Rozchod rodičů a problémy s rodinou. Jak právně omezit kontakt se švagrovou a tchyní?

2. pro 2023

Dobrý den,
S přítelem jsme bohužel ve fázi rozchodu. Co mě ale zajímá je to zdá jde nějak omezit právní cestou kontakt se "svagrovou " a tchyni . Jde o to že tchyně by ji pořád jen mlátila a svagrova zase své dceři dovolí absolutně všechno.
Moc děkuji . Ani jedna se o malou nějak extra nezajímají ale neustále komentují co dělám špatně atp.

irmamala
2. pro 2023

Pravne snad jen pokud bys je udala za tyrani na policii. Jinak nemuzes nakazat otci, kde ma s dcerou travit cas.

uzivatelkapetra
2. pro 2023

Jedině asi apelovat na přítele, aby svou dceru chránil, že babičky nejsou od toho, aby vychovávaly (tedy její vysvětlení pro bití).

klokanka31
2. pro 2023

Pořád by jen mlátila? To bych se obrátila na policii...

autor
2. pro 2023

@klokanka31 abych to uvedla na pravou míru, já sem ji. Tam od 8 měsíců nenechala bez dozoru. Kdy ji chtěla zbit v momentě kdy jsem šla dceři pro svačinu do auta. Naštěstí jsem přišla včas, nestalo se. A malou jsem odvezla okamžitě domu. Jen sem se tehdy informativní ptala u pravnicky a ta mi řekla že pokud mi to někde z nich nedosvedci je to slovo proti slovu. Coz je bohužel pravda..Jen mě zajímalo zda toto už někdo řešil. Chápu že mu nemůžu nic zakazovat ale prostě mám strach.