Poměr přítele se sestrou. Přijde to divné jen mně?

29. kvě 2021

Ahoj,ráda bych znala váš názor. Omlouvám se za anonymitu, ale je to naprosto absurdní situace, nejsem ani troll, bohužel je to tak, co píšu.
Ve zkratce, s přítelem jsme přes 4 roky. Nyní spolu máme plánovanou 2 měsíční dceru.
Začátkem roku 2020 se do našeho domu ( činžák) nastěhoval jeho otec, poté následovala jeho sestra se dvěmi dětmi, je stejně stará jako já - 24 let,byla jsem ráda,že tu mám stejně starou vrstevnici. Mají společněho pouze tátu. Přítel za ní často chodil, to by bylo ok. Ale pak u ní začal přespávat, když byl táta v praci - ok. Trošku mi to vadilo, ale je to segra. Pak jsem otěhotněla,potratila a v červenci znovu otěhotněla, ale přislo mi, že neměl už takovou radost..- ok. Ale z ničeho nic se jeho sestra se mnou přestala bavit, bez duvovu- ok. Přestal si mě více méne všimat, Setsra se přestěhovala o ulici dál, stále za ní chodil, občas přespal. Příteli jsem říkala, že se mi to nelíbí..a měla jsem tušení , že něco není v pořádku..tušila jsem, že je těhotná, nevím ani proč. Přítel o ničem nevěděl,ted už vím, že věděl. Své sestře o mém těhotenství řekl když jsem byla v 7.měsíci, po obrovském nátlaku z mé strany, a to ji ještě řekl, že jsem mu to tajila já hodně dlouho..o Jejím těhotenství jsem se dozvěděla od přítele bývalky,se kterou má 5letého syna. Na mé narozky, a vyplnily se mé nejhorší představy..vždyt ona nemá ani chlapa. V těhotenství mi vubec nepomohl, oskrabala jsem celou ložici a i vymalovala, ale jakmile potřebovala vymalovat sestra tak hned běžel..
Pak se narodila malá. Ale přišlo mi, že ho něco žralo, měl neustále uslzené oči, začal si na mě vylívat vztek, dostala jsem např.: sprdnuto, že jsem mu vyprala tepláky, co měl jen 1 na sobě. Nehledě na to, že začal hodně pít alkohol a vykouří víc, než je zdrávo..a leze to do peněz,hrozně moc a nic s tím nedělá. Nejsem typ člověka co leze do telefonu, ale jednou usnul a nechal otevřený chat se sestrou. Co jsem viděla ..bylo mi na zvracení. Psali si jak se miluji, jak chtějí být spolu, on že ji chce plácnout po zadku, ona jak chce koukat na něj jak spí a usína..Těžce se mi o tom píše, ještě ted mi je zle..ted se chová asi normálně, ale já pořád vidim ten jejich chat...jak jeden druhému chce dát pusu a oslovují se lásko,miláčku,broučku atd... Prosím řekněte mi, že nejsem magor a je to opravdu nechutné a zvrácené? Jsem rozhodnutá, že chci asi jít od něj, nedokážu se mu ani jí podívat do očí... Jen se modlím aby to dítě nebylo jeho, to by byl uplny konec...
Hlavně, když si nezahulí a nemá pivo, tak je strašně zlý.
Jeho život se točí jen kolem her,piti a kouření, takový nebyl. V těhoteství jsem si byla na 100procent jistá, že máme ted nejkrásnější období vztahu a snažil se i méně pít jak mi slíbil....

odejít nemám kam, mám i nějaká zvířata , která ybch mu tu nedokázala nechat a s rodičákem bych nic neutáhla, snažím se ušetřit každou korunu abych měla alespon něco do začátku, když bych odešla...

Prosím, že nejsem divná já..ale oni? jsem už opravdu na pokraji sil a v koncích, ale kvuli malé se snažím být nad věcí.. Kdyby se vyspal aspon s někým cizím...ale tyto konverzace vést s vlastní segrou mi přijde hrozně ujeté a nechutné... a nemyslím si, že bych si to nějak vsugerovala...všechno zapadá do sebe...

autor
29. kvě 2021

.

autor
29. kvě 2021

Ještě chci dodat, že ona má za asi za měsíc termín porodu a jsem zvědavá na jeho reakci. Chodil za ní, i když jsem byla v porodnici :( Když jde večer venčit psa, jde za ní...když si jde zakouřit na zahradu, tak ona přijde....Můj mozek to nedokáže pochopit, co se mi právě ted deje...a Nemůžu mu říct, že jsem četla, to co jsem četla...

