Přítelova neteř mě nenávidí, může něco udělat miminku?

sylv85
31. kvě 2016

ahoj holky, potrebuju poradit. S pritelem jsme spolu 2,5 roku. Je vdovec jeho prvni zena se obesila kdyz uz spolu byli od sebe. Ja jsem ho poznala vic nez rok po tom co se to stalo.Problem je ten ze jsem nedavno zjistila ze jeho neter me uprimne nenavidi (sama nevi pry proc, mela velmi uzky vztah s jeho byvalou). Ma velke pubertalni problemy, zacala delat samoposkozovani ziletkou. Jsem v poslednim trimestru tehotenstvi a zacinam se bat, ze bude chtit male neco udelat az se narodi. Nechci hrotit rodinne vztahy, ale premyslim ze jeji matce povim ze si nepreju aby s ni zustavala sama a pokud mozno se ji ani nedotykala, protoze mam strach, ze ji neco udela.

frndafrrr
31. kvě 2016

No a kde vidíš problém? 😕 Si matka, miminko snad hned neplánuješ někomu půjčovat, tak aby spolu byli sami ne?! Nevím, zda je neteř takový psychopat jak se obáváš, ale když myslíš...Švagrové bych nic neříkala, zbytečně budeš za paranoidní a uděláš peklo v rodině, miminko si hlídej a hotovo.

eficenka
31. kvě 2016

a Ty ji plánuješ někam dávat? nebo žijete spolu v jednom domě? stejně malé miminko nikomu půjčovat nebudeš 😉 a pokud se bojíš, tak vždycky na návštěvě nespouštěj oči 🙂

bajana
31. kvě 2016

Tiez nechapem, co riesis. Jednak asi nie ste s takouto rodinou v castom kontakte, jednak dieta nemusis nechavat s neterou same (preco aj? Vobec nikomu to nemusis vysvetlovat a ani to od nikoho ziadat) a jednak ona by musela byt psychopat, aby ublizila miminu....myslim, ze si precitlivena a veeelmi prehanas. To budu hormony...

micaella23
31. kvě 2016

Vy bydlite dohromady? Nebo jak by k vam mohla mit pristup... Ty jako matka mimina se od toho ditete rekneme 2 roky nehnes., pozdeji hlidat ti muze pritel nebo tvoji overeni pribuzni, ta holka za mesic bude mit uplne jiny nazor, az k nim pojedes - pokud budes muset - na navstevu, tak se od ditete take nehnes (nebo at oni prijedou za vama bez holky, stejne bude mit jiny plany).. Nema sanci a ty to moc hrotis, je v puberte, tvoje dite jednou bude taky, sedis doma a premyslis nad kravinama, to zname vsechny ;) to prejde

lv
1. čer 2016

a k výše napsanému, ona nemá ráda tebe a strejdu jo? Bude brát dítě jako jeho, to že jsi u toho taky byla spíš pomine..a miminko,mít ráda bude. Jak psaly holky výš, s miminem ji nenechávej samotný, taky proč, několik měsíců bude stále s tebou..její matka s ní má i tak dost starostí, zřejmě..

iveta93
1. čer 2016

Jako já bych to nehrotila. Hlavně pokud je pubertě, tak je tohle chování obvyklé. Miminko stejně někomu na hlídání nedáš ne? Tak jí s ním nenechávej osamotě. Ale pochovat před tebou/tvým dohledem to jí nech - pokud bude mít zájem a slušně se zeptá. Ve výsledku budeš za tu špatnou ty pokud budeš chtít ať jí nevidí. Jinak pochybuji, že když má starosti s pubertou a sebepoškozováním tak, že by se zajímala nějak extra o mimčo. Spíš ho jen omrkne a zase si půjde po svém. A ve třetím trimestru mysli na příjemnější věci. Ona pravděpodobně vyroste i z té nenávisti. Ve 20ti sama nebude vědět proč tě neměla ráda. 😉

verena
1. čer 2016

Já bych nikomu nic nevyprávěla, ještě jí může napadnout něco, co by ji jinak ani nenapadlo. A nebo budeš za šílenou ty. Každopádně dítě bych si hlídala, to je jasné. Hlavně se snaž, ať se s holkou vidí častěji přítel a vyvolá v ní pocit, že dítě je hlavně jeho, teší se na něho a má ho rád atd...

konekokira
2. čer 2016

Ahoj, mám podobný problém, ale se švagrovou... Kolikrát se taky bojím, že ublíží mně v těhu nebo miminku, ale myslím, že to je jenom moje vyhrocená představa 🙂 snažím se jí, co nejvíc vyhýbat, protože se ke mně nechová hezky, naštěstí bydlí docela daleko od nás a vidím ji jen, když je rodinná sešlost