Sex bych mohla mít pořád a přítel moc nevydrží. Zažily jste?

8. lis 2022

Ahoj holky, asi trochu nečekaná diskuze kord od ženy, ale ráda bych od vás slyšela názor.
Máme dcerku 2 roky, spinká celou noc, občas se budí ještě na kojení, takže někdy je to náročné, přítel chodí do práce oprabdu furt, mají dost zakázek, takže od rána do večera pracuje a když má volno, extra změna není. Miluji sex, strašně moc, nemyslím si, že vypadám jako nějaká seschlá ženská na mateřské, opravdu o sebe dbám, abych byla opravdu ženská, ale ten sex mi chybí.. 100% vím, že ho přítel nevyhledává jinde, ale nevydrží tolik. Někdy je to 20 min a někdy dokonce fakt 2 min, tudíž bych ráda víc kol, protože z 2 minut fakt nic nemám.
Včera jsme to měli odpoledne rychlovka a pak večer 2x což taky nebylo moc extra, tak jsem myslela, že to ještě zkusíme😃 a on usnul🤦🏽‍♀️ já chápu je unavený z práce a já jsem na mateřské, ale taky funguju doma, okolo dcerky a ještě jdu na brigádu a stejně funguji a tohle beru jako odreagování.. už říkal, že si něco koupí, aby vydržel déle, ale než on něco koupí, bude mu tak 50😀
Po jednom kole je úplně vyřízený, dela jako by mu bylo 60 a vydržel tak hodinu 🤦🏽‍♀️😂 já se toho proste nemůžu nabažit, chci to fakt furt, ale prd z toho mám.. pokud to půjde takhle dál, tak si asi najdu bokovku nebo už to jinak nevidim.. on vedel, že sex miluju a že je pro mě důležitý, kord když pak mám od malé klid, ale i tak je furt unavenej, zažila jste některá? Jsem semetrika já vim🤦🏽‍♀️ ale já proste nevím co už.

odula
8. lis 2022

kord:

autor
8. lis 2022

@odula Omlouvám se😀❤️

uzivatelkapetra
8. lis 2022

Kup si nějaké šidítko, například tady hojně rozšířený satisfyer🙂

odula
8. lis 2022

Jejda, to se neomlouvej, ja jsem jenom takova drzka, ze jsem si to proste nemohla odpustit. 😅 k tvymu dotazu... hele, tvoje pozadavky jsou fakt nadstardandni. Hodne. Jestli je vas vztah jinak funkcni tak to zkus resit nejak svepomoci. Ja jsem na druhy strane barikady a vim jak je to neprijemny kdyz partner... vic, a ty uz proste nemuzes, i kdybys chtel(a). a vis ze ten druhej je ne(u)spokojenej, at delas co delas. toz tak. 😉

autor
8. lis 2022

@uzivatelkapetra
@odula
Děkuji vám holky, koukla jsem na růžového slona, nedá se nic dělat ale štve mě to😀😭 já vim, ze mám opravdu požadavky, ale na sex jsem jak pes, miluju ho, opravdu je pro mě dost důležitý a když furt chce spát nebo mám 2 kola po 3 min, tak jsem z toho vyrizena 😭

l_
8. lis 2022

Krom toho, ze se uspokojis sama... Sex prece neni jen tom ze on je v tobe...hledejte a zkousejte jine praktiky, kdyz nevydrzi.. uspokojit te muze x jinymazpusobama.. a ty na nej netlac, jen se to tim.zhorsuje..

Taky sex miluju, muzu kdykoliv.. partner taky sex miluje, ale proste to tak casto nezvlada.. ale tak delame jine veci, zkoumame, zkousime.. a bavi nas to oba.. on se odprostil od toho ze to musim mit pokazdy, ulevilo se mu, a ja prestala tlacit a je to proste lepsi..

martulka88
8. lis 2022

Nejjednodužší cesta je koupit erotickou pomůcku a využívat ji u sexu. Zamne je to něco, co dokáže oživit sex a užijí si to oba 😉

autor
8. lis 2022

@martulka88 myslíš, ze se to vyplatí na ty dvě minuty?😂😭

ee.liska
8. lis 2022

Tak jestli miluješ, určitě znáš i pomůcky. Však tě může klidně hodiny obstarávat on a na poslední minuty se přidat 😁😁😁😁 A být tebou, dala bych si pozor i na to vyžadování, ono všeho moc škodí 😉 Můžeš si přece užívat i sama

lu31nka
8. lis 2022

S mužem jsme spolu 7 let a tolik sexu co ty popisujete jsme měli naposledy na začátku vztahu 😂😂😵 miluju sex ale manžel to má bohužel trošku jinak 😁 spíme spolu tak 1-2xdo měsíce a taky to není žádný půl hodinový řádění. 😱😁 Mě by to stačilo 1-2x do týdne což si myslím že není nijak přehnaný nárok ale on prostě nemá takovou potřebu jako já a přitom je to mladej chlap nevím co budeme dělat až budeme staří 😵😁...teď jsem momentálně podruhé těhotná a sex mi tolik v hlavě nevrta, ale jinak vím jak se cítíš a jak je to frustrující.