alilali
29. kvě 2021

Co? 😳

autor
29. kvě 2021

@alilali taky tomu pořád nevěřím a rikam si, že to je jen zlý sen

anetka9
29. kvě 2021

Je to trestny cin...teda pokud doslo k soulozi...jinak nevim, jeslti je tohle vubec mozne, ale kdyz odhlednu od incestu- odejdi, s clovekem co jen kouri a chlasta tebe ani dite nic dobreho neceka..

treasurka
30. kvě 2021

No, klidne to tak muze byt, z prace znam pribeh, kdy ti dva spolu opravdu dite meli (otec-dcera). Byt tebou, snazim se odejit jeste pokud neni druhe dite na svete, s jednim se lepe zarizuje, nez se dvema. I kdyby na zacatku jen napr. do azylaku, a az se zastabilizujes, tak pak sama. Tohle se jen tak nevyresi, jak jeho vztah se segrou, tak chovani k tobe...

megi89
30. kvě 2021

nejsi divna, ale jestli teda nejsi troll, tak to je sila :(((( 😦😥😤

irmamala
30. kvě 2021

Fujky.... ale muze se stat, co by ne. Rozhodne bych odesla, protoze bych blila pokazde, kdyz bych se na nej podivala. Neveru beru, ale incest, to uz musi byt neco tezce spatne. Nechtela bych s takovym clovekem zit a vychovavat dite.

amazonkajanik
30. kvě 2021

No tak jako, tohle je mazec. Chvilku jsem koukala, zda jsem si udělala kafe, nebo nějaký halucinogen. Nebýt to sestra, tak pojmes podezření mnohem dříve a ani si druhé neporidite. Ale tohle je masakr! Fakt, raději pryč!

marcicek84
30. kvě 2021

Taky je rozdil jestli vlastni nebo nevlastni...to uz se tu nepise,ja tomu proste nedokazu uverit a kdyby spolu cekali dite,tak bych si nadiktovala podminky k odchodu a placeni aliku,bytu nez budes schopna se postarat sama,jinak je nahlasis za trestny cin...

montelvina
30. kvě 2021

Na tohle jsou těžké rady ...ani si nedokážu prectavit jak ti musí byt ...ale uteč....protože me přijde ze te budou akorát ždímat ...tohle nemá takt cit ani ohledlplnost ...nebudu počítat ze jsou sourozenci to se nebojí postiženi dítěte ?hele řeknu ti známa byla chvíli v azylovem domě říkala ze to bylo náročný ale ze ji lidi proste hodně pomohly ...držím ti moc palce ...drž se drž se

camelinka
30. kvě 2021

Jak se najednou moje "problemy", zdaji malicherne 🙈...
Jako tohle je ultramazec a asi bych pri pohledu na nej, vyblila i vanocniho kapra...
Zahybat se sousedkou je prasarna, zahybat s polovlastni segrou, je k zbliti...
A ikdyby nebylo tohohle, ani tak, se z popisu, chlapec nejevi, jako partner/otec roku a vykopala bych ho, at si tahne, nebo se sbalila a odesla.
A nechci byti spatnym prorokem, ale svagrovky prcek, muze byt klido jeho...
Radsi bych byla za "stihacku", ktera prizna precteny uchylochat (kdyz je jeste tak blbej a necha ho otevreny), nez byt za parohacku a delat nekomu trubku...
Ceka te lepsi zivot bez nej ❤️

priefi
30. kvě 2021

@marcicek84 píše, že mají stejného otce

kocvarovas
30. kvě 2021

Zvláštní, že jednou píšeš, že mají společného jen otce a pak, že je to sestra vlastní.. Každopádně tak jak tak, bych šla od toho.. Podle mě chcou být spolu, ale buď jim je to blbý právě kvůli rodinnému vztahu nebo vůči tobě.. Ale abych trpěla chlapa, co jen hraje hry, kouří a pije, to ať jde radši za ní a jsou spolu. A pokud je budoucí dítě opravdu jeho, co myslíš, že bude po porodu? Nevím, jak na tom seš s rodiči, popř. sourozenci? Já vím, že i s dvěma dětmi bych u mých útočiště našla. A klidně bych na sebe i práskla, že jsem četla ty zprávy! Ať se rozhodneš jakkoliv, držím ti pěsti..

