Přemýšlím o rozchodu

27. črc 2022

Ahoj, tak si jdu taky pro radu.
Mám partnera již 7 let a bohužel musím říct že ač je to jinak celkem hodný člověk tak to co předvedl dnes mě zase ranilo.
Je nám oběma téměř 40 let to jen pro info.
Včera jsem dostala velice silnou mykózu a hodně mě to pálí a štípe + mám výtok (po dlouhodobé antibiotické léčbě). Byla jsem u lékařky a beru tabletky + mám mast.
Bohužel nejsem schopna sexu a přítel se urazil a prý sem k ničemu. Odešel spát vedle. Přemýšlím jestli mám toto zapotřebí a jestli pokud by byl vážnější zdravotní problémy by neodešel úplně.

blondynka400
27. črc 2022

Rozchod kvůli tomuto? Jestli je vše ostatní v pořádku, vůbec bych to neřešila. Každý má nárok nemít občas svůj den.

autor
27. črc 2022

@blondynka400 není to otom že by neměl svůj den. Je to vždy když chce sex a není. To je pak nepříjemný a zlý.

nazka
27. črc 2022

A mluvila jsi s ním o tom všem pak v klidu?

autor
27. črc 2022

@nazka trvá si na tom že žena která nechce sex je na nic..

zuzangel
27. črc 2022

Tak pokud to tak má nastavené bezne, nechápu proč s ním jsi, máte děti? Jak dlouho jste spolu, aod.... pokud já bych s takovým nebyla a šla o dům dál.

merope
27. črc 2022

Rukou, pusou, jinak jsi mu to nabízela?

zmrzlinka
27. črc 2022

To se Ti nedivím....to bych asi taky přemýšlela ....

codal
27. črc 2022

Za mě jsou tyhle kecy a chování oprávněný důvodem k rozchodu... Ne, opravdu nemusíš vyhovět partnerovi kdykoliv si pískne a to ani rukou nebo pusou, zvlášť když máš gynekologické problémy.. ať si koupí nafukovací pannu...

guliii
27. črc 2022

No tak to bych taky pak byla nepříjemná. Teď jsem na rizikovém a čeká nás cca 4-5 měsíců bez sexu. No ale manžel to bere sportovně, nedá se nic dělat. A sex už jsem odmítla já i manžel i když je vše v pořádku, někdy není chuť na druhé straně tak není, stane se. Ale názor, že když žena nechce sex tak je k ničemu, by byl jeho poslední. Nejsem ničí služka, když by chtěl pomoci ručně nebo jinak, nemám většinou problém, ale aby byl na mě hnusný ten by jel...

blondynka400
27. črc 2022

Tak jestli je to pravidelně, to už je něco jiného. A zkoušela jsi s ním o tom mluvit?

cherie24
27. črc 2022

Já jsem po porodu nebyla schopná po fyzické ani psychické stránce sexu 5 měsíců a předtím v těhu měl první 4 měsíce zákaz se na mě i podívat nebo se ke mě přiblížit. Mě bylo tak blbě, že jsem sotva uvařila špagety a to poslední, na co jsem měla náladu, bylo uspokojit chlapa. Byl to pro něho dost šok a bylo mi to vůči němu velmi líto, ale může se stát. Kdyby o mě měl takové mínění, jako ženu by mě to dost uráželo a nejspíš bych skončila s poporodní depresí na antidepresivech. ☺ Správný partner by měl být oporou i v těch horších chvílích, dokonce i bez sexu ...

bara88
28. črc 2022

To od něho teda hezké není, zase pokud je to pravidelně že odmítáš sex tak asi mu to chybí. Za mě je sex ve vztahu hodně důležitý. Samozřejmě že když máš zdravotní problémy tak by to měl pochopit

autor
28. črc 2022

@bara88 nikde se nepsala že je to pravidelně, ale ano za 10 let vztahu se stane že jsem byla nemocná a nemohla...
Mimochodem on si vážně stěžovat nemůže, není to tak že by neměl sex X dnů.

bara88
28. črc 2022

Psala si že je to vždy když nechceš sex ,tak sem nevěděla jestli je to často.

bara88
28. črc 2022

A jinak teda nechápu že v úvodu máš partnera 7 let a teď už 10 let vztahu🙂tak v tomto asi úplně jasno nemáš. Zkus si s ním sednout a promluvit jako rozcházejí se jen kvůli tomuto mi přijde blbost

autor
28. črc 2022

@bara88 ano že se chová takto vždy když nemohu což se bohužel za ty léta stalo.

autor
28. črc 2022

@bara88 7 let společné domácnosti a 10 let vztahu

autor
28. črc 2022

@bara88 asi to beru jinak, ale pokud dělá zle kvuli tomu že nemohu mít sex když mám zdravotní problémy a teď ráno se chová jakobych něco vyvedla a řekne ať na něj ani nemluvím tak mi nepřijde v pořádku to tolerovat.

autor
28. črc 2022

@zuzangel děti nemáme, tedy ne společné ale co si budeme povídat.....za ty roky společné domácnosti už jsem zvyklá a syn také.

bara88
28. črc 2022

Tak ale potom to není jen o jednom uražení.pokud si o tom s tebou nechce ani promluvit tak máte docela vážné vztahove problémy

autor
28. črc 2022

@bara88 on celkově nerad něco řeší a já ani nemám chuť mu jak malému dítěti dokola říkat že když má žena bolestivou mykózu tak prostě nemá chuť na sex... Myslím že když to řeknu jednou tak to stačí.

bara88
28. črc 2022

Tak ono asi nejde jen teď o bolestivou mykozu že?promluvila bych si o tom právě jindy, třeba se ho zeptala jestli i jemu nechybí něco co třeba ty neděláš a řekla mu i své pocity

autor
28. črc 2022

@bara88 kdykoliv byl bez sexu tak šlo o zdravotní problém... Jinak já sama mám sex ráda a máme ho často.
On vážně není ten typ co by si povídal o problému a řešil pocity.. Prostě to tak má nastavené a myslí si že žena je prostě povinná s mužem spát i když ji něco bolí. Jeho chování které mi tady předvádí mě o tom přesvědčilo.

guliii
28. črc 2022

V tom případě sis odpověděla. Teď je na tobě jak to budeš řešit. Já jsem na takové chování háklivá, takže já bych měla jasno. Nebo on je schopný tě uspokojit, když je mu hodně zle? Vztah by měl být o vzájemné toleranci.

autor
28. črc 2022

@guliii ne není a ani bych to nechtěla. Pokud vidím že je mu zle tak by mě to ani nenapadlo.

bara88
28. črc 2022

V tom případě nechápu proč sis s takovým mužem začala a proč s ním si

guliii
28. črc 2022

Možná by mělo a pak mu dát pořádně sežrat, když toho nebude schopen. Jestli by se mu rozsvítilo.

autor
28. črc 2022

@bara88 jak říkám, jinak je to spolehlivý chlap. Po rozvodu s ex jsem byla ráda že sem poznala někoho na koho je spoléhá, nepije a má nás rád.. Bohužel určité věci někdo pozná postupem času. Což je zcela logické.. Nebo ty si znala svého partnera dokonale když si ho poznala a než si si sním začala?

autor
28. črc 2022

@guliii 🙂

dashyyy
28. črc 2022

taky bych zkusila obráceně.. až mu nebude hej na něj tlačit, udělat mu pěkný zrcadlo, aby to viděl i z druhé strany.. jinak mně to přijde od něj hrozně sobecký a bez respektu k tobě