Vynadala jsem partnerovi.

luci676
1. srp 2020

Ahojte, chcem sa vyspovedat lebo som partnerovi povedala ze je debil. Hned som sa mu ospravedlnila a ako som to povedala mi to prislo luto ale nastvala som sa.
Riesili sme neodtekajuci odpad, ja s malou na rukach testujem, ci odteka trepem sa z toalety do kupelne, on prisiel do domu a ze preco som nenechala tiect vodu aspon 5 minut. Lenze to mi nepovedal iba to ze mam pozriet ci odteka, tak som pustila vodu a pozrela a ked odtekalo tak som zastavila. On hned ze mi to hovoril ale iba povedal ze mam pustit vodu a pozriet odtekanie.
Nastvala som sa, a ked odchadzal tak som si povedla ze je to debil a ma si s malou na rukach on testovat.

tasimia
1. srp 2020

@luci676 řekla bych mu v tu chvíli to samé. Nevím co chceš slyšet, debil není nejhorší nadávka. Kolikrát takhle chlapovi řeknu s vtipem. Takže pokud Vás rozhodí takové maličkosti, no.. 🙂

luci676
autor
1. srp 2020

@tasimia chcela som to skor dostat von, lebo mi to bolo luto. Prerabame dom, mala by sa upravovat zahrada, do toho mala 9 mesiacov. Pomozem mu prelozit kvadre ked je treba, od neho nechcem ani aby nacistil zemiaky lebo robi na dome tak si hovorim nech si oddychne a potom zas nieco...

cilkat
1. srp 2020

Přijde mi, že toho máte dost oba. Vybavuju si zřetelně scény z dokončováí škkoly, kdy jsem si byla jistá, že jsem něco udělala/řekla a ve skuetčnosti jse to jen chtěla uděat - romyslela jak a tím si to hlava odškrtla, že hotovo. Dost možná se stalo něo takového partnerovi. ... A ty jsi zareagovala úplně přirozeně. Protože tvrdit že něco udělal když zjevně neuělal, fakt dělá debil...
Banalita.
Jenže... bacha, ať se to nemnoží. Zkuste si promyslet, co musí být (patrně ten dům) a comůže počkat nebo zůstat neuděláno (dle mého třeba ta zahrada). Jinak vás fakt sežerou tyhle banality a práce. A to by byla škoda.
Drž se a snaž se odpočívat 😉 .

luci676
autor
1. srp 2020

@cilkat je toho vela, zahrada je velka, dieta male, rodicia a svokrovci daleko a v ramci setrenia chlap preraba vsetko sam a vzdy s stane nieco nepredvidatelne ako pokazene cerpadlo, pokazene auto a tak dokola

mmhanka
1. srp 2020

Mě tohle přijde jako malichernosti...nedospělé chování u obou.....nevím co chcete slyšet....chyba v komunikaci a domluvě...

moominkaa
1. srp 2020

@luci676 je to chyba v komunikaci.. přijde mi to jako prkotina.. a urážet se sprostě, v tom jsme s partnerem za jedno, vzájemná úcta je pro nás důležitá,takže se sprostě neoslovujeme. Ale to si každý ve vztahu musí nastavit sám. Někomu sprosté nadávky nevadí, toleruje je. Pro mě jsou nepřijatelné

eithelwing
2. srp 2020

Máme to podobné, dům se stále opravuje, manžel je šikovný a chce ušetřit, a tak si dělá téměř vše sám. A teď s druhým dítětem to rozhodně nejde v tempu, které by si přál. Ale nadávky nám ani jednomu nejdou pres pusu. Když už vidím, že toho máme nad hlavu, je nejlepší si udělat fakt rodinný den. Říkám mu, že děti jsou malé jen jednou a dokud nám dům nepadá na hlavu, může ta práce počkat. 🙂

zelenaesmolda
2. srp 2020

@luci676
a co cekas od tehle diskuze?jaky je vlastne dotaz?

moominkaa
2. srp 2020

@zelenaesmolda autorka píše,že se chce vyzpovídat 🙂)

zelenaesmolda
2. srp 2020

@moominkaa
no ale ono vlastne neni z ceho,no tak meli malou roztrzku,to je toho... 🙂