Rodina hyen po smrti manžela

prcekamy
21. čer 2019

Dobrý den, mohla bych Vás poprosit o názor před 14 dni se mi zabil manžel na motorce. Od té doby moje matka do mě hučí aby jsme se vzpamatovala a že si vlastně za to mazel může sám a byl takový a mákovy. To že to dělala ještě když byl naživu na to jsme si zvykla ale tohle mě ubiji více. Pořád tvrdí že mi manzelova rodina na kterou nasazuje a nasazovala vždy že mi našeho syna vezmou. Nevěřila jsme ji. Jenže jsme se dozvěděla že mě chtějí zavřít do blázince svagrova a švagr s přítelkyní a nebo aby jsme šla do práce aby tchyně mohla hlídat našeho syna. Jen proto že jsem řekla že je to moje vina když chtěl manžel motorku prodat tak jsme mu to rozmlouvala protože ji miloval. Tak proto říkám že je to moje vina. Prosím poraďte co mám dělat. Mockrát děkuji. PS: byl L to to podle jejich chování za jeho života odstrkovani a nejhorší syn. A podle jejich chování teď se už se s jeho smrti vyrovnali.

barulina
21. čer 2019

Za prve uprimnou soustrast. Za dalsi vykasli se na kecy. K psycholihgovi si zajdi, o dite se neboj ;) hlavne res svuj psy stav aby ses zvladla pistarat o orcka a neboj vse preboli. Nikdy nezapomeness ale prebolu

prcekamy
autor
21. čer 2019

@barulina děkuji. O dítě se snažím starat co nejlépe umím snažím se mu vynahradit tátu i mámu. Ale tyhle slova co říká rodina mě dostávají na kolena.

julielim
21. čer 2019

uprimnou soustrast. na tvem miste bych taky zasla k psychologovi a na jeho rodinu bych se vyprdla. a pokud by te prece jen chteli nechat zavrit? budes mit v ruce papir od psychologa ze blazen nejsi 🙂

xenie131
21. čer 2019

uprimnou soustrast.... jak pise barulina, klidne jdi k psychologovi. tohle kazdy soud pripadne pochopi. nebude to nic proti tobe. spis i klad ze mas snahu dat se do kupy kvuli prckovi. jevto tezke. chce se to velmi obrnit a reci rodiny si nepoustet k srdci. bud s malym. venuj se mu. ostatni klidne posli do haje. ze mas smutek a nepotrebujes poslouchat tyto reci. bude to dlouho bolet. postupne se ra bolest bude mirnit. naucis se s tim zit. nikdy ale nezapomenes....

prcekamy
autor
21. čer 2019

@julielim děkuji možná si tam zajdu jak mi radite. A doufám že s tím prestanou a našeho syna nedostanou už se o to jednou snažili ale to je manžel "vynesl v zubech" ale teď už tady není tak to zkouší znovu

prcekamy
autor
21. čer 2019

@xenie131 děkuji musím bojovat a udělat vše pro spokojenost syna když v roce a půl přišel o tátu.

xenie131
21. čer 2019

psychologa bych se opravdu nebala. pokud zvladas se starat o maleho neni nejmensi duvod a skutek ti jej sebrat. chce to jen pevne nervy. zatnout zuby a vyprdnout se na ne

xenie131
21. čer 2019

@prcekamy presne tak. musis tu ted byt pro nej a byt v pohode. prcci vse citi. klidne se obrat treba na nejakou agenturu v okoli. bily kruh bezpeci je super. maji tam psychology a umi podporit poradit i pomoci

prcekamy
autor
21. čer 2019

@xenie131 já vím snažím se zatinat zuby. A ještě musím resit tu nehodu aby to nehodili na manžela který jel po hlavní a nedalo mu auto přednost. To už bohužel všichni z rodiny neřeší odsoudili manžela že může zato on sám.

xenie131
21. čer 2019

@prcekamy bude to tezke. chce se to opravdu hodne obrnit. nekdy to i tak nepujde. je to tezke. ale vydrz. vzdy se podivej nebo vzpomen na syna. pro nej to vse delas. ten potrebuje nejvic podporu

trpaslicek19
21. čer 2019

Upřímnou soustrast tobě i synovi. Je mi líto co tě potkalo, ale syna ti vzít jen tak nemůžou. Dojdi si k psychologovi klidně si nech vypracovat i posudek od psychiatra a pokud to jde hod se do klidu ikdyž je mi jasné že to úplně nejde v takové situaci. Mysli na malého a snaž se být pozitivní. Syn tě teď moc potřebuje protože i on se musí srovnat se smrtí tatínka a když z tebe uciti negativní emoce moc mu to nepomůže. Asi bych se teď na nějakou dobu uzavřela před rodinami a svůj čas trávila se synkem, kamarády a jejich dětmi. Držím palce aby se toto ošklivé období co nejdříve přehnalo a vše dopadlo dobře

prcekamy
autor
21. čer 2019

@trpaslicek19 děkuji snazim se být v klidu aleono se to valí na mě že všech stran. Syn v prvních dnech tatu hledal teď už mu ho připomínám jen s fotky nebo když jdeme na hřbitov. Ono mě jen zaráží to, že po celých 8 létech z toho 2 roky manželé skoro přesně na den měl manžel pohřeb, si nás všichni vsimali jen okrajově a ted svagrova nosí přívěsek s jeho jménem a přitom před pár lety vyhodila zbaraku.