autor
8. lis 2022

@lu31nka Já nevím, jsem taková😞😀 ale v tehu jsem ho vůbec nechtěla to až od porodu ta chuť stoupla a teď bych mohla furt.. já to mít 1-2x do měsíce tak to nedám, mas muj obdiv 😀🙈🌺

lu31nka
8. lis 2022

To já nemám chuť až teď poslední měsíc protože už jsem těsně před porodem a všechno mě bolí😵😁😁taky jsem občas díky tomu na prášky, tolik hádek kvůli tomu už proběhlo ale nějaké nuceni nemělo vůbec smysl protože se tím nic nezměnilo. Zaplnila jsem si šuplik kamarádů kteří neodmlouvají a můžou kdykoliv 😁💪

mimi1004
8. lis 2022

Nehraničí to už s nynfomanii? Jako jeden den 3x a ještě bys chtěla počtvrté? Za mě to fakt přeháníš, něco si kup a nech toho chlapa vydechnout. Měla bys být občas nedosažitelná a žádoucí a ne ta, co roztáhne i 10x denně. To se nediv, že chlap už radši usne. Jsi okoukaná a nepřitahuješ ho. Nemyslím to zle.

blondynka400
8. lis 2022

@mimi1004 to tedy s tebou zásadně nesouhlasím. 3x krátká epizoda má být sex? To je snad lepší nic, než toto. Být v partnerství nedosažitelná, to je fakt bezva rada 😀

blondynka400
8. lis 2022

A jaký byl předtím? To byla výdrž a chuť větší? Nebo se to pak změnilo až časem.... Popravdě mi přijde zvláštní na jednu stranu zvláštní, tvrdit, že miluješ sex a přitom být s někým podobným. Já si to popravdě neumím představit. Jako něco jiného je jestli se změnil časem. Ale za mne jsou spíš ty disproporce už od začátku, jen člověk to nechce na začátku tolik vidět.

autor
9. lis 2022

@mimi1004 když já to nemám ale ani 3x denně a když už ano (což se stane opravdu velmi zřídka) tak po 3 min, takže se mi nemůžeš divit, že to furt chci.

autor
9. lis 2022

@blondynka400 Od začátku. Jak píšeš, dávala jsem tomu šance a nebyl tolik unavený, občas si něco dal aby to bylo delší, takže to šlo, ale od narození je už takový, skoro furt má dost práce a je unavený.. včera odešel do práce v 6 ráno a v 17:30 přijel domu, najedl se, vykoupal a v 19 hod spal,.. a mě už to nebaví, to je furt dokola..
Dávám tomu furt sance, protože ho mám ráda, ale jestli to fakt bude takhle dál, tak si najdu asi někoho jiného, nebudu s někým jen proto, ze je otec mé dcery a držet rodinu zuby nehty 😔

rosie18
9. lis 2022

Jsem z te druhe strany barikady. A rozhodne doporucuju netlacit, nenutit a nedavat ultimata. Vis co, prijdes mi trochu sobecka, on maka furt, podle toho co jsi psala, asi je i vic unaveny, jak uz proste chlapi byvaji a jeste kdyz vi, ze Ti nestaci. To mu asi chut neprida. Prijde mi, ze si delas alibi, protoze tobe to proste nestaci. Navic, je takovy od zacatku, v tomhle se lidi moc nemeni. Tebe nebavi to, ze spolu spite malo a jeho treba nebavi, jak na nej dorazis a porad cekas super vykony. Uprimne, po celodenni sichte se ani nedivim, ze se mu nechce skotacit.

odula
9. lis 2022

Tak je nutny si srovnat priority, ze jo. Pro nekoho je to rodina, stabilni zazemi pro deti, plus tedy vztah fungujici na celkove lidsky úrovni, pro jinyho sex 5x denne. Kazdej jsme jinej no.

