Rozchod ve zlém...

30. kvě 2024

Potřebuji se svěřit. Par dni zpět proběhl rozchod s přítelem a ve zlem. Rozchod je konečný. Co me trápí víc jsou věci, které se u toho řekli. Mrzi me to. Je mi zpětné líto i co jsem řekla ja jemu. Není důležité co nebo proč. Napsat mu a vzít něco zpět nemohu, v tomhle byl vždy tvrdý a hluchý a další ránu bych teď nechtěla, taky me bolí co mu řekl. Jde mi teď o to, jak se vyrovnat s tím, ze jsem dokázala být proste i ja tvrdá a na to nejsem zvykla. Trápí me svědomí, protože taková nejsem, ale tak me svými slovy zasáhl. Nikdy jsem s nikym neskončila ve zlem a bolí me, ze to proběhlo takovým způsobem a ne klidným, přátelským způsobem.

lv
30. kvě 2024

Srovnej se sama, ok, v afektu jednáme všichni vyhroceně. Nekontaktovala bych ho, zbytečný, stejně je konec. Stalo se, je to z obou stran.

hennrietta
30. kvě 2024

Také jsem měla jeden hodně špatný rozchod. Řekli jsme si nějaké věci už v průběhu vztahu. Neřešila bych. Pochybuju, že jeho to bude nějak víc trápit.
Je strašně jednoduchý sklouznout v hádce k jednání toho druhého...
Nevím, kolik vám je let, ale klidné rozchody znám až u párů 35+.😅

lennus
30. kvě 2024

Dej si čas. Třeba se z toho vypiš, je to taky forma terapie. Můžeš mu to třeba za čas napsat. Život jde dál, je fajn, že máš sebereflexi, ale nebuď k sobě tvrdá, byli jste v tom oba. Určitě i poučení do budocna. Čas vše zahojí. 😉

autor
30. kvě 2024

@lennus dekuju. Napsala jsi to tak vážně hezky, až me to vzalo…. Moc dekuju🌸 Tohle si uložím a sem tam si to přečtu znovu jako berlicku 🙂🙈 Jsi hodna ❤️

galatea_a
30. kvě 2024

Můžeš mu napsat dopis, ale neposílej mu ho, až to všechno dáš na papír, tak dopis spal. Uleví se ti. 🙂

5pajina55
30. kvě 2024

S ním nic neřeš. Možná třeba časem až opadnou největší emoce. Člověk se pak tak na všechno dívá jinak než v té konkrétní situaci. Mě po rozchodu pomohlo psát dopisy co jsem mu samozřejmě nikdy neposlala. Psala jsem tam všechno jak jsem cítila. A třeba po 14 dnech už jsem to zase viděla jinak a říkala si no jejda tohle mu říkat tak jsem na sebe dneska naštvaná. 😄
On i ty víte, že něco padlo jen v afektu. Nemá cenu se v tom nimrat. Je potřeba koukat teď dopředu a čekat až všechno přebolí. Každý rozchod je těžký. Drž se, bude líp. ❤️

kaml24
30. kvě 2024

Před lety jsme se s partnerem rozešli ve zlem, nechtěla jsem s ním mluvit, nic. Po 2 letech jsme se potkali na akci, vše si vyrikali a uzavřeli. Já si to v sobě mezitím zpracovala, on taky, tak jsme spolu jednali "na úrovni". Necítím k němu zášť, když se potkáme, normálně pokecáme. Ale hned po rozchodu je lepší to nechat být, tak bysme z toho smířlivě nikdy nevybruslili, potřebovali jsme ten odstup a netahat do toho emoce.

terrabithia
13. srp 2024

Takže už tedy nejste v kontaktu?