svetlanalana
21. čer 2019

@prcekamy je mi to strašně moc líto. Jsou to hyeny, jak říkáte. Nemohou Vám vzít syna. Dávala bych si na ně velký pozor a omezila kontakt na maximum. Téhle lide Vám přinesou jenom bolest

mrav
21. čer 2019

Upřímnou soustrast a hodně sil. Jsem na tom podobně jako ty - mně se před necelýma dvěma roky zabila žena při autonehodě. Dceři byly necelé dva roky. Jestli si budeš chtít popovídat, klidně mi napiš do zpráv.

marketa11112
21. čer 2019

je mi to moc lito. tohle je nocni mura. mas pravdu , rodina se chova desne. omez kontakt, s rodinou manzela spis dokonce utni. neudelaji s tim prakticky nic. soustred se na sebe a syna. a vyrizovani veci kolem. cekaji te urady, vsak vis. ted musis zaridit dulezite veci pro vas dva, tedy vdovske, sirotci, vse kolem majetku a pod. brec radeji u cizich, tedy kamaradky ci cizim v parku, nez u sve rodiny. das to, urcite, musis, kvuli malemu. na reci tchyne a podobnych se vykasli, neposlouchej je vubec. jen tak ti dite vzit nemohou. snaz se byt v klidu a zarizovat prakticke veci, uzivej si syna.
jinak zda chodis do prace ci ne, je tvoje vec. v teto situaci bych na hlidani syna nedala a do prace nesla. v tuto chvili si k rodicaku vyrid na socialce prispevek na bydleni, pridavky na dite apod. az dostanes vdovsky a sirotci, nebudes to jiz asi potrebovat a budes moci byt s malym jeste chvili doma. v teto situaci resit jeste praci, hlidani s pitomou tchyni a svagrovou, pripadne jesle, bych ti asi nedoporucila.
kazdopadne drzim palce a preji pevne nervy. je to tezke, ale zvladnes to!

evaamy
2. črc 2019

uprimnou soustrast. pokud to jde, nejak si schovavej/ ukladej vyhruzky od rodiny( sms, messenger..), abys to pripadne mohla ukazat policii/ ospod. navstivila bych psychologa, ne psychiatra- to by z tebe mohli udelat blazna ( bere prasky) a treba bys mela pak nejake problemy. timto ale nerikam, ze lide na prascich jsou blazni, ale ze toho muze jeji rodina zneuzit!! a take bych vyhledala nejakou poradnu nebo sdruzeni zen v obdobne situaci.

kristyn.g
2. črc 2019

Každý truchlí svým způsobem, prozisvas hroznou bolest a máš na to právo. Upřímnou soustrast. Neboj, pokud mezijes v odpadkach a o dítě se staras nikdo ti ho nevezme ani tě nikdo nikam nezavře. Určitě vyhledej psychologa! Příbuzný odrizni.

bayt
2. črc 2019

@prcekamy Je mi to líto :( Drž se. S jeho rodinou bych utla kontakt, minimálně dočasně. Je pro mě neuvěřitelné, že i tvoje máma ti takhle přikládá :( Asi nevhodný způsob, jak se s tím sama vyrovnává. Drž se!

2hanah
2. črc 2019

@prcekamy úplně vklidu, i tak toho máš dost, mně se manžel před pěti lety oběsil, jeho matka/rodina po mně jde jako slepice po flusu a taky to "samozřejmě byla moje vina", extchýně je generál a herdek baba, ale děti tam nechtějí jezdit, máme soudem stanovený styk na tři dny v měsíci, děti rostou, tak snad časem už něco zmůžem a budou nás muset nechat být, pokud jsi normálně fungující màma, žádný soud na světě Tě nepohřbí ještě odebráním syna v takové situaci, ani nemůžou, matka má vždy výhradní právo na své dítě, ikdyž přišli o otce. Držte se oba😍

hermanecka
3. črc 2019

@prcekamy je mne to moc lito, teta si tim prosla a taky zustala sama..jen tehdy tam u strejdy na motorce hral alkohol..drz se, syna ji nikdo nikdy nevzal a i kdyz mas asi jine starosti tak nezspomen si vyridit vdovsky a sirotci duchod..jsoi to nemale penize,mas na narok tak aspon mate financni zajisteni

evaamy
3. črc 2019

na jake davky mas narok si muzes zjistit na webu piratu, kde maji zpracovany prehledny rozcestnik. na fb je skupinka " prava deti a rodicu pri kontaktu se zdravotnictvim, skolstvim a statem", kde jsou myslim dve pravnicky , ktere ti poradi.

kaja2016
21. pro 2019

@prcekamy Moc me mrzi, co se stalo☹ Zvladas to? Ja bych rodinu ted odstrihla. Syna ti nikdo nevezne, neboj. Babicka si muze vysoudit maximalne pravo 1x mesicne bez prespani, v pripade ze bys ho sama nepujcovala. Dle stari ditete posleze i napr.s tvym dohledem. Ty se ted hlavne zamer sama na sebe, abys mela prostor manzela oplakat. A neboj, nic ti nehrozi. Mozna bych zkusila nejakou pdopru od odbornika, aby ti pomohl rodinu fektivne odpalkovat. Rodina je tu proto, aby te podporila, pokud tak nefunguje, je podle me lepsi v tehle krizovych situacich se odpojit nez nasbiras sily. Vyrovnat se s jejich tlakem muzes casem