Zadní vrátka...Jaký na to máte názor?

26. říj 2023

Ahoj všem ,mám přítele 5let,máme spolu roční holčičku .Před půl rokem sem odhalila jeho psaní s kolegyni,nebyl v tom žádný sex nebo intimnosti ale přesto to můj pohled na něj rozhodilo.Probehlo několik hádek samozřejmě,on si ale své chyby byl sám vědom a kolegyni řekl osobně že má rodinu a že si ji nechce zničit a tudíž žádný psaní atak.Nutno ale podotknout že zaroven byl v té době závislý na online sázení,tehdy prohrál větší část peněz a bál se že mu to neodpustim a tak si udělal zadní vrátka z kolegyně,která se o něj zajímala.Tohle jsem se dozvěděla až včera,to pojmenování zadní vrátka a teď si říkám jestli jsem udělala dobře že sem to tak přešla.Nic se sice nestalo,ale ta myšlenka...chápete že ano.Jaky na to máte názor ?Měl kdysi přítelkyni,svoji první lásku a ta ho vyměnila po dvou letech za jinýho,on to odnesl docela hodně,skončil u psychiatricky a doteď trpí poruchou úzkosti.Chtel se pojistit aby se mu to nestalo znova,ale s někým koho nemiluju ani se mi nelíbí já to nechápu.Prý by se nechtěl trápit půl roku a je lepší nebýt na vše sám ..

vendy299
26. říj 2023

Nevim, moc tomu nevěřím. A bala bych se i toho jestli se sázením opravdu skončil.

sinicka
26. říj 2023

Nakecal ti kraviny a tyd mu na to skočila. Žádný zadní vrátka. Chlap si nikdy nepíše s někým jen tak. Chtěl se s ní minimálně vyspat.

autor
26. říj 2023

@vendy299 sázení skončilo to čím na milion procent

autor
26. říj 2023

@vendy299 oprava **vím

autor
26. říj 2023

@sinicka tu konverzaci sem viděla a nebylo tam nic extrémního.Ona mu jen chválila košili a jak mu to sluší v ní,to ale bylo maximum.Navic mi řekl že údajně po tom co jí řekl o tom nepsani tak se stáhla a nebaví se s ním tolik..v práci se vidí nárazové,pracují ve zdravotnictví a je jich tam až až

hankapiiisek
26. říj 2023

No a kde je psáno že nekomunikují jinak? Promiň, ale pochybuju že by si chlap dělal zadní vrátka s někým kdo se mu nelíbí případně ho nechce. Můžu se zeptat kolik je vám let?

vendy299
26. říj 2023

A řekl ji to vubec?😃 nechápu, proč se teda na něco ptáš, když mas ve všem jasno?

autor
26. říj 2023

@hankapiiisek to sem mu taky řekla že když by na ni ní neviděl tak proč ,ale na to neodpověděl

autor
26. říj 2023

@hankapiiisek řekl mi to tak no,on je zvláštní povahy takže je možný vše,přiteli je 28 a mě o něco víc

autor
26. říj 2023

@vendy299 řekl jí to ale mě zaráží ten fakt zadních vrátek ....mám se na něho vykašlat ? Já prostě nevim

irmamala
26. říj 2023

Tak ja nevim, co je horsi. Jestli to, ze flirtuje s kolegyni, nebo to, ze je takovy labil, ze se roky leci z rozchodu s prvni holkou a namotava jinou pro pripad, ze by ses s nim rozesla? Neumim si predstavit, ze bych nekoho milovala, udelala pruser a uz hledala nekoho jineho, pro strycka prihodu. To je opravdu chlap do zivota. To uz mi prijde lepsi varianta, ze normalne koketuje s kolegyni a tobe akorat nakecal nesmysly, abys ho misto vzteku jeste politovala.

michaela666
26. říj 2023

Když jsem nechtěla aby manžel věděl s kým si píšu, tak není nic jednoduššího než na Messengeru zahájit tajnou konverzaci, která se po zavření okna hned smaže a důkazy nejsou. 🤷
Nejvíc by mi vadilo, že má průser a místo aby ho s tebou na rovinu řešil, tak si hned začíná s kolegyní....pochybuju že to bylo jen nevinné, když sám řekl "zadní vrátka." Minimálně úmysl tam asi byl....nebo je to lhář a chce aby žárlila jak už tu padlo.

eviicka
26. říj 2023

No mě by víc znepokojovalo sázení a uzkostná porucha, než to, že mu kolegyně pochválila košili.

