Zatajil mi těhotnou přítelkyni. Byl by někdo schopný v tom pokračovat?

22. črc 2023

Zdravím, mám poměr s mužem (jen sex nic víc - momentálně ani vztah nehledám). Celou tu dobu našeho poměru, jsem měla za to, že je rozvedený a má 2 děti. U něj doma jsem nikdy nebyla (po rozvodu se nastěhoval do domu k rodičům a já to chápala tak, že by jsme tam neměli soukromí a oni by chtěli hned mě poznávat - o to fakt nestojím). No jenže on tam už nějaký pátek žije s partnerkou, která před 14 dny porodila... A kdybych mu nevolala, že mám čas výjimečně i v ten den tak bych se to asi nedozvěděla... Zvedl mi telefon a jen mi do něj řekl, že je v porodnici a nemůže mluvit. Tak jsem na něj při první příležitosti udeřila a on se přiznal, že to je jeho přítelkyně a mají spolu čerstvě miminko. No abych se přiznala cítila jsem se v ten moment hrozně kvůli ní, vím jak zranitelná a citlivá jsem byla já v těhotenství a po porodu.... Z mojí strany je to vše tím momentem ukončeno, on mi stále píše, že to byl přesně ten důvod proč mi to neřekl. "Jste všechny vadné, jak by to nebylo jedno jestli někoho mám nebo ne. Tebe se to netýká a je to jen a jen můj problém! Tak to neřeš a pojďme to vrátit do původních koleji." A moje otázka zní byl by někdo schopný v tom pokračovat (já si stojím za svým, na tohle žaludek nemam) a měli by jste potřebu upozornit na to tu jeho partnerku nebo ne? Jeho první manželství skončilo právě kvůli opakované nevěře s jinýma zenama a ne jen s jednou... Nebo to mám nechat plavat 🤷‍♀️ myslím si, že když ji nebude podvádět se mnou bude ji podvádět s někým jiným....

lencaa11
22. črc 2023

Je dobře že jste to ukončila tu druhou ženu bych nechala ať si na to přijde sama ...

chlapecektehu
22. črc 2023

Určitě bych toho nebyla schopná 🤦🏻‍♀️ chudák ženská 🙏
Ty si ho zablokuj a už mi nepiš ani nereaguj.

autor
22. črc 2023

@chlapecektehu v bloku ho mám, ale i přesto mi telefon ukazuje "volalo vám blokováne číslo" a dostanu se i do blokoványch zpráv. Takže si zvládnu přečíst co píše 🤔

autor
22. črc 2023

@lencaa11 no já si taky myslím, že to bude lepší nechat to tak.. Ale pak jsem přemýšlela jestli bych to chtěla já vědět nebo ne a moje pocity jsou smíšené... Zda po x letech na to přijít a do té doby mít "idilicky" vztah nebo se to dozvědět co nejdřív a utnout to s blbem 🤦‍♀️

irmamala
22. črc 2023

Pokud slo jen o sex, nechapu proc se tak zaobiras jeho soukromym zivotem a uz vubec nechapu, ze uvazujes nad tim, ze bys ho naprasila. Prijdes mi spis jako zhrzena milenka.

autor
22. črc 2023

@irmamala ano šlo jen o sex, ale i já mám nějaké svědomí... Upřímně si neumím představit, že by mě můj chlap v těhotenství podvádět i bez citu... Zhrzená milenka fakt nejsem. Jeho osobní život by mi byl ukradený, kdyby v tom nebylo dítě (předchozí děti mi nevadili, tam jsem jim nenicila rodinu)

koordinatorka_odboje
22. črc 2023

"Jste vsechny vadne...." VSECHNY? Ma vas vic?

autor
22. črc 2023

@koordinatorka_odboje tak nad tím jsem se nepozastavovala 😂 a až teď mi došlo, že tím mohlo být myšleno nás víc... Třeba jo 🤷‍♀️, to se nedozvím a kecat mu do toho nebudu. I kdyby měl tak kondom byl vždy, takže nějaké breberky od jiné bych nechytla 😳😂

irmamala
22. črc 2023

Hele vubec nevis, jak to doma maji, co ona akceptuje nebo ne, do jake miry je na nem zavisla atp. Mas z toho spatny pocit, tak jsi to ukoncilo, dobrej pristup, za sebe jsi cista. Ale proc by sis ve sve pozici chtela hrat na posledni spravedlivou a vandrovat jim do vztahu. Ty si myslis, ze zenska s cerstvym miminem hp vazne opusti? Akorat bude nestastna a ja bych ti na jeho miste zakroutila krkem.

laxesis
22. črc 2023

Ukončit to a zablokovat bylo nejlepší řešení. Zbytek neřeš, jen si vyčisti hlavu a jdi od toho dál.

