet book, plyšový pejsek Fisher Price, kuchyňku, farmářský zvukový traktor Alltoys

slunea
11. zář 2020

Nějaké hračky ale děcka mají 🙂 Teď je jí rok a 8 měsíců, zajímá ji duplo, plastové kostky typu megablocks, vkládačky tvarů, odrážedlo, občas vyleze na trojúhelník Piklerové, kuchyňka, asi by využila kočárek, kdyby ho měla.

autor
11. zář 2020

@slunea to že kvantum hraček nepotřebuje to vím, ale alespoň jeden dárek k narozeninám a Vánocům bych ji dát určitě chtěla 🙂

jednaholkaa
11. zář 2020

My jsme ji dali ucici vez. Kramu uz mela dost 🙂

daisymaminka
11. zář 2020

Doporučuji učící věž, perfektní na pomáhání v kuchyni, manžel vyráběl, když dcera měla krátce po prvních narozeninách (na jedné straně je tabule na magnetky = další tip k narozeninám - magnetky třeba zvířat, na druhé straně je dřevěné barevné počítadlo).

Jinak dcera loni k prvním narozeninám dostala hopsadlo (nafukovací kůň), pomůcky do bazénu (aktivně hodně plaveme, doma i v lázních atd.), knížky, pleny...

K Vánocům (rok a půl) byl top dárek odrážedlo Funny Wheels.

Ve 2 letech top dárek byl lego duplo a to jí tak baví, že jsem litovala, že nedostala už v roce a půl k Vánocům.

Letos Vánoce vidím na kuchyňku, která by měla být top, bude vyrábět zase manžel, jinak možná další Duplo. Samozřejmě knihy. Možná i ortopedická podlaha od Muffika.

Výborné jsou hudební hračky, knihy, pastelky jsou super, látkové pexeso.

crutela
11. zář 2020

My jsme kupovali.
Hrací stolek, bazén s míčky, knížky a další věci.. 🙂
Ovšem stoleček a míčky ji baví dodnes 🙂 (2 roky).

jancabr
11. zář 2020

Máme taky prosincovou holčičku. Od nás jako rodičů dostala autosedačku do auta, ostatní rodině jsem řekla, že každý může jednu rozumnou hračku nebo kus oblečení. My totiž žádné hračky nekupujeme. Vše dostává nebo dědí. Dostala tedy panenku miminko, dvě vkládačky, děrované ikea kelímky co se staví na sebe, pyžamko, hrací stoleček, bábovky na písek (v lednu jsme hned letěli na dovolenou), krabici dřevěných kostek apod... s něčím si hrála hned, něco zůstalo půl roku ve skříni a přišel na to čas později.

basko206
11. zář 2020

My dávali Kočárek 😊 měl veliký úspěch 😊 pak dostala plno jiných hraček od odtatnich ale s těma si neumí hrát ještě ani teď 2.5r. Hlavně něco co pochopí a bude si s tím umět hrat.

lucifux
11. zář 2020

My v roce kupovali synovi retro dřevěného houpacího kohouta, je to unisex hračka. Obnovili výrobu první syn z toho vyrostl, ale ten mladší rok a půl na něm nadšeně rajtuje. Vydrží tam hodinu v kuse. A to nejsme zastáncem hromady hraček. Mají toho míň, ale když jdeme něco kupovat, tak nad tím fakt přemýšlíme. Nedovedu si představit, že bychom klukům koupili každou kravinu co oni nebo my vidíme v obchodě. Jednak to není pro děti správné a jednak si myslím, že jde udělat děti šťastné i jinak než hračkama.

zmrzlinka
11. zář 2020

Leporelo od Svojtky, zvukové knížky,miminko- panenku,kuchyňka s nádobím,dětský vysavač,modelína Play doh

re_barbora
11. zář 2020

Mam listopadovou, takze k narozeninam a Vanocum dostala boby, kocarek, pejskovu sestricku, knizky od Svojtky, obleceni, dreveny kostky, mega blocks, vkladacky, aktivni kostku, tatru, lego.. a bylo to od cely rodiny, nejen od nas 🙊😅

jednaholkaa
11. zář 2020

@basko206 Kocarek jestli chodi je dobry napad. My jsme dali super lehke golfky v roce a cvrt a je to uz delsi dobu nejoblibenejsi hracka.. Z bazaru za stovku, bozi 🙂

lenatko91
12. zář 2020

Naše malá dostane k prvním narozkám a k Vánocům učící věž, ty míčky do bazénu, děda vyrobí activity board, malý kočárek a panenku, FP pejska (je první, tak nějaká rámusová hračka musí být 😃), nějaké leporela, bambusové nádobí. Jinak na seznamu pro babičky je ještě třeba tee-pee, nočník, oblečení, plenky, perlan, houpačka, Albi tužka a hračky na Písek 👍

autor
12. zář 2020

Holky mně teď něco napadlo 😱. Dceřina oblíbená hračka je plyšová chobotnička. Ráda se o ní stará ( krmí ji, vozí v kočárku, ukládá spinkat adt. ) a tak bychom ji mohli pořídit něco na starání o chobotničku ne? 😃 Flašku na krmení má, kočárek má, kolébku má, dudlík má, bryndáčky má, vaničku adt má, a tak co ji pořídit něco dalšího? Poradíte co ještě bychom ji na starání o chobotničku ještě mohli pořídit? 😇

lenatko91
12. zář 2020

Třeba nějaký batůžek, aby měla věci pro chobotničku s sebou, když spolu vyrazí na výlet? 😊 Nebo třeba nějaké nosítko. A nebo ještě mě napadl hřebínek, pokud má na hlavě nějaký chlup a kartáček na zuby 😃 nebo nočníček 😃

autor
13. zář 2020

@lenatko91 batůžek, kartáček a nočníček má 🤣🙈. Žádné vlasy nemá, tak hřebínek nepotřebujeme😅. Do nosítka by se nevešla, je moc velká😁. Já vím, že jsem náročná😎.

lenatko91
13. zář 2020

Tak to už mě napadá jen kuchyňka, aby pro chobotničku mohla vařit 😃

autor
13. zář 2020

@lenatko91 bohužel má 🤣