autor
26. říj 2023

@eviicka sázení už není na milion procent 🙂poruchy se jen tak nezbaví clovek

hankapiiisek
26. říj 2023

Celý ten Váš vztah je divný. On flirtuje s kolegyní a ty mu čteš konverzace s ní. Když bude chtít zahnout tak to udělá a neuděláš s tím nic. Pokud ji bere jako zadní vrátka tak bych sním prostě nebyla. Zřejmě není ve vztahu s tebou spokojený nebo má nějakou poruchu osobnosti. Ani v jednom případě bych neřešila tu slečnu a jestli se jí líbí nebo ne, ale řešila bych jestli být s takovým člověkem. Porucha se dá léčit pokud na tom pracuje a chodí třeba na terapie, pokud ne tak bych od něj odešla jelikož to může mít do budoucna vliv na malou a to bych nechtěla.

zlataberta
26. říj 2023

Tak co teda po nás chceš, když máš ve všem jasno, mně přijde, že ho omlouváš a po nás chceš, abychom ti to schválily, že se vlastně nic nestalo....a proč by jsi odcházela od něho, když víš, že je super a bez problému.

zlataberta
26. říj 2023

@hankapiiisek 👏👏

autor
26. říj 2023

@hankapiiisek ke konverzaci sem se dostala náhodou až když sem měla podezření...byl přihlášený přes PC a bylo to jen jednou..poruchu osobnosti má ,ale to ho neomlouvá já vím.obcas se chová všelijak ale i přesto sem měla dojem že se milujem .Ty jeho zadní vrátka ale mě prostě dostaly totálně a nevím teď co s tím,řekne mi to po půl roce ...co teď ,já nevím navíc sama s dětma to není jen tak

autor
26. říj 2023

@hankapiiisek tehdy ji tak bral a bylo to chvilkové ale zavcas si to uvědomil a taky ji rekl osobně .To mi řekl několikrát.Ona se stáhla a konec filmu .Se sázením měl problém a bylo to opakovaný a proto se bál že další tafku už mu neodpustim,těch peněz bylo ví a vícekrát...tehdy ho to pohltilo ale teď už němuže ,má to pojištěný ,a neptejte se mě jak 😎

hankapiiisek
26. říj 2023

Právě kvůli dítěti by si měla žít s člověkem který se buď léčí nebo prostě se snaží normálně fungovat a řešit zadní vrátka když má dceru je celkem hnusné to promiň. Celkem mě zaráží že mu někdo pochválí košili a on hned přemýšlí že by s dotyčnou byl pokud by nebyl s tebou . To ti přijde normální? Věříš mu že sní nic nemá ?

hankapiiisek
26. říj 2023

Takže on jí řekl osobně že už mu nemá psát atd? Nebo ji řekl osobně: hele nebudeme si takto psát a uděláme to jinak aby to nevěděla?

autor
26. říj 2023

@hankapiiisek řekl jí to osobně ,a doufám že to je vše .Měla sem původní plán takový že se s dotyčnou setkám jakoze náhodně v práci u něj a z toho poznám víc ale pak z toho sešlo nechtělo se mi atd...psát ji to sem zavrhla úplně ...jak to ale zjistit jinak když mlžil tolik....nevim mám ho ráda ale nechci být za kravu...teď se snaží má dvě práce abysme se měli dobře

autor
26. říj 2023

@hankapiiisek mě spíš zarazi jak tady dokážete být hnusný a žádný pozitivní komentář

vendy299
26. říj 2023

Ale co je na tomhle pozitivního?

hankapiiisek
26. říj 2023

Promiň, ale proč si založila diskuzi? Chtěla si slyšet názor nebo utvrdit v tom že je vše ok?

autor
26. říj 2023

@hankapiiisek chtěla sem normální lidský vysvětlení

hankapiiisek
26. říj 2023

Ano však jsme ti ho daly? Sama píšeš že nechápeš že by uvažoval o zadních vrátkách s někým koho nechce . Tak sis asi sama odpověděla ne?

veruuu_kubesovic
26. říj 2023

Já bych s ním nebyla ani za zlatý prase...
Koketuje s kolegyní, prohraje větší sumu peněz a navrch to završil, že po 2letech vztahu a následném rozchodu skoncil u psychiatricky a ještě ho tady až za hrob omlouváš 🤔🤦‍♀️
Tak co vlastně po nás chceš? Podle mě ti lze, lze, lze...
2roky vztahu, to je jak nic...a že je labilní po rozchodu? Bůhví proč se s ním ta slečna rozešla?

veruuu_kubesovic
26. říj 2023

A chápu to, až moc dobře...
Zažila jsem 6lety vztah, kde jsem na konci "čuměla jak puk" jak jednoduše se dá podvádět a já o tom neměla sebemenší tušení...

autor
26. říj 2023

@veruuu_kubesovic jak jednoduchý to bylo ?