odula
9. lis 2022

@lu31nka jako frustrujici to je, ale pro obe strany. A ibe strany musi udělat kompromis. Ona 3x denne, on 2x tejdne, tak se domluvit ze prosze ob den a hotovo. Prostě nejde tlačit jenom na uspokojení vlastních potreb bez ohledu na druhyho a jeho možnosti. A pokud ten vztah jinak funguje, tak je strašná skoda to odpiskavat kvůli sexualnimu uspokojení. Twe dyt se karty muzou obrátit, nikdo nemladnem a nebudem věčně zdraví , ze jo. Ja to fakt nechápu. Naštěstí mam chlapa kterej me do zadele nekopnul jenom proto ze mu nestacim

lilian2111
9. lis 2022

Sorry, ale dělá denně pomalu dvanáctky a tobě vadí že je unavený? 😂
To, že ty ze sexu nic nemáš už je problém v komunikaci, hlavně tvojí s ním, kdybys mu řekla co a jak citis, jak by sis to v sexu představovala, určitě by byl raději než když po něm X krát denně lezeš.

rosie18
9. lis 2022

Mas kliku, ze Ti ditko spi celou noc. Kdyby jsi vstavala 20x za noc atd, tak by jsi nemela myslenky na skotaceni. Az zacnes chodit do prace na plny uvazek, do toho domacnost, taky te energie bude mene.

autor
9. lis 2022

@odula Ano ob den bych to dala kdyby to za to stalo, ale fakt mi ob den 2 min nestačí.

autor
9. lis 2022

@rosie18 Zvládla jsem dělat 12 ctky taky a + brigáda ještě před tehu a sex jsem brala jako odreagování a ne jako povinnost. On je unavenej i když není v práci a spí

autor
9. lis 2022

@odula Chápu, ale nebudu s chlapem co chce sex jednou za měsíc, to si muzu najít jiného.

rosie18
9. lis 2022

To rikam, ze si hledas alibi. Radily Ti tu hracky, aby jste si to okorenili a ozvlastnili a stejne meles o tom, ze si najdes jineho. Vztah neni jen o sexu. A kazda prace na dvanact hodin neni stejna navic. Ja jako prodavacka jsem nebyla tak unavena po sichte jako pritel, ktery pracuje jako kuchar. Jak to ma se sexem pritel? Co na tu tvou potrebu rika? 🙂

martulka88
9. lis 2022

Jaké 2 minuty? Ty pomůcky, např.vibrátor by byl pro tebe. On by tě obstaral a pak měl od tebe klid. Pokud by on sám nechtěl uspokojit i sebe a o to by ses naopak postarala ty. A pokud by byl unavený, což ho plně chápu, tak bys měla doma hračku a mohla sis to obstarat sama. Ale přijde mi fakt ujetý hledat někoho na sex a přitom se nesnažit dostatečně komunikovat a třeba právě nepořídit hračky, které to okoření. A kor, když jsi psala, že takový je odpočátku. To, že ty máš od porodu na to větší chuť, on za to fakt nemůže. Je zajímavý, že do porodu ti stačil a najednou, když není po tvém, ti to vadí. Spíš mi přijde, že ho nemiluješ, protože kdyby ano, tak neopustíš někoho jen proto, že ti nestačí 2 minuty, které ti dříve nevadily. A přitom stačí tak málo - komunikace a hračka.

mimi1004
9. lis 2022

Jsi neskutečně sobecká osoba. Pokud s ním být nechceš, řekni to na rovinu a neházej vinu na něj. On má své potřeby sexu a musíte najít kompromis. On není tvoje hračka, kdy ty pískneš a jemu stojí. Takoví jsou k dostání v sexshopech, ale to už se ti tu psalo několikrát.

lilian2111
9. lis 2022

A tak třeba ho nudíš ty, ono být s někým kdo chce sex X krát denně,…. Omrzí 🤷🏻‍♀️

lu31nka
9. lis 2022

@odula já patřím mezi ty kteří mají rádi sex, ale není to pro mě priorita. Kdyby to tak bylo tak s manželem nejsem už od začátku protože bylo jasné že takhle to bude pokračovat. Pokud je pro ni sex natolik důležitý že chce kvůli tomu odejít tak moc nerozumím tomu proč si takový člověk pořizuje dítě a buduje rodinu když takhle žít nechce.
Můj manžel má milion kladů pro které bych ho jen kvůli své potřebě sexu neopustila ale zároveň neříkám že by to pro mě občas nebylo těžké po psychické stránce protože se člověk prostě neubrání myšlenkám na to proč to tak vůbec je, kde je problém. Ale hold každý máme priority jinde.