wladimira
22. črc 2023

Mě se líbí ze nejsi kus bezohledného ledu … ze uvažuje nad tou druhou jak ji asi bude … kazdopadne přerušit všechny stiky s nim a jít dal to bude to nejlepší co uděláš 🙏🏻

lencaa11
22. črc 2023

" kondom " není už dávno ochrana už právě proto bych to ukončila když to má jak na běžícím pásu HPV je pěkna svinarna tam není zadna ochrana a jinak co mi víme třeba ta žena ví jaký je ale je zamilovala + teď mají dite každého věc hlavně stejně bys te ve finále byla ta nejhorší vy

koordinatorka_odboje
22. črc 2023

Urcite to te pritelkyni s miminem nerikej. A jeho si nevsimej. To, ze on nem zadne hranice moralky, neznamena, ze ma zpochybnovat tvoje.

petrasipkova1
22. črc 2023

Věř mi ze bys to čerstvé po porodu vědět ani nechtěla. Nech to plavat.

martiina_k
22. črc 2023

Jí bych nic neříkala, jeho blokla. A tím "všechny jste vadné" podle mě myslel to, že už takto jeho předchozí milenecký poměr skončil - když se milenka dozvěděla o ženě a dětech, nebo o současné v tu dobu těhotné přítelkyni.

jana_zofie
22. črc 2023

@irmamala tak tam je ale rozdil jestli "jen spim" s nekym, kdo je "volny" nebo s nekym, kdo ma tehotnou pritelkyni.

biciklissie
22. črc 2023

Za mě od tebe dobry přístup. Sex po domluve proc ne, ale musí být oba volní. Jinak nevěra je za mě svinárna, když jsou v tom děti, tak svinárna na druhou a když těhotenství nebo miminko, tak svinárna na entou. Je to parchant a mě by tedy na sex s ním presla chuť už navždycky. Už bych se mu v životě neozvala a nereagovala. To morální dilema, je to těžké. Hodně bych zvážila říct třeba kamarádce, když bych věděla, že je ji partner nevěrný. Ale defakto cizim lidem bych se do života nemichala, když nevíte, jak to spolu mají a defakto to ublizi hlavně ji.

aedoss
22. črc 2023

Mno, milence meho muze bylo totalne burt, ze cekame dite. Pry se taky meli jen na sex, vedela to celou dobu. 🤷 Jasne, je to pochybeni hlavne toho chlapa, ze je mu cela situace jedno a neresi si potreby s cistym stolem. U nas to prasklo chvili pred porodem, kdy jsem byla totalne v pasti, protoze jsem se potrebovala soustredit na porod a po nem sebrat silu. Ale jsem rada, ze jsem se to dozvedela (pred porodem). Nicmene chvalim za tvuj moralni postoj i za ten kondom 👍 (ja mela cele tehotenstvi nejake vytoky ... 🤮) Byt v tve kuzi, zachovam se stejne. Presto bych to pritelkyni ted nerikala.

cilkat
22. črc 2023

Taky myslím, že bych to ukončila, ale ji bych nekontaktovala. Přesně proto, že v šestinedělí je úplně rozhozena a zranitelná.

cherie24
22. črc 2023

Já bych jí to rozhodně neříkala. Měla jsem takhle dohodu se svým ex, než si každý někoho najde. On si pak i přítelkyni našel, normálně s ní bydlel a stejně byl schopný sednout do auta a přijet přes půl republiky pro sex. Když jsem se ho na to ptala, řekl, že jí miluje, je s ní spokojený ve všech směrech, ale tohle dělá pro ten adrenalin. Že ho to vzrušuje a líbí se mu občasná změna zajetých kolejí. Dokonce mi řekl, že mu to zlepšuje vztah, že je pak pozorný a milejší, když má to špatné svědomí 😀 Děti v tom sice nejsou, za to se úplně běžné potkáváme, máme společný okruh přátel. Potkáváme jeho, i jeho přítelkyni, někdy sedíme spolu u stolu a povídáme si a přitom vím, že by mu stačilo napsat a už by běžel zahnout. Ale nikdy mě nenapadlo, že bych ji něco řekla 🙄 Jsem si jistá, že podváděl i mě. V té době jsem byla zamilovaná až po uši, nějaké tušení jsem měla, ale byla to pro mě tak nepředstavitelná skutečnost, že jsem radši dělala, že nevidím a neslyším. V šestinedělí bych vážně nechtěla řešit nevěru, tím jí zrovna moc nepomůžeš ... Koneckonců, ona na to stejně dříve či později nejspíš přijde nebo to třeba i ví. I takové páry jsou. Ale můžeš ho třeba zkusit trochu potrápit, podusit, že by si třeba mohla s tou jeho hodit řeč. Ať se trošku bojí. 🙂

sinicka
22. črc 2023

Hajzl jeden.. ale novopečenou maminku bych neotravovala. Nech to na nich..

