Předstíráte orgasmus? 🤣

11. kvě 2023

Drahé ženy, předstíráte orgasmus??
Mám skvělého manžela, jsme spolu 7 let, máme dvě děti, jsme spokojená rodina. Předtím jsem měla taky pár partnerů.. a tak si nějak říkám, že jsem nikdy vlastně nezažila orgasmus s mužem 🤣. Je to zoufalství? Vždycky jsem měla partnery co hlavně mysleli na sebe. Můj manžel byl v tomhle jiný, čekal nejdříve na mě. Bohužel to by jsme měli asi ten první sex ještě teď 🤣🤣🤣. No a já prostě předstírám, nehraju žádné divadlo ale prostě si to užívám a snažím se tak lehce ukázat, že jsem dovršila cíle... Jednou, dvakrát, třikrát.. a pak až on, mého srdce šampion. I přesto všechno ho moc miluju a styk s ním si i tak užívám ❤️. Ale zajímalo by mě zda to takhle má i někdo další. Mám kolem sebe holky, které naopak partnery, manžele opustili... Neboť jim to neklapalo v posteli. Popravdě mě by to snad ani nenapadlo....

l_
11. kvě 2023

Ehm.. jak ma partner vedet, ze dela neco spatne/nedostatecne, kdyz mu od zacatku lzes? 🤔

klokanka31
11. kvě 2023

Proč ale předstírat? Tím se akorát okrádáš...🤦‍♀️

krisstina93
11. kvě 2023

Nepredstiram, jako proč? Když si chlap celou dobu mysli ze je to tak snadné, tak pak nemá důvod se snažit jinak a nikdy to potom nezažiješ no. Fakt by mě nebavilo cely život předstírat a představ si tu ránu pro chlapa, když by to zjistil, ze jsi to cely vztah hrála, sebevědomí by měl úplně na nule.

rikatoka
11. kvě 2023

A orgasmus sama jsi někdy měla? Jestli jo, pak je to jen v hlavě a dokážeš ho dosáhnout i při sexu. Jen to ale musí manžel vědět no... určitě to nebude snadná debata, ale nějak decentně bych mu to řekla. Aby věděl, že se má snažit nějak jinak nebo něco změnit.

suzanna123
11. kvě 2023

Teď ne, ale v dřívějších vztazích standardně - a rozhodně bych se kvůli tomu nerozcházela. Ano, když si s chlapem v sexu sednete a on ví, jak na to, je to super, ale za mě sex není o orgasmu a i bez něj může být moc fajn. Vadila by mi absence/nízká frekvence sexu nebo kdybych z toho fakt nic neměla - to by byl pro mě důvod k rozchodu.

95newmommy2020
11. kvě 2023

Taky předstírám, on by jinak nebyl. A já už jsem po 15 minutách penetrace otrávená. 😃

katule1990
11. kvě 2023

Ne, nikdy jsem ho nepredstirala. Beru si k sexu womenizer a orgasmus je vzdy. Nevim, proc bych se o nej mela okradat, kdyz dosahnout ho lze a jeste takhle lhat chlapovi, to bych neumela.

l_
11. kvě 2023

@95newmommy2020 to je hroznej vyraz 😳

kejtyna
11. kvě 2023

Nepředstírám. Od těhotenství ho nedosáhnu ani při sexu ani sama 🤦‍♀️😂 pravidelně mu říkám, že si to užívám i tak a orgasmus jako takový nepotřebuju (je to pravda). Je s tím v pohodě..

natysnovec
11. kvě 2023

Děkuju bohů, že nemusím. 🙏

amazienka
11. kvě 2023

Ty bláho, přece bych sama sebe dobrovolně neokrádala o orgáč, nejsem blázen.

kristyneckaa27
11. kvě 2023

S manželem jsem nikdy nic předstírat nemusela. Mám ho téměř vždy,a když ne svět se nezboří a dopřeju to jemu. Ale my jsme v sexu jako dokonalá dvojce v pexesu 😀

martinka_33
11. kvě 2023

Ex by snad nepřežil, kdybych při sexu nedosáhla vrcholu, bral to jako svojí kvalitu a nechápal, že v tom hrají roli hormony a spousta dalších věcí a než mu to vysvětlovat bylo snazší předstírat, když nebyla chuť 😅

veronicka89
12. kvě 2023

Tak v prve rade jsem asi od 12 ( asi?) umela dospet k orgasmu sama .

A od 16 nějakým způsobem i s partnerem který byl první a u každého styku mi ho umožnil,udělal,nebo jsem si pomohla.

Další akce i být jen na 1 noc byly i s mým orgasmus... ptz jsem si vždycky řekla jak to chci nebo to tak prostě udělala.

Nikdy jsem orgasmus nepredstirala , ale je možné že jsem někdy byla moc opilá,zkourena ,nebo už by to byl 4. Za noc a už to prostě nešlo...takže jsem to bez mého orgasmu dojela 😀 ...

Holky které předstírají orgasmus nejenom že škodí samý sobě ale i nám ptz nechávají chlapa myslet že nějakou určitou činnosti co on dělá k němu dospeji a oni ti chudáci si pak mysli jak to nedělají perfektně...

Takže rada: začni sama poznávat tvoje tělo a pak to ukaž chlapům.

