Zůstat nebo odejít?

10. čer 2024

Nevím co mám dělat....s manželem jsme spolu vyžití rok a jsme spolu 5 let a máme dvě malé děti. Když jsem otěhotněla s druhým tam se vše změnilo,neustále se hádáme rveme po sobě i před dětma.....buď se nebydlíme nebo se hádámem. Manželovi to přijde normální s tím že všude jsou hádky a z jeho pohledu to není zas tak časté ale mě to prostě nebaví a každou hádkou ve mě zabíjí ty city k němu a upřímně když se sama sebe zeptám jestli ho milují tak už asi ne. Záleží mi na něm,je skvělý otec ale tím to končí. Nevím jak dál nevím jestli mám říct že už ho nemilují a třeba se začne snažit 🤷nevím zas máme hypotéku a dvě malinké děti nemůžu se sbalit a jen tak odejít. Hlavně jsem nikdy nechtěl aby moje děti žili v rozvedené rodině takže se to ve mě bije jestli své štěstí obětovat pro štěstí ostatních nevím,nevím co mám dělat. Jediné co vím je že nejsem šťastná

miryp
10. čer 2024

Obětovat své štěstí pro štěstí ostatních? Nenech se mýlit. Jestli máš pocit, že se dětem žije dobře s rodiči, kteří jsou stále v sobě, tak jsi na omylu. Ty děti to vnímají a ničí to jejich psychiku a navíc budou přejímat tyto nemocné vzorce chování do svých vztahů. Je opravdu kravina udržovat vztah jen kvůli dětem. Právě pro ty děti musíte mít sílu buď na vztahu zapracovat a změnit se (vy oba), nebo se rozejít. Zkuste párovou terapii.