Toužím po kolegovi. Mám to nechat být?

15. bře 2023

Ahoj, mám velkej problém. Nastoupila jsem po mateřské loni do práce a hned na první pohled se mi líbil jeden kolega. Bylo tam jen zalíbení, nic víc. Mám své hranice. A ani on po mě nijak zvlášť nepozoroval. Jenže vše se to změnilo na jedné z firemních akcí. Trochu se rozepíšu a prosím o názor
Já se tam trochu napila, a zkrátka se bavila mezi novým a fakt fungujícím kolektivem. On samozřejmě taky něco vypil. Když mi bylo chladno, tak mi půjčil mikinu. Já pak šla do kanclu a chtěla si vzít tašku a směřovat k odchodu. Vzápětí byl zamnou a řekl ať si s ním chvíli sednu na sedačku a nějak mi začal projevovat vyznání. Padla pusa a já byla s šoku, že jsem to udělala, protože nevěra je u mě fakt cizí slovo. U pusy to nezůstalo............................
Další den, jsem se omluvila, že jsem ujela. On působil spíše smutně.
Mezitím jsme si i psali a nějak naznačoval, že by semnou chtěl být. (já mám ale manžela a rodinu). Takže psal, že nechce nic rozbíjet.
Jednou jsem s ním zůstala po práci. Seděli v autě a líbali se. Božee, to jsem dlooouho nezažila, takový silný chtíč. Asi jsem si pak přiznala, že jsem se zamilovala. Domluvili jsme se, že spolu zkoukneme můj oblíbený film, ale když jsem za ním mohla přijet, tak nemohl on.
Koncem roku na firemním věčírku, mi neustále opakoval jak mi to sluší, sledoval mě v jenom kuse. Po Novém roce to ale přešlo, skoro semnou nemluví, nenapíše, nedívá se po mě. Přitom nikoho nemá. Byla jsem jen zpestřením? Co si o tom mám myslet?
Já po něm ale stále toužím a to asi z toho důvodu že mi chybí ta pozornost a něha kterou doma nemám.
Mám to nechat být?

Bože, připadám si jako puberťačka, tak mne hlavně naukamenujte 😀😀

lv
15. bře 2023

Nech to být, třeba nestojí o zadanou. Pro tebe to 5aky bylo jen zpestření, zkus si to takto zařídit doma, wellness s mužem, něco nového..

konidana
15. bře 2023

Mysli si, že je ferovej, a že když nechceš rozbíjet rodinu, tak ti ji nebude rozbíjet ani on.

malinkata
15. bře 2023

Brala bych to jako příjemné životní zpestření a nechala to být. Ono lépe, že on nejeví zájem, nač ničit rodinu pro úlet

emily228
15. bře 2023

Klasická ženská, ty proste jen úlet moc neumí..k veci..asi neni zvedavej na to, hrát druhe housle no..máš to brát jako výhru a soustředit se spíš na to, abys to rozsekla doma. Buď to zkuste dát dohromady, řekni chlapovi co ti chybí a buď to půjde a zustanete spolu, a nebo ne a běž od něj, abys mohla balit kolegy v práci a on, aby měl možnost najít si někoho, kdo mu nebude nasahovat takový parohy, že neprojde dveřma. Je to vlastně celkem easy.
Tak hodně štěstí při rozhodování přeji.

klokanka31
15. bře 2023

Myslím si že je jen prostě slušný a nechce rozbíjet rodinu. Máš na co vzpomínat a jeď dál v normálním rodinným životě.

zmrzlinka
15. bře 2023

To snad jasný ,že Tě nechce.Kdyby Tě chtěl ,tak by něco dělal.Zapomen na něj a věnuje se rodině.

izz76
15. bře 2023

Buď rada,ze to vzdal,zbytečně by jsi si zničila manželství. Někdo musí mít rozum😉

lilian2111
15. bře 2023

Alespoň má rozum. Neřeš to a jdi dál 🙂

victress
Autor odpověď smazal
Zobraz
victress
15. bře 2023

@klokanka31
@konidana není slušný ani férový, kdyby tomu tak bylo, tak by si s vdanou ani nezačínal, prostě mu dala při první příležitosti, co chtěl, tím u něj ztratila na přitažlivosti, tak šel o dům dál, takhle jednoduše to vidím já...👎 ale třeba se mýlím a chudáček strašně trpí

konidana
15. bře 2023

@victress tak byli u toho oba a oba meli upito. Ja bych to radsi nijak nehodnotila. Stalo se a jedeme dal...

victress
15. bře 2023

@konidana v tom případě, kdo neumí chlastat, ať to nedělá...

konidana
15. bře 2023

@victress a proc ne? Zachlastali, uzili si... akorat je blbost z toho pak neco vyvozovat.