Upřímně nevím úplně jestli by mě úplně často bavil sex bez orgasmu ... takže kdyby mi to s mým. Hlasem nešlo ( a s jinýma jo) byl by to asi důvod k rozchodu)

resare
12. kvě 2023

A nějaké hračky na zpestření, které by ti k tomu orgasmu pomohly, jste spolu zkoušeli??

l_
12. kvě 2023

@resare ale jeji manzel si mysli, ze orgasmus ma, takze 'neni duvod neco menit a zkouset neco noveho'..

kristyneckaa27
12. kvě 2023

A ještě mě tak napadá... To chlap vážně zevnitř nepozná že se nic neděje?? (Že orgasmus není)
U nás by to teda tajit nešlo, vždyť při orgasmu se i jinak stahuješ

veronicka89
12. kvě 2023

@kristyneckaa27 tak to nepozná... já nevím jak ty ale orgasmy jsou různé...a nějaké stahování ti nahraju taky 😀 ... akorát vlhkost mě napadá...ale tak když je po všem a on opouští třeba místnost nebo se vyvali hned vedle nemusí poznat nic...

martinka_33
12. kvě 2023

@veronicka89 on je rozdíl když to předstírá uplne vždycky a pak si to delá sama, to je k zamyslení neco u nej zmenit a pak je rozdíl, když v plodných dnech vše funguje jak má a mimo ně je orgasmus tabu, hračky odpočívají v šupliku a partner se může stavet na hlavu a odrážet ušima a se mnou to nehne 😀 A tohle muj ex nebyl s to pochopit, on vždycky pak řešil co má udelat jinak a jak to chci aby to bylo, bylo pak snazší předstírat 😅 A nemít sex treba 14 dní jen protože já nemam plodné dny, mi připadalo sobecké. Jemu se taky nechtelo 3x denně když ty plodné dny byly, ale přizpusobil se 🤣

zuzkasim
12. kvě 2023

Přemýšlím, proč bych to dělala? Není jednodušší vysvětlit chlapovi, jak ženská funguje nebo jak funguju konkrétně já, že na to má vliv fáze cyklu, někdy i únava... A že se to může líbít i bez orgasmu? Vždyť chlapi (nevím jestli většina nebo kolik?) tak fungují taky, taky se jim to nemusí vždy povést do konce a neznamená to spackaný sex, ne? Nebo mám nějaké vyjímečné zkušenosti? Zas tolik partnerů jsem v životě neměla, tak nevím.

veronicka89
12. kvě 2023

@zuzkasim tak hlavně já třeba jedu v sexu 100% otevřenost... A je mi jedno jestli teď staly partner ...nebo sex na 1noc...

Takže pokud bych nějak něco chtěla nebo měla jinak chci ať on to ví... 🙂 Přesně jak říkáš i naopak...

lenulacek
12. kvě 2023

Ne nepredstiram, lol.. proste mu řeknu kam na stoupnout jazyk a prsty 🤣🙏 je mi celkem líto tvého chlapa..

lenulacek
12. kvě 2023

@zuzkasim mas naprostou pravdu ❤️🙏😊

veronicka89
12. kvě 2023

@martinka_33 ale tak tím pádem celkové mimo plodné dny nebudeš mít ani na ten sex až tak chuť...takže nejenom že hraješ ale se i přemáhas :/

zanett
12. kvě 2023

Snad nebude vadit, kdyz trochu odbocim; kdyz mi bylo 20, chodila jsem kratce s jednim nymandem, ktery byl starsi nez ja a on mi hned po akci meril tep a pokladal ruku na srdce a zjistoval, jestli mi srdce rychleji busi😀 Jelikoz jsem byla mlada a naivni, tak jsem se nechtela ptat, proc to dela, abych ho nenastvala nebo neurazila. Ale nakonec mi to prislo tak strasne divny, ze jsem se ho ptala, proc mi, doprkynkadubovyho, meri v posteli tep. Vypadlo z nej, ze jeho byvalky predstiraly orgasmus a nejaky kamos mu poradil, ze nejjistejsi zpusob, jak zjistit, jestli zenska predstira, nebo ne, je zmerit ji tep a srdce - kdyz to ma zrychlene, mela orgasmus, kdyz ne, tak predstirala😂 No byl to uplnej kokot se zdevastovanym egem, dobre mu tak. Ani nevim, jak skoncil, ty byvalky se na nem musely teda fest vyradit, kdyz on pak neveril zadne zenske. Ja to s nim po cca 3 mesicich ukoncila.

martinka_33
12. kvě 2023

@veronicka89 to právě vubec ne, ex byl stejne jako já rychlovkář, takže když byla z mojí strany chuť, bylo víc čísel, když nebyla, ono jí za tech pár minut neubylo 😂 Přemahat bych se musela k hodinové akci, ale vyšpulit prdku v koupelně, to me pro jeho potechu nic nestálo 😀 Akorát to vzdychání me nekdy štvalo, samotný akt ne 😂

veronicka89
12. kvě 2023
nikykiky
12. kvě 2023

Nikdy… a pokud to z nejakeho duvodu nejde, tak to proste oznamim a je vyreseno.

hadruska
12. kvě 2023

Asi to nemam tak,ze milovani=orgasmus.Rozhodne nic nepredstiram,milovani miluju,uzivam si tu intimitu,blizkost,jeho,me,nas... Ani zadny muj partner to tak nemel nastavene,nebo si to nepamatuju.

veronicka89
12. kvě 2023

@hadruska a jak dlouho takový sex bez orgasmu trvá ?