Sex ve vztahu - přítel říká, že ho odmítám. Jaký na to máte názor?

7. dub 2021

Dobrý den,chtěla jsem se jen zeptat na vás názor.Jsem s přítelem několik let,máme spolu dvě děti, když to napíšu po svým, přítel má zájem hodně o sex,třeba dvakrát denně každý den,když mu řeknu že nemám náladu či že mi není dobře, hned to bere jako odmítání, a že si mám najít někoho s kým me ten sex bude bavit.Snazila jsem se mu několikrát vysvětlit ze tohle není o odmítání, ale například o tom ze na to nemám náladu. On to nedokáže pochopit. Když mám své dny tak po mě požaduje aspoň denně ho uspokojit jinak, a když řeknu ne tak opět rika ze ho odmítám a ostatní věci. Několikrát to skončí i hádkou.

luhana
7. dub 2021

Z meho pohledu je to sobec. Taky ma dve ruce, tak at je pouzije.

autor
7. dub 2021

@luhana to jsem mu říkala taky ,a na to už má taky odpověď, že nemám o něj zájem tak ho posílám abych měla od něj klid

leniczka23
7. dub 2021

Řekni mu, že když za tebe uklidí, uvaří a uspí děti tak mu to klidně dvakrát denně dělat budeš 😁😁

gryfis
7. dub 2021

co dodat.. takových chlapů je, co nechápou, že prostě není nálada... mám to podobné.. jim prostě plno věcí asi nikdy nedojde.. ne všichni jsou ale takoví no..

autor
7. dub 2021

@leniczka23 na to mi odpoví že chodí do práce a já jsem s dětmi doma😀

autor
7. dub 2021

@gryfis vím že ne každý je takový, ale dává mi furt za vinu že vlastně ja jsem ta špatná protože já ho nechci

aguu
7. dub 2021

Ty jo, tak na to bych se mohla hezký zvysoka. Sex dvakrát týdně mi bohatě stačí, někdy jsem večer ráda, že jsem ráda a nálada prostě není. Nevím, no, vždyť vztah není jen o sexu 🤷

autor
7. dub 2021

@aguu to jsem taky říkala,že vztah je i o jiných věcech než sex,ano hraje tam taky roli, ale v mezích ,me přijde že je sexem posedlý že nic jiného pro něj není

aguu
7. dub 2021

A bylo to tak vždycky? Co v těhotenství, šestinedělí? Jinak pomáhá? Já teda nevím, jestli to není na nějakou terapii. Jako chápu, že na začátku vztahu jsme trtkali jak králíci, ale pak se to ustálilo dle potřeb nás obou.

autor
7. dub 2021

@aguu vždy právě ne,měl pochopení i v tom šestinedělí neřekl ani slovo,ale poslední cca rok je to takhle, byla jsem i na zákroku ,a jeho nezajímalo že me něco bolí kor když to byl problém tam dole s čím jsem byla jedine co ho zajímalo kdy bude sex a že se vymlouvam

aguu
7. dub 2021

Já radu nemám, třeba pořadí ostatní, ale pokud si on sám neuvědomí nějaký problém, bude to těžké řešit. Držím palce ať to ustojite 😉

meronym
7. dub 2021

To musi byt strasne unavne, vzdyt ti ten sex uplne zprotivi. Pokud se tak uz nestalo. Radu nemam, ale pokud se neuklidni, obavala bych se i o budoucnost vztahu.

autor
7. dub 2021

@meronym no právě že už ten sex neberu jako potěšení nebo ,,zábavu,, ale spíš ze musím abych nemusela poslouchat tisíce řeči kolem

miana
7. dub 2021

Tyjo mně přijde, že se strašně těmi řečmi ponižuje. Já mám sex ráda, ale jednou týdně mi to stačí. Potřebuji čas a klid a náladu 🙂. Vůbec ani nechápu, kde na to kdo najde čas a klid častěji 😀.

aguu
7. dub 2021

Hele a nemel třeba dřív víc koníčků, kterými se zabavil? Není za potřeba sexu způsobená nudou?

keksik002
7. dub 2021

možná bych ho doma víc zaměstnala, domácí práce, hlídání dětí, nebo procházka s nimi.. ať si taky dokáže představit, jak je člověk večer unavený a je rád že je rád.. ;)

autor
7. dub 2021

@keksik002 právě že ho nic nebaví a unavený je vecne 🙄

keksik002
7. dub 2021

No prave proto by potřeboval vice činnosti, z nudy vymysli blbiny

cilkat
7. dub 2021

Upřímně, jsem doma se dvěma dětma. S chlapem, který by vyžadoval sex každý den bych to prostě nezvládla... A milovat bych ho mohla sebevíc. Prostě by to nešlo.
Ale když pročtu tvé odpovědi všechny "nic ho nebaví, věčně je unavený, chce sex nekolikrát denně a když ho nedostane, tak kňourá..." to je chování malého dítěte, které si vynucuje pozornost matky, nikoliv partnerské chování... Pokud to tak dřív nebylo, doporučuju co nejrychleji najít příčinu, proč do toho spadl a kudy ven (ideálně nějaká manželská poradna nebo tak). Může to být i jen karanténou, ale... ale za mě je to prostě průšvih.

cikitkapb
9. dub 2021

Kdy začal vyžadovat tolik sexu? Podle mě má bokovku, nemá koule na to tě nechat s dětma na krku, a tak se to bude snažit hodit na tebe, jakože ty jsi zavinila rozpad vztahu. Možná je to sci-fi, ale nebyl by to první takový scénář. 🤔

herbinaaa
19. dub 2021

at si koupi mužská masturbator a uklidni se sám! 🙂