aarriel
16. bře 2023

A me by zajmalo, jestli to stalo aspon za to? Byl dobrej? 🤣🙈 Pokud jo, tak si pogratuluj, ze sis uzila a nech si to ve vzpominkach ♥️ a nebo sis uvedomila, ze s manzelem je to vlastne lepsi 😉 zkusenost dobra a dal bych to asi nepitvala

klokanka31
16. bře 2023

Mě by zajímala jedna věc. To si ženská neumí jentak užít, třeba jednorázově, a nechtít po tom vztah? 🧐

mydlova
16. bře 2023

Chlap si chtěl jen vrznout. Určitě nechtěl ať vdaná ženská se sbali i s jejími dětmi a jdou k němu bydlet 😃

zmrzlinka
16. bře 2023

@mydlova 😂😂😂

victress
16. bře 2023

@mydlova teď jsi to zabila😂

evelin1251
18. bře 2023

Nech to/ho být! Zažila jsi zpestření, víc bych se k tomu nevracela...zkus se zaměřit na rodinu, nebo třeba s manželem podnikneme něco jen spolu...třeba tahle zkušenost nakopne k novému elánu v manželství. Někde jsem slyšela, že období, kdy jsou ženy nejvíc nevěrné, je nástup po rodičaku do nové práce 😅🙊 Přeji ti štěstí, ať se v tom dlouho neplácáš a zapomeneš na něj.

pajusz
18. bře 2023

Nechala bych to být max něco nezavaznyho. To se prostě stává, kdo je svatej že jo.. Život je dlouhej aby člověk nikdy nezakopl. Já se zamilovala do šéfa, bylo to chvíli děsně super, sex po pracovni době, prostě neskutečny vzruso, ta pohledy, doteky na tajnaka. Jenze dohoda byla jiná, žádný city a já do toho padla jak pitomá.. Nějakou dobu to trvalo, jenže on se nevidal jen semnou ale ještě s jednou kolegyni, to ti mě teda nasral a ještě to chtěl zapirat, to mě nasral ještě vic že že mě chce dělat debila, tak snad si nemusíme lhát 😄 takže jsem to utnula a jsem za pana teď já, ptz už roky to je on kdo by chtěl a má smůlu 😄 ale slabost pro něj budu mít už vždycky. Miluju manžela a mám to srovnany.

misulka84
18. bře 2023

@mydlova přesně tak

kryany
18. bře 2023

Takze jsi mu dala?Jestli jo, tak zarez ma a jde dal. Ale pro tebe super, nerozbijes rodinu, nechala bych si to jako tajnou vzpominku a byla nad veci...

30bar
18. bře 2023

@kryany Tak dala,kdyz pise,ze u pusy nezustalo 🙂

trdelnik234
18. bře 2023

@pajusz
Tak to muselo byt fest hardcore.Stretavate sa este v praci ?

trdelnik234
18. bře 2023

Ahoj,nechaj to tak,jak to je.Ver mi,je to tak lepsie.Chces pohlad z druhej strany?Ùz som tu raz pisala,ze robim n'a IT oddeleni, takze vacsinou s chlapmi,priemerny vek 32.Obcas vecierok,obcas teambuilduing,drink PO praci a tak. Ale v zasadne sa nikto s niekym nezblizuje,bol by to pruser.

Nemiesaj do toho city.Ak bol fakt Dobry,tak o nom mozes dalej fantazirovat,ale ùz s nim nespi a ignoruj ho.

pajusz
18. bře 2023

@trdelnik234 já jsem teď doma v PN , ale jinak ano, denní kontakt je to můj přímej nadrizenej, takže mi zadává práci atd. Vycházíme fakt dobře musím rict, trvalo to a nebylo to příjemný, ale sama jsem si za to mohla 🤷‍♀️ možná lepší než kdyby odkopl on mě si říkám😄, takhle jsem z toho fakt vyšla jako ta lepši s nosem nahoře ikdyz se srdcem na hadry 🤔

pajusz
18. bře 2023

@klokanka31 myslím že většina toho není schopna 😄 mám kámošku co dělala milenci scény že spí s vlastní manželkou, to už byl úplně vrchol, to jsem si myslela že si dělá srandu a ona to myslela fakt vážně a vyžadovala po něm aby s ní jako teda nespal!! To nevymyslis tohle😄😄😄

klokanka31
18. bře 2023

@pajusz Kamarádka co měla milence, tak zas ten dělal žárlivé scény jí, že spí i s manželem 🤣 Já nevím, ale když mám milence/milenku, tak si je přece nemůžu nárokovat 🤦‍♀️

pajusz
18. bře 2023

@klokanka31 a hlavně když vím že má ženu nebo může tak asi je jasný že v celibatu nežijou 😄 přesně jak píšeš, žádný nároky

trdelnik234
18. bře 2023

@pajusz
To mi presne vravel aj jeden kolega,ze si treba davat bacha s kym si zacnes,ze zenskym sa neda doverovat v tomto.Ze on vzdy n'a zaciatku vylozi karty n'a stol,dohodnu si nejake pravidla a beztak to skonci hysakom z druhej strany,lebo po case sa do toho zamiesaju city.