priefi
30. kvě 2021

Normální to rozhodně není... Ale asi mě to nepřekvapuje, takových příběhů je bohužel docela dost. Každopádně je to zvrácené... Incest je zvrácený... A pokud spolu čekají i dítě, no potěš koště...

keksik002
30. kvě 2021

Ja nevim jak ostatni, ale asi bych chlapovi rekla co vis a co si myslis.. A ze to urcite normální není a hlavne je to nelegalni a kdyby jim na to přišel někdo cizí byly by z toho dost velké problémy.. A být tebou, sbalila bych si věci a i za cenu ubytovny utekla.. Neni na co cekat, nebo chces az jednou bude protivny cekat na facku, nebo az bude kricet na vasi dceru? A az budou deti vetsi bude kupovat vse te druhé ale vase nic? Nevim.. S tímto bych zit nedokazala

ito
30. kvě 2021

@kocvarovas jen pro presnost v pojmech. Pokud maji stejneho otce, tak je to vlastni sourozenec. Vlastni ale polorody. Nevlastni sourozenec je v pripade ze by se z rodicu nekdo ozenil/vdal a nova manzelka/manzel meli sve deti z minula, ty jsou pak nevlastni sourozenci.

orisek56
30. kvě 2021

Předně pokud jen to pravda, tak by jsi to měla hlavně nahlásit na policii, incest kromě toho že je to morální zvrhlost je mimo jiné i mimo zákon. Dost pravděpodobně i to dítě bude postižené. A ani bych se nerozmyslela, otočila se na podpatku a okamžitě utekla doprdele. Navíc feťák.

montelvina
30. kvě 2021

@orisek56 ono se asi těžko udává na policii někdo kdo je otec jejího dítěte ....ale je to teda šílené já bych snad po něm křičela ...paní pořad čeká ze se asi milí ze to není možné ...ale pokud panáček chlasta huli stává se z něj Trosk a ...a takového tátu bych pro dítě nechtěla navíc co si z toho dítě veme ...jenže ono se to každému jednoducho rádi co by dělal mi v te situaci nejsme ...a já si říkám jaké mám problémy

loylii
30. kvě 2021

@marcicek84 jakej rozdíl? Mají stejného otce, proste jsou to sourozenci.

loylii
30. kvě 2021

No to je nechutný... nebyla bych s nim ani minutu. Nemohla bych se na nej ani podívat... i klasická nevěra by se mnou zamavala. Ale tohle je hnus všech hnusů..

amazonkajanik
30. kvě 2021

@marcicek84 jak už padlo, pokud je jeden rodič stejný, jsou vlastními sourozenci. Je tam stejná polovina genů a tím pádem stejné riziko postižení dítěte. Ale bylo by nechutné i kdyby byli nevlastní a vyrůstali spolu od dětství. Pamatuji si před lety případ, kdy se do sebe dva zamilovali, ale matka vztahu nepřála a až když holka otěhotněla, bylo jim prozrazeno, že jsou sourozenci. Málem šli oba do vězení, ale soud je zprostil viny, jelikož o svém příbuzenském vztahu do poslední chvíle nevěděli 😣

letalnica
30. kvě 2021

@orisek56 Asi jak u koho. Někde normální.

amazonkajanik
30. kvě 2021

@letalnica ježíši kriste! Ale že se divím. U nás takhle zplodil pán se svou dcerou 4děti. Ona sama mentální, děti ještě hůře a ten předposlední zůstal v jejich péči 😟

kevi1
30. kvě 2021

@letalnica preboha 😲

jane46
30. kvě 2021
letalnica
30. kvě 2021

@jane46 Kdyby to nebylo tohle, je to jiné... Někdo věří tomu, že ne?

jane46
30. kvě 2021

@letalnica To nerikam... Jen davat jako priklad lez je ujete. Ano deje se to, des.

jane46
30. kvě 2021

K tematu - pokud je to pravda... Asi proto se ted chova jak se chova. Ma incest se segrou, s nej pravdepodobnosti je z toho ne/chtene dite, desi ho reakce okoli, desi ho pripadne postizeni, desi ho rozpad soucasneho zivota, desi ho ze je to trestne, desi ho asi i vlastni prdy. Posli ho k sipku a at si s tim bojuje sam...

marcicek84
30. kvě 2021

@loylii kdyby byli nevlastní, aspoň by tam nehrozilo to postižení dítěte...jestli jsou polovlastní tak je to maso, jestli spolu čekají dítě, tak ještě větší maso.