lichozroutsudy
22. črc 2023

V zadnem pripade ji to nerikej, je po porodu, je zranitelna a mohla by padnout klidne do deprese a ublizit si. Kazdopadne si myslim, ze jsi to vyresila dobre, ignoruj ho a uz se k tomu nevracej. Jeho pritelkyne na to driv ci pozdeji prijde sama a posle ho do prdele za vsechny.

chlapecektehu
22. črc 2023

No a to nejste schopná to ignorovat? Já nevím spíš mě to připadá jako výmluva, určitě mi připadá že by jste si sním ten občasný sex ještě dávala 🤦🏻‍♀️

autor
22. črc 2023

@chlapecektehu jsem ho schopna ignorovat. Na zprávy nijak nereaguju. 🤷‍♀️

autor
22. črc 2023

@aedoss no čím dál tím víc mi přijde rozumnější ji to neříkát. Jestli nezvládne udržet ocas v gatich tak na to asi přijde.. Mě se ten člověk zhnusil úplně a to jsem si říkala, že mě jen tak něco nezaskočí 😂🤦‍♀️ ono i v tom domluveném sexu mají být nějaká pravidla nastavené a dodržovat je (já se jich držela, on na oko - dokud to neprasklo) ale furt mi hlava nebere proč si člověk s někým dělá dítě, plánované, a pak se chová takhle.....

Já to řešila s kamarádkáma za čerstva a jedna tvrdila že by v tom pokračovala, že to je problém chlapa a ne milenky a druhá měla stejný názor jako já 🤷‍♀️ (možná to zase někomu vyzní, že jsem zhrzená nebo, že hledám důvod jak se s ním znova vyspat, ale nehledám... Kdybych chtěla mohla bych v tom pokračovat. Ukončení toho bylo čisté z mé strany. Jen jsem si přišla jako exot, že hledím na pocity člověka mi úplně neznámého.)

aarriel
22. črc 2023

Byla jsem v podobne situaci, kdysi davno, jeste nez jsem potkala manzela. Mela jsem kamarada na sex, znala jsem ho dyl a jednou o vikendu jsme skoncili u nej, ja byla po rozchodu, nikoho jsem nechtela a on pry taky ne. Schazeli jsme se asi pul roku, vetsinou o vikendu a v podnajmu, kam se prestehoval s klukama. No a po pul roce schazeni mi jen tak mezi reci rekl, ze je vlastne tak trochu zadany a jeho pritelkyne tak trochu ceka mimino 🤦🤦 pritelkyne casto jezdila k rodicum, takze mel volnost a u kluku vlastne uz nebydlo, jen tam prespava at neni doma sam 😡🤦 takze jsem mu jednu ubalila, rvala jsem na nej, ze je prase a hnusnej chcipak a on mi rekl jen: jako o co ti jde? 🤦🤦🤦 Pak uz jsem ho nikdy nevidela, nepsali jsme si nic. Asi tyden ja to jsem potkala meho soucasneho manzela a byla strasne zamilovana 😍 vim jen z dostechu, ze s tou slecnou uz neni, ze se na nej vykaslala, protoze mu odhalila nejakou neveru 🤷
Takze zaver: pokud to nebudes ty, najde si jinou... Ale samozrejme si udelala spravne, sama kvuli sobe a tvemu svedomi 😉

dasenka888
23. črc 2023

Je to šílený... Určitě dej od něj ruce pryč. Co s takovým, když se to neustále opakuje... ? Takový lidi se z tý nevěry nevyhrabou evidentně nikdy...

veronicka89
23. črc 2023

To ze neni svaty ta holka nejspis vedela
... pokud je tak naivni ze si myslela ze se změní popr. Po diteti je jeste naivnejsi...

Jinak v podstate pokud by mi slo jen o sex a chtela bych to i tak nechat a i on by na to pristoupil asi bych popremyslela jestli to vubec ukoncovat ...

Nemoralni to je hlavne z jeho pohledu ...

A kdyz nebude sukat s tebou ,bude to delat s jinou...

A nevim asi bych to asi ani nechtela vedet ...

Ale je to hnus ze ma nejaky chlap na tohle koule... kdyz tak premyslim mozna by mi takovy chudak uz ani neprisel atraktivni / pritazlivy...

veronicka89
23. črc 2023

Jo a nejsi z ostravy ? 😀 podobneho ,,milacka zen,,znam - nastesti ne az tak blizce...

autor
23. črc 2023

@veronicka89 +- 10 km od